dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 168 ogłoszeń

Rynek pierwotny

467 684 zł40,58 m² 11 525 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zanurz się w wyjątkowej ofercie, która łączy nowoczesny styl i komfort w idealnej lokalizacji. To mieszkanie znajduje się w prestiżowym apartamentowcu na ul. Muszlowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł66,50 m² 8 992,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne i wyjątkowo wysokie mieszkanie (300 cm) o powierzchni 66,62 m , położone w kameralnym, dwupiętrowym budynku, w którym znajduje się zaledwie 5 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł50,41 m² 7 121,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila nabiera wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

404 608 zł37,12 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,12 mkw usytuowane na I piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł55,80 m² 14 068,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 950.00 zł; Budynek: blok, z 2001 roku W dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: domofon, duży balkon, łącze internetowe, nie ma piwnicy;.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł50,72 m² 14 964,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: anna Hudak Jeśli marzysz o jasnym, wygodnym i starannie zaaranżowanym mieszkaniu? Koniecznie sprawdź tę ofertę. Mieszkanie z jasną otwartą kuchnią, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 304 zł32,70 m² 17 042,94 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Przystań Reymonta od renomowanego dewelopera Archicom. To idealna propozycja dla osób ceniących bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 288 029 zł75,77 m² 16 999,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru, 3-pokojowe mieszkanie, stan deweloperski. Lokalizacja Gdańsk Wrzeszcz, ul. Hallera Mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej pożądanych i dynamicznych części.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł31,30 m² 18 690,10 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Są mieszkania, które od pierwszego spojrzenia przyciągają światłem, przestrzenią i widokiem na miasto. Takie właśnie jest to jasne, narożne mieszkanie z balkonem i panoramą Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł90,66 m² 9 695,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Wyłączny Opiekun Oferty: robert Kordowski   Tylko w sdp Nieruchomości! Trzypokojowe mieszkanie o metrażu 90,66 m2 w kamienicy, położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

234 360 zł33,48 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż lokal inwestycyjny/loft w stanie deweloperskim. 33,48m2 z klimatyzacją oraz rekuperacją, istnieje możliwość wykończenia pod klucz. Budynek Hyndral znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł47,29 m² 9 832,95 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania do wykończeni w stanie deweloperskim w Rzeszowie przy ul. Bałtyckiej Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mieszkanie dwupokojowe z możliwością adaptacji na dodatkowy trzeci pokój. Mieszkanie o pow. 63,29.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł74,24 m² 15 880,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: sama lokalizacja oferuje nam dużo terenów zielonych i rekreacyjnych dla miłośników biegania lub jazdy na rowerze. Na plaże dojdziemy spokojnym spacerem - dzieli nas dystans około 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł67,83 m² 11 499,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż Białystok, os. Skorupy Gotowe do wprowadzenia Bez podatku pcc i Prowizji Cena: 780 000 zł (11 499 zł/m ) Powierzchnia: 67,83 m Liczba pokoi: 4 Piętro: i Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 768 zł56,96 m² 11 425 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wielkie grillowanie na lipkach! czyli dzień otwarty inwestycji! Nie sprzedajemy tylko mieszkań - zapraszamy Cię do Twojego przyszłego domu. Poczuj ten klimat! Co przygotowaliśmy na 23.05? - Tylko teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł59,05 m² 9 314,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem w Tarnowie, świetnie skomunikowane z centrum miasta i wjazdem na autostradę. Nieruchomość jest w trakcie prac wykończeniowych. -.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł78 m² 7 051,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne i przestronne mieszkanie z duszą, położone w ścisłym centrum Łomży, w bezpośrednim sąsiedztwie klubu Bonar i biblioteki. W zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł62,53 m² 9 579,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Komfortowe 3 pokoje z dużym balkonem - idealne dla rodziny! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, niezwykle funkcjonalne mieszkanie o przemyślanym układzie, które zadowoli najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł37 m² 17 216,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

- bez prowizji - wyłączność - klucze w biurze - polecamy! - doskonałe i spokojne położenie! - ścisłe centrum miasta, jednak bardzo spokojna lokalizacja, blisko morza, skweru Kościuszki,.