dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Południowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

635 000 zł127 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Chętnie wypoczywasz ze swoją rodziną lub z zaprzyjaźnionymi rodzinami nad morzem? Albo szukasz miejsca na atrakcyjną nadmorską inwestycję? Na sprzedaż nadmorski apartament idealny dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł48 m² 11 215,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Psie Pole, ul. Litewska - 2 pok. z balkonem. Polecam do sprzedaży świetne 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 47,7m2. Dwustronne (pn.-pd.), rozkładowe. 2 pokoje (ok. 18 i 11m2), osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

1 175 525 zł74 m² 15 838,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Duże, przestronne mieszkanie 4 pokojowe z dużym balkonem, dwustronne, narożne o powierzchni 74,22m2 w świetnej lokalizacji na wrocławskich Krzykach ul. Braterska/ ul. Karkonoska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

520 000 zł61 m² 8 524,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż zlokalizowaną w Opolu w dzielnicy zwm. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, kuchni, dwóch pokoi i łazienki. Usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mateckiego

Poznań,wielkopolskie

642 000 zł56 m² 11 464,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nowe przestronne 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy T. Mateckiego 20D w Poznaniu (piątkowo). Mieszkanie zlokalizowane jest na I piętrze, jego powierzchnia to 56m2 + 2 balkony, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rodziny Popielów

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

425 000 zł34 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie (33.26 m2) na parterze z ogródkiem 16 m2. Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł48 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie o powierzchni 48m2, usytuowane na ostatnim, 4. piętrze w dzielnicy Bielany w Warszawie. Mieszkanie składa się z: - salonu (ok. 16 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Damrota

Wrocław,dolnośląskie

799 999 zł64 m² 12 443,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Serdecznie polecam przestronne, trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Damrota, na wrocławskim Śródmieściu. Cicha i spokojna okolica! Prezentowana nieruchomość przeznaczona tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Calliera

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

**********rezerwacja********** Zapraszam do zakupu mieszkania przy Rynku Łazarskim. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, całość mieszkania do remontu. Forma własności: pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rogalińska

Gdańsk,pomorskie

750 000 zł65 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Słoneczne mieszkanie z dużym balkonem blisko komunikacji! Nieruchomość o powierzchni 65m2. Gdańsk Chełm, ul. Rogalińska 13a. Z potencjałem, do odświeżenia, świetna lokata pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krechowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 120 000 zł51 m² 21 960,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Unikatowe dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią na Żoliborzu! Piękny widok na Park Lelewela! Na powierzchni 51m2 znajduje się ustawny pokój dzienny , oddzielna, widna kuchnia, sypialnia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

240 000 zł57 m² 4 225,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 56,80m2 usytuowane na III piętrze w niskim bloku przy ul. Wyszyńskiego w Wodzisławiu Śl. Mieszkanie przeznaczone do remontu. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olimpijska

Gdańsk,pomorskie

555 000 zł50 m² 11 167 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: gdańsk, ul. Olimpijska, łostowice Powierzchnia: 49,75 m Opis: oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,75 m zlokalizowane w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł53 m² 17 924,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 53 m2 z balkonem na parterze. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu znajdującym się na osiedlu z parkiem dostępnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 400 zł39 m² 8 984,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

285 000 zł26 m² 10 961,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealna Inwestycja Kawalerka o powierzchni całkowitej 26m2 w skład której wchodzi duży pokój, osobna kuchnia, łazienka z wc. Przynależna piwnica. Czynsz 340zł. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

340 000 zł78 m² 4 345,05 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie w kamienicy, położonej na Wyspie Piasek w Kłodzku. Mieści się na pierwszym piętrze wielorodzinnej kamienicy, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

320 700 zł33 m² 9 660 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio _ bez prowizji I pcc_ gwarancja najniższej ceny W ofercie mieszkania 25 m2 - 65 m2 - Wszystkie topowe lokalizacje w Łodzi (manufaktura, łódź fabryczna, obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

1 299 999 zł69 m² 18 840,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,4 m2 z loggią. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6-piętrowym budynku z 2009 roku położonym na Warszawskiej Woli przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

657 400 zł61 m² 10 777 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo fajne mieszkanie / super lokalizacja W sąsiedztwie autobusy - tramwaje (17, 7) genialne dla studentów, osób pracujących, rodzin Z dziećmi mieszkanie po remoncie W 2018r trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unruga

Gdynia,pomorskie

395 000 zł39 m² 10 128,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe, dwustronne mieszkanie położone w Gdyni na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym. Budynek termoizolowany z odnowioną elewacją i klatką schodową zabezpieczoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górzec,dolnośląskie

234 999 zł63 m² 3 730 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy Państwu do zaprezentowania bardzo przestronne bezczynszowe mieszkanie własnościowe. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w II piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

895 000 zł64 m² 13 984,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bez pośredników, bez dodatkowych opłat, mieszkanie czeka, by stać się Twoim domem. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację, niech to będzie Twój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

736 270 zł60 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc Termin realizacji II/III kw. 2025 r. Możliwość wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

214 000 zł38 m² 5 605,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Idealna oferta dla osób, które pragną wprowadzić się od zaraz - bez konieczności remontowania. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossaka

Łódź,łódzkie

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Agencjom nieruchomości dziękuję. Na sprzedaż (od osoby prywatnej): 2 - pokojowe mieszkanie 38 m2 z balkonem w bloku przy ul. Kossaka - Łódź Górna. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

955 000 zł75 m² 12 793 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne i Jasne Mieszkanie 3-pokojowe na Białołęce z dużym tarasem - Idealne dla Rodziny Lokalizacja: białołęka, choszczówka - spokojna i zielona okolica, z łatwym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

855 065 zł59 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku 3 piętrowym położone w cichej i spokojnej oraz zielonej okolicy dzielnicy Białołęka- nowodwory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wrocławska

Kiełczów,dolnośląskie

779 620 zł111 m² 7 023,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

II etap inwestycji brzozowa polana ul. Wrocławska 11 I do 11 O Bezczynszowe Apartamenty o wysokim standardzie z ogrodami na Kameralnym osiedlu w bardzo bliskim i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Niepodległości

Pruszków,mazowieckie

429 000 zł27 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio bardzo funkcjonalne mieszkanie w doskonałej lokalizacji Mieszkanie - I piętro z ośmiu. Na parterze znajdują się lokale użytkowe szkoła językowa, psycholog,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wawrzyniaka

Poznań,wielkopolskie

620 000 zł44 m² 14 059 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Dochodowa nieruchomość dla Inwestora! Do sprzedania 3-pak- niezależne trzy kawalerki na jednej kw. Gotowe do wejścia, po generalnym remoncie (2 lata temu). Powierzchnia łączna 44,10 m2 (13m2,11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

592 300 zł55 m² 10 769,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złoty Stok

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł64 m² 9 906,98 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Res Nieruchomości oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 64,50 m2 na osiedlu Projektant w Rzeszowie. Mieszkanie mieści się na 5 piętrze, w 6 piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kańskiego

Gdynia,pomorskie

630 000 zł58 m² 10 899,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Lokalizacja: gdynia Chwarzno to bardzo dobrze skomunikowana willowa i spokojna dzielnica Gdyni. Osiedle jest bardzo zadbane, wokół dużo zieleni oraz las. W najbliższym otoczeniu do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

633 999 zł58 m² 10 912,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy Ulicy Borowskiej na wrocławskim Gaju. Piętro III w budynku bez windy z 1930 r. Pełen rozkład: sypialnia, salon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

419 000 zł57 m² 7 387,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

W ofercie naszego biura atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku w Gryfinie. Budynek ocieplony, z odświeżoną elewacją i klatkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 000 zł49 m² 7 399,01 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Rubinkowo * 2 pokoje rozkładowe * winda * balkon Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, o powierzchni 48,52mkw, usytuowane na 7 piętrze wieżowca z windą, wybudowanym z wielkiej płyty.