dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

680 000 zł60 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Gdańsk morena Na sprzedaż słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,50 m2. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze, w 10 piętrowym budynku z 1982 roku. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwed-Śniadowskiej

Kraków,małopolskie

629 000 zł45 m² 14 059 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferuje Państwu w pełni wyposażone trzypokojowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy. Idealne dla młodych rodzin i par! lokalizacja - Mieszkanie zlokalizowane jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 120 zł39 m² 15 764 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania w ciszy i spokoju? Świetnie trafiłeś! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,64 m2, z dwoma balkonami. Mieści się ono w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

557 760 zł43 m² 12 941,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wygodne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 43,1 idealne na pierwsze własne mieszkanie - świetne też na mieszkanie do wynajmu na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dawida

Wrocław,dolnośląskie

488 999 zł34 m² 14 378,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Wroclavia/2pok./lux./balkon/piwnica/winda/OD/ZARAZ Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i piwnicą przy ul. Dawida. Mieszkanie ma 34m2. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

376 611 zł37 m² 10 148,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

1 575 000 zł58 m² 26 969,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Avenue Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, wyposażonego w inteligentny system zarządzania domem - mieszkania na warszawskich Odolanach. Lokalizacja Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herberta

Lublin,lubelskie

369 000 zł48 m² 7 708,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rozkładowe i dwustronne mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z 3 oddzielnych pokoi jeden z wyjściem na balkon, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żywnego

Lublin,lubelskie

590 000 zł68 m² 8 676,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ciekawe mieszkanie o klasycznym, poszukiwanym rozkładzie. Nieruchomość zlokalizowana na 3 piętrze kameralnego bloku na lubelskim Czechowie!. Rozkładowe i dwustronne. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

320 000 zł31 m² 10 393 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Osiedle Europejskie - dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie na Felinie. Inwestycja tbv. Termin oddania budynku do użytkowania w IV kwartale 2023 roku. Miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaparowa

Wrocław,dolnośląskie

677 999 zł57 m² 11 811,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lux/kaparowa/lipa piotrowska/3 pok./BALKON/GARAŻ Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57 m2 zlokalizowane na Lipie Piotrowskiej przy ul. Kaparowej, i piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Gdynia,pomorskie

799 000 zł61 m² 13 034,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Nowa oferta W mio casa Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą przytulnego i bardzo ustawnego mieszkania w centrum miasta. Doskonała lokalizacja zapewnia dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łozowa

Poznań,wielkopolskie

360 000 zł38 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na parterze w wysokim X piętrowym bloku przy ul. Łozowej na poznańskim Dębcu. Na powierzchnię 37,5m2 składają się: - salon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł63 m² 19 907,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia przestronne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie na osiedlu Żoliborz Artystyczny. Aktualnie jest rezerwacja. Wymarzone mieszkanie dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

679 000 zł60 m² 11 223,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowe mieszkania w centrum Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze apartamentowca z 2020 roku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórska

Wieliczka,małopolskie

849 000 zł117 m² 7 268,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera | 0% prowizji | bez dodatkowych opłat | miejsce postojowe zewnętrzne W cenie Oferujemy do zakupu mieszkanie dwupoziomowe (3.3) o powierzchni użytkowej 116,80 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe (44,5m2) mieszkanie na drugim piętrze z windą. Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone i wyposażone jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł46 m² 12 934,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 46 m , zlokalizowanego na 2/4 piętrze w nowoczesnym bloku z winda. 2019rok. Mieszkanie w pełnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

290 000 zł20 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kraków, podgórze, ul. Wielicka ok. 20m2 jednopokojowe bardzo ładne mieszkanie suterena własne ogrzewanie elektryczne (druga taryfa, termostat, sterowanie) mieszkanie po remoncie fajne miejsce ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży jest bardzo ładne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok. 47m2. Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi, kuchni, łazienki i sporego przedpokoju. Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

449 000 zł64 m² 7 015,62 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam wyjątkową nieruchomość położoną na toruńskim Rubinkowie. Mieszkanie o pełnym rozkładzie składa się z: - czterech oddzielnych pokoi - kuchni - łazienki z toaletą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł65 m² 11 076,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w bloku z 2006 roku przy ulicy Przyjaźni. Idealne pod inwestycję bądź dla siebie. Nieruchomość z doskonałym, dwustronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piskorskiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

352 000 zł37 m² 9 617,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja ** Oferta dostępna tylko w naszym biurze*** Mieszkanie 2 pokojowe po kapitalnym remoncie o powierzchni 36,60 m2 przy ul. Piskorskiej na Rubinkowie. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kętrzyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

430 000 zł59 m² 7 283,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Good Life Estates oferuje Państwu urokliwe trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w bloku przy ulicy Kętrzyńskiego 9. Nieruchomość położona w centrum miasta to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

319 000 zł61 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na osiedlu Południe Powierzchnia: 61 m2 Liczba pokoi: 3 Typ budynku: wieżowiec Stan techniczny: dobry Dodatkowe udogodnienia: duży balkon Oferujemy do sprzedaży urocze mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ćwiklińskiej

Kraków,małopolskie

410 000 zł28 m² 14 437 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ta oferta tylko u nas! Więcej informacji: telefon: tel: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz wygodnego mieszkania, 1pokojowego, w którym możesz szybko zamieszkać to ta alternatywa jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stalowowolska

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł56 m² 11 491 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Opiekun nieruchomości: telefon Jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem blisko centrum. Ze względu na układ jest możliwość pozostawienia 3 osobnych pokoi lub otworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

598 998 zł50 m² 11 884,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Lux/poświętne/premium/poświęcka/2pok./2POZIOMY/TARAS Przedstawiamy Państwu na sprzedaż eleganckie, dwupoziomowe mieszkanie 50 m,na które składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

678 000 zł55 m² 12 327,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2pok 47.4m2 taras 8m2 blisko morza IIQ24 SW Ekspozycja południowo-zachodnia. Pokój dzienny z aneksem 27.4m2 (kuchnia z oknem możliwosć oddzielenia) Sypialnia 11.5m2 Łazienka 3.9m2 Hol 4.5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wojciechowskiego

Poznań,wielkopolskie

550 000 zł46 m² 11 833 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Witam, nazywam się , zajmuję się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

360 000 zł59 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pok o pow.59,40 m2 mieszczące się na os. Słonecznym. Nieruchomość zlokalizowana jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chełmońskiego

Gdańsk,pomorskie

435 000 zł25 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż słoneczne jednopokojowe mieszkanie w pobliżu Uniwersytetu gdańskiego. Spółdzielczo-własnościowe Mieszkanie położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gandhiego

Łódź,łódzkie

445 000 zł73 m² 6 095,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie Łódź Bałuty, ul. M. Gandhiego Dużą zaletą mieszkania jest jego lokalizacja - jest ono położone blisko Manufaktury (12 min pieszo) oraz Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smolna

Poznań,wielkopolskie

839 000 zł61 m² 13 736,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta Prywatna, bez pośredników! gotowe do zamieszkania, wysoki standard Na sprzedaż urokliwe mieszkanie o powierzchni 61,08 m2, zlokalizowane na parterze nowego osiedla przy ul. Smolnej 13D.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posłów Greckich

Radom,mazowieckie

700 000 zł54 m² 13 059,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w nowym budynku przy ul. Posłów Greckich na osiedlu Południe w Radomiu. Mieszkanie było kupione z przeznaczeniem na własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

679 150 zł47 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polecamy! wyjątkowe mieszkanie widokowe Z balkonem I tarasem! kameralna inwestycja! płaszów! posiadamy inne mieszkania W tej inwestycji! Mam przyjemność przedstawić nietuzinkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

229 000 zł31 m² 7 387,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie biura ładne jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m kw.,w budynku czteropiętrowym na drugim piętrze w Fordonie. Mieszkanie zadbane, w dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

920 000 zł71 m² 12 985,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Miejsce dla pragnących spokoju I bliskości terenów zielonych, nieruchomość położona w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Gdańsk maćkowy. Osiedle kazimierz wybudowane przez.