dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polarna

Wrocław,dolnośląskie

657 400 zł61 m² 10 777 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładne, w pełni rozkładowe 3 -pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 60,9 m 2 na wysokim parterze 3 piętrowego budynku z 1982.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świętochłowice,śląskie

398 000 zł79 m² 5 063,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Strona kupująca nie ponosi kosztów obsługi agencyjnej! Mam do zaoferowania przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 78.6 m2. Do mieszkania przynależy również piwnica 9.6m , oraz ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

834 400 zł48 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż Mieszkanie w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Lokal zlokalizowany jest na 5 piętrze. Mieszkanie składa się z: -Przedpokój -salon z aneksem kuchennym -łazienka -garderoba Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

994 233 zł58 m² 17 255 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży 4 pokojowy apartament w prestiżowej dzielnicy Krakowa na ul. Rydlówka Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

989 335 zł58 m² 17 170 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mieszkanie oferowane jest w cenie promocyjnej - oszczędzasz 165 369 zł W cenie mieszkania otrzymują Państwo : - Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedzielskiego Żywiciela

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł70 m² 17 128,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Trzypokojowe mieszkanie na monitorowanym osiedlu przy Niedzielskiego. Składa się z salonu z widną, otwartą kuchnią oraz z wyjściem na balkon ok.10 m2, dwóch ustawnych sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł42 m² 16 843,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Wola Młynów ul. Wolska |300 m od bloku stacja metra Płocka oraz przystanki autobusowe i tramwajowe | 900m do stacji kolejowej Warszawa Wola | 3 km od Pałacu Kultury 41,5 m2 | 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Murzynowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

325 000 zł33 m² 9 848,48 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe mieszkania położonego na 11 piętrze w sercu dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Nagórki w Olsztynie. Mieszkanie o powierzchni 33m zadbane, w dobrym stanie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dantyszka

Gdynia,pomorskie

569 000 zł53 m² 10 801,10 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż urokliwe spółdzielczo własnościowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,63 m2, położone na parterze, w wyjątkowo dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni Leszczynki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 1. piętrze w budynku z windą na Osiedlu Bajkowym. W skład mieszkania o powierzchni 49,47m2 wchodzą: - salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

860 000 zł49 m² 17 444,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania nowe mieszkanie świeżo odebrane od dewelopera. Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz zgodnie z życzeniem klienta. Z racji lokalizacji w ścisłym centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biegańskiego

Gdańsk,pomorskie

709 999 zł50 m² 14 059,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow.(50,50 m2), dzielnica Gdańsk - Chełm. Nieruchomość położona na 5 piętrze w budynku 7 piętrowym z windą. Spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

970 000 zł55 m² 17 636,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Pradze-Północ. Mieszkanie o powierzchni 55 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł52 m² 9 504,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta mieszkania na Jarze * 3 pokoje * 1 piętro * czynsz ok 600 zł * Lokalizacja: - jar, ul. Strobanda, - w pobliżu lasu, - cicha i spokojna okolica, - łatwy dojazd do centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klasyków

Warszawa,mazowieckie

1 065 000 zł66 m² 16 022,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowa oferta apartamentu 3-pokojowego, które wyróżnia się nie tylko przemyślanym wykończeniem, ale także doskonałą lokalizacją w ramach prestiżowego kompleksu aroma park. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziębicka

Poznań,wielkopolskie

521 500 zł36 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Poznaniu, oferowane w ramach kameralnej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Ogromną zaletą inwestycji jest stylowy projekt z atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

619 000 zł50 m² 12 370,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Polecam na sprzedaż mieszkanie w niepowtarzalnej lokalizacji z widokiem na Plac Orła Białego. W pobliżu wszystkie obiekty użyteczności publicznej, sklepy, restauracje, kawiarnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

571 046 zł50 m² 11 520 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,57m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filarskiego

Gdańsk,pomorskie

800 000 zł49 m² 16 227,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty : - 20 minut do piaszczystej plaży w Brzeźnie - Nowe osiedle z 2023 roku z dużymi perspektywami - Liczne tereny zielone i ścieżki rowerowe - 10 minut samochodem do Starówki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

663 000 zł54 m² 12 277,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54m2, usytuowane na 7 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Targówku- bródno. Na powierzchnię mieszkania składa się: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

644 999 zł52 m² 12 449,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Kamieńskiego- milart | 3 pok | garaż!. Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 51,8 m.kw. położone na 1 piętrze w budynku z 2017r. przy ul. Kamieńskiego, budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

655 559 zł61 m² 10 710 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,21m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

119 000 zł34 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2 znajdujące się na parterze trzypiętrowego bloku po termomodernizacji przy ulicy Huty Julia w Bytomiu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skorochód-Majewskiego

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł26 m² 18 423,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana na Ochocie przy ulicy Skorochód-Majewskiego Możliwość uzyskania 2 pokoi po postawieniu ścianki działowej Zaledwie 100 metrów do przystanku tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

669 000 zł71 m² 9 396,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Odpoczywaj- zamieszkaj w Sobótce - w luksusowym kompleksie ze strefą wellness w malowniczym otoczeniu gór i leśnej flory. Inwestycja realizowana przy ulicy Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

270 000 zł42 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura na sprzedaż nieruchomość na Bartodziejach, jednej z bardziej porządnych lokalizacji w Bydgoszczy. , dzielnica doskonale zlokalizowana z resztą miasta. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

571 142 zł55 m² 10 449 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 4-pokojowe w nowym bloku na poznańskich Naramowicach. Gotowe w kwietniu 2024 r. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Poznań,wielkopolskie

383 000 zł37 m² 10 421,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Niezwykle atrakcyjna lokalizacja, w samym centrum poznańskich Jeżyc, tuż przy ulicy Poznańskiej, 200m od Rynku Jeżyckiego i ulicy Kościelnej. Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ziębicka

Poznań,wielkopolskie

907 459 zł68 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Poznaniu, oferowane w ramach kameralnej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Ogromną zaletą inwestycji jest stylowy projekt z atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księska

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł37 m² 13 672,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,3mkw. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

443 304 zł62 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja, która powstaje oferuje doskonałą lokalizację, z dobrym dojazdem do centrum, oraz innych, ważnych punktów na mapie miasta. Jeśli chcesz mieszkać w spokojnej zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Węgierska

Nowy Sącz,małopolskie

620 000 zł96 m² 6 481,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu nowoczesne apartamenty w stanie deweloperskim na sprzedaż. Znajdujące się na prywatnym osiedlu przy ul. Węgierskiej w Nowym Sączu. ,Bliska Węgierska' to kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł64 m² 12 278,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Odkryj mieszkanie, które spełni Twoje marzenia o komfortowym, bezpiecznym i przestronnym miejscu do życia w sercu warszawskiego Gocławia. To wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

1 610 000 zł115 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Przytulne i przestronne mieszkanie o powierzchni 115 m2 zlokalizowany na Warszawskich Włochach przy Alejach Jerozolimskich na zamkniętym osiedlu Floryda. Opis : Mieszkanie składa się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

974 100 zł86 m² 11 307 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przepiórcza

Poznań,wielkopolskie

290 000 zł28 m² 10 254,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Dzień dobry, mam na imię i jestem Specjalistą ds. Sprzedaży Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiktorska

Warszawa,mazowieckie

1 530 000 zł85 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Najważniejsze cechy nieruchomości: - stary Mokotów, ul. Wiktorska - dokładna powierzchnia: 84,82 m2 - pełna własność z Księgą Wieczystą - piętro 3/8, jest winda - budynek z 1980 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

820 184 zł91 m² 9 019,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Promocja!rabat- minus 35 000 do 31-03-2024! Proponowana inwestycja to unikatowa, minimalistyczna bryła dyskretnie wtapiająca się w kameralną zabudowę Leśnicy. Charyzmatyczna, elegancka elewacja na.