dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

1 549 400 zł93 m² 16 665,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Prowizja 0% Podatek pcc 0% Oddane II kw.2024r Wygodne, przestronne 5-cio pokojowe w doskonałej lokalizacji 6 km do Centrum, pełna infrastruktura, sklepy, usługi, Centrum Handlowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

355 000 zł32 m² 10 923,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuję przestronną kawalerkę inwestycyjną o powierzchni 32.5 m ! Mieszkanie znajduje się na osiedlu Baranówka. Mieszkanie przystosowane do codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

715 875 zł52 m² 13 740,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wrocław Krzyki ul. Racławicka - tu powstaje nowe, niezwykłe osiedle mieszkań na południowym obszarze Wrocławia położone tuż obok trzech wrocławskich Parków: grabiszyńskiego, klecińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

365 085 zł35 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż, położone w nowoczesnym kompleksie deweloperskim w dzielnicy Ponikwoda. Parametry Mieszkania: powierzchnia: 34,77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł48 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szukasz mieszkania do remontu na Mokotowie? Świetnie trafiłeś! Chcesz umówić się na prezentację lub masz jakieś pytania? -> Dzwoń mieszkanie W stanie do remontu. W skład lokalu wchodzą 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł55 m² 8 008,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada w ofercie ostatnie wolne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,82 m2 z dużym ogrodem oraz dwoma miejscami postojowym przed budynkiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

569 478 zł38 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Pradze Południe. W ofercie posiadamy jeszcze 3 z 8 mieszkań. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

456 708 zł57 m² 7 989,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą Rzeszowskiego Biura Nieruchomości. Oferujemy przestronne mieszkanie z trzema pokojami na parterze z własnym ogrodem, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

659 000 zł81 m² 8 135,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na parterze z ogródkiem o powierzchni 120 m2 w nowoczesnym 4 piętrowym budynku na Polesiu. Wszechobecna zieleń, wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

894 710 zł94 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie wyróżnia się dużym salonem z aneksem kuchennym oraz miejscem na gabinet na I poziomie oraz 2ma lub 3ma sypialniami na piętrze. Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł46 m² 14 940 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiamy dwustronne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie, położoneg w okolicy Kruczej, niedaleko centrum handlowego Borek. Mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

444 381 zł40 m² 11 046 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów W okolicy Ronda Starołęka 10 min od Politechniki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

655 000 zł46 m² 14 165 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy do zapoznania się z mieszkaniem znajdującym się przy placu grunwaldzkim. Ta lokalizacja oferuje bliskość najważniejszych uczelni wyższych, a Stary Rynek jest również łatwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roentgena

Szczecin,zachodniopomorskie

275 000 zł49 m² 5 630,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

W ofercie do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48,84 mkw z loggią i ogrodem plus piwnica 8,70 mkw, częściowo po generalnym remoncie - dwa pokoje, pomieszczenia: kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydla

Luboń,wielkopolskie

449 000 zł45 m² 9 977,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szukasz nieruchomości z funkcjonalnym układem pomieszczeń? Marzysz o przestronnym, rodzinnym mieszkaniu? Zapraszam do zapoznania się z genialną nieruchomością znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Lębork,pomorskie

198 000 zł27 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Zapraszamy do nowoczesnej kawalerki po generalnym remoncie, położonej w ścisłym centrum Lęborka przy ul. Batalionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lelewela

Wrocław,dolnośląskie

637 000 zł35 m² 17 979,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Odkryj zalety bezkompromisowej lokalizacji i nowoczesnej architektury. Mieszkaj, wynajmuj lub otwórz biuro ścisłym centrum Wrocławia. Lelewela to odważna realizacja w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Curie-Skłodowskiej

Włocławek,kujawsko-pomorskie

379 000 zł73 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 73 m2, położonego na parterze niskiego bloku na Jednostce E. To doskonałe miejsce do zamieszkania dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bierzyn

Bierzyn,dolnośląskie

156 000 zł57 m² 2 736,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Omega Estate proponuje na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na pierwszym piętrze w kamienicy do remontu, lecz z założoną wspólnotą i funduszem remontowym. Mieszkanie po remoncie całkowitym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

759 000 zł66 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie z tarasem Bielanach Wroc 66m2 Mieszkanie z ogromnym potencjałem w Bielanach Wrocławskich na rodzinnym osiedlu Arkadia. Mieszkanie o powierzchni 65 m2 na I p -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Wandy

Kraków,małopolskie

699 000 zł63 m² 11 039 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Więcej informacji beatalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Wszystkie oferty na stronie: ; P O L E C A M Y! TA OFERTA TYLKO U NAS. Do sprzedaży przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Nowa Sól,lubuskie

435 000 zł48 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nasze biuro Effect Home przedstawia nieruchomość premium dostępną tylko w naszym biurze Mamy przejemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania 3-pokojowego na sprzedaż o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

740 000 zł68 m² 10 963 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie z dwoma balkonami w południowej części Krakowa, w dzielnicy Podgórze Duchackie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

*** English description below *** Українська версія нижче*** Zakup tylko za gotówkę Zapraszam do zakupu 3 pokojowego, jasnego mieszkania po kapitalnym remoncie, z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł50 m² 14 271,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,45 m2 z dużym tarasem o powierzchni 12m2. Rozkład pomieszczeń: *salon z aneksem kuchennym *pokój *łazienka *przedpokój Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Tarnów,małopolskie

299 000 zł49 m² 6 102,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość w bloku na 4 piętrze z balkonem i dużą piwnicą, ogrzewaną piwnicą .Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Salon 25m2 z zadaszonym balkonem ,pokój ,łazienka ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grafitowa

Skórzewo,wielkopolskie

699 000 zł69 m² 10 130,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker willa nieruchomości Skórzewo komfortowy apartament w nowym bloku na sprzedaż, na I piętrze, w cenie mieszkania w starych blokach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klinkierowa

Warszawa,mazowieckie

709 000 zł36 m² 19 694,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesne, gustownie wykończone, w pełni urządzone mieszkanie. Na wyposażeniu jest markowy sprzęt agd: zmywarka, płyta indukcyjna, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł52 m² 14 168,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Atmo- na styku sfer Odkryj własną wyspę wygody w samym centrum Wrocławia. Odnajdziesz ją w kojącej bliskości rzeki, wśród zieleni drzew, z dala od zgiełku ulic. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ożarowska

Warszawa,mazowieckie

918 000 zł54 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Oferujemy na sprzedaż ustawne mieszkanie 3 pokojowe na Woli o powierzchni 54 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z 2 sypialni, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł45 m² 15 533,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealna lokalizacja w sąsiedztwie Parku Regana, zaledwie 15 minut pieszo do morza. Spokojna okolica z zadbaną i cichą klatką schodową. Doskonała infrastruktura z licznymi sklepami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żołnierzy Niezłomnych

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

258 000 zł46 m² 5 608,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Nowa niższa cena! na sprzedaż przytulne, 2- pokojowe mieszkanie O powierzchni 46 m2 W gorzowie wlkp. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kruczkowskiego na osiedlu Staszica. Położone jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

450 000 zł58 m² 7 777,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ciekawie zaaranżowanego mieszkania w Giżycku, gotowego do zamieszkania bez wkładu finansowego, z klimatyzowanym salonem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, pl. Jana Metziga

Leszno,wielkopolskie

437 937 zł47 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, bezczynszowe mieszkania w nowo odrestaurowanej kamienicy z windą w samym centrum Leszna przy pl.Metziga. Oferujemy mieszkania w trzypiętrowej, pięknie odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

460 000 zł39 m² 11 794,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość! okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Rozkład: -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -przedpokój -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ustroń,śląskie

632 511 zł64 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe apartamenty w Ustroniu. Oferowany apartament do sprzedaży o powierzchni 63,89m2 położony jest na I piętrze z przynależnym do niego balkonem o pow. 7 m2. oraz jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł68 m² 9 924 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Funkcjonalne mieszkanie z dwoma dużymi pokojami, balkonem oraz przynależną piwnicą w zabytkowym i klimatycznym budownictwie. Opiekun nieruchomości: nr. licencji pfrn 23867 tel. Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

999 900 zł121 m² 8 252,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Realizacja w Październik 2024 Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł52 m² 10 960 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Poszukujesz okazji do inwestycji w nieruchomości? Mamy dla Ciebie idealną propozycję - 2 pak kawalerek we Wrocławiu, blisko rynku! Lokal użytkowy, podzielony na dwie kawalerki, generuje stabilny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł39 m² 15 615,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Promenady Wroclawskie/2 pok/lux z ogrodem/garaz! Polecamy na sprzedaz mieszkanie na Promenadach Wroclawskiech Mieszkanie o podwyzszonym standardzie Garaz podziemny dodatkowo platne 40000zl Piekny.