dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Roosevelta

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł12 m² 21 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczna i komfortowa kawalerka o powierzchni 12 m2 plus komfortowa antresola (razem18m2) wraz z antresolą, zlokalizowana w samym w samym centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

729 000 zł51 m² 14 246,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Mieszkanie 2-pokojowe 51,17 m2 + ogródek 29,28 m2 - Kraków Podgórze Mieszkanie dwupokojowe z dużym ogródkiem na zielonym, dobrze zagospodarowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

569 000 zł72 m² 7 859,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania na osiedlu Zarzecze w Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 72,40m 2 usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

601 979 zł60 m² 10 038 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 4 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów 500m od Warty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

457 410 zł51 m² 8 942,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 51,40m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

598 000 zł49 m² 12 129,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Nieruchomość znajduje się w bloku przy ulicy Zegrzyńskiej 79 na 2 piętrze z 4 (bez windy). Mieszkanie składa się z 2 pokoi. Wysokość mieszkania wynosi 2,58m. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

219 500 zł20 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży kawalerki o pow. 19.6 m2 znajdującej się na PARTERZE DWUPIĘTROWEJ KAMIENICY. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. 1 Maja

Łódź,łódzkie

266 863 zł25 m² 10 657,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty mieszkania o powierzchni 25,04 m2, znajdującego się na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

470 208 zł38 m² 12 377,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

749 000 zł81 m² 9 233,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness zapewniający komfort miejskiego życia blisko natury. Piękno przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

469 999 zł43 m² 10 930,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Kielczow/2pok/44m2 apartament/2 pok/2013! Na sortzedaz piekny apartament 44m2 w Kielczowie Wolny od zaraz Nowy blok Ogrzewanie gazowe Zapraszam na prezentacje Oferta wysłana z programu dla biur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł27 m² 17 609,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Kawalerka z balkonem na Bielanach. Mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w budynku z windą z lat 60. Blok jest 4 klatkowy, klatki schodowe odnowione. Bardzo dobry punkt komunikacyjny: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł41 m² 20 937,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja Prezentuję kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,55 m2. Mieszkanie jest usytuowane na 4 piętrze ośmiopiętrowego bloku zlokalizowanego na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

249 000 zł26 m² 9 231,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Adaptacja poddasza w samym centrum miasta! Klatka schodowa i elewacja odnowiona. Klimatyzacja z funkcją ogrzewania. W łazience ogrzewanie podłogowe. Do mieszkania wpada bardzo dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł69 m² 10 869,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku z 2013 roku, na 3 piętrze (ostatnim). Mieszkanie składa się z: - dwóch sypialni - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ossowskiego

Żyrardów,mazowieckie

359 000 zł40 m² 8 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 40m2 w Żyrardowie przy ulicy Ossowskiego. Mieszkanie jest usytuowane na parterze co jest dużym atutem. Spokojna, zielona okolica, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

929 998 zł76 m² 12 203,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pok. | ogrody grabiszyńskie!. Polecam przestronne mieszkanie w Ogrodach Grabiszyńskich o powierzchni 76.2 m2. Mieszkanie jest położone na II piętrze i składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

257 000 zł27 m² 9 603,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży kawalerkę w Jeleniej Górze z ogródkiem i miejscem parkingowym Lokal o powierzchni 26,76 m2 położony jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

463 100 zł39 m² 11 844 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,10m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

639 540 zł58 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,14m2 na parterze w 3 piętrowym bloku z windą we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narcyzowa

Lublin,lubelskie

519 264 zł54 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc! Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim położone jest na parterze w trzypiętrowym bloku w dzielnicy Ponikwoda w Lublinie. Na powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

768 915 zł73 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tot293-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni - ekspozycja południowy-wschód - antresola 25m2 - balkon 8m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kieślowskiego

Warszawa,mazowieckie

2 600 000 zł123 m² 21 138,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Posiadamy na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie klasy premium w prestiżowej dzielnicy Warszawy, na Wilanowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze o łącznej powierzchni 123 m2. Po prawej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

625 395 zł60 m² 10 362,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ceny dewelopera! Oferta zwolniona z 2% pcc Nowe osiedle na terenie Zespołu Dworsko-Folwarcznego! Nowoczesna architektura połączona z klimatem Folwarku! Super lokalizacja - wspaniałe tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jabłońskiego

Gdańsk,pomorskie

580 000 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Lokal bardzo dobrze skomunikowany z centrum miasta (węzeł przystankowy tramwaj / autobus 7 min pieszo) i sąsiednimi dzielnicami, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

817 000 zł83 m² 9 873,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Duże dla rodziny/inwestycja 4m+piwnica/po remoncie Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe we Wrocławia przy ul. Pomorskiej, znajdujące się na 1 piętrze. Lokal składa się z czterech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

579 045 zł57 m² 10 148 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy nowa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

490 000 zł56 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

W ofercie biura na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 zlokalizowane przy ul. Lewakowskiego w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

999 000 zł69 m² 14 453,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w nowo powstałej inwestycji w pobliżu Bonarka City Center zakup bez prowizji I pcc metraż: 69,12 m2 cena promocyjna : 999 000 pln gotowe do odbioru!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Sopot

Sopot,pomorskie

399 000 zł25 m² 15 960 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa oferta w Mio Casa! idealne mieszkanie na start lub lokata kapitału Z wysoką stopą zwrotu! Mam przyjemność zaprezentować klimatyczne mieszkanie bardzo blisko Centrum Sopotu położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

388 000 zł63 m² 6 119,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję mieszkanie 3 - pokojowe w Kartuzach, os. Wybickiego - w stanie dobrym, do odświeżenia. O mieszkaniu. Mieszkanie mieści się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

819 000 zł112 m² 7 282,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni ponad 112 m2. Jeżeli szukasz komfortowego i nieszablonowego wnętrza w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

459 000 zł27 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Tylko u nas! Kawalerka o powierzchni 27 m2 na parterze w pożądanej dzielnicy Wz.Św. Maksymiliana w Gdyni. Budynek to apartamentowiec z 1991r. z którego mamy przepiękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowa Wieś Królewska

Opole,opolskie

225 000 zł92 m² 2 445,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 91,60 mkw, położone na piętrze dwurodzinnego, wolno stojącego budynku w opolskiej dzielnicy Nowa Wieś Królewska. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnogórska

Kraków,małopolskie

660 000 zł48 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe świeżo po remoncie! wola duchacka! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Czarnogórskiej Nieruchomość położona na 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Leszno,wielkopolskie

368 000 zł71 m² 5 183,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 4 pokoje idealne dla dużej rodziny cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 71 m2 (powierzchnia użytkowa 70 m2). Cena sprzedaży wynosi 368,000 zł. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 998 zł59 m² 11 035,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Popowiece/park/3pok/7pietro/media miejskie/port popowice Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,90 m 7 piętro w blokuwrocław, popowicebalkon mieszkanie 3 pokojowe 57,8 m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pułaskiego

Rzeszów,podkarpackie

595 000 zł66 m² 9 070,12 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 65.6 m2 m2 zlokalizowane w centrum Rzeszowa przy ulicy Pułaskiego. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

529 859 zł36 m² 14 637 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do nowoczesnego apartamentu w Mielnie, idealnego na wakacyjny wypoczynek oraz jako rentowna inwestycja na wynajem krótkoterminowy. Lokalizacja: morze: 250 m Jezioro Jamno: 160.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

404 000 zł40 m² 10 209,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam nowe mieszkanie o wysokim standardzie. Bardzo ładne, w pełni umeblowane mieszkanie w nowym budynku osiedla łęczycka. położone na parterze o pow.39,57m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł26 m² 18 674,50 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Oferuję na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 25,65 m2, znajdującą się przy ul. Karola Darwina na warszawskiej Pradze-Północ. W skład mieszkania wchodzi: - przestronny salon - odzielna.