dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dominika

Gdynia,pomorskie

649 000 zł51 m² 12 621,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji na mapie Gdyni - na Wzgórzu Świętego Maksymiliana przy ul. Bp. Dominika. 2-pokojowe mieszkanie ma bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

399 000 zł49 m² 8 116,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam serdecznie duże mieszkanie dwupojowe W wysokim standardzie, zlokalizowane na parterze budynku Z cegły, okolica mastalerza, warszawskiej. Mieszkanie składa się z dwóch pokojów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

466 900 zł53 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Idealne mieszkania na inwestycje: apartament 3pok. w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie w centrum tychów. Ciche mieszkanie do wnętrza osiedla. Oferta bezpośrednia -brak podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stodolna

Radomsko,łódzkie

275 616 zł38 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 38,28 m2. Zlokalizowane w nowym 3 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Koninko

Koninko,wielkopolskie

449 000 zł77 m² 5 858,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Niezwykle komfortowe 3 pokoje 59,73 m2 z ogródkiem 67,7 m2 i garażem 16,91 m2! Inwestycja położona w świetnej lokalizacji pod Poznania, z dobrym dojazdem do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stawki

Warszawa,mazowieckie

2 750 000 zł82 m² 33 536,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dzień dobry! Sprzedam bezpośrednio piękny apartament trzypokojowy (82m2) o podwyższonym standardzie na drugim piętrze inwestycji Trio (ul. Stawki 2a).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

629 800 zł55 m² 11 450,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

890 000 zł63 m² 14 127 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ulicy Kiełkowskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Bielsko-Biała,śląskie

931 000 zł89 m² 10 460,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania nowy Apartament w kameralnym budynku cztero-lokalowym. Apartament znajduje się w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Bielska-Białej. Bliska odległość od centrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Głogów,dolnośląskie

389 000 zł63 m² 6 164,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Potrzebujesz przestronnego mieszkania? Masz ochotę na kawę w otoczeniu zieleni, która uspokaja i napawa optymizmem? Szukasz miejsca dla siebie i swojej rodziny w idealnej lokalizacji?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Ustroń

Ustroń,śląskie

790 000 zł49 m² 16 271,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja W centrum ustronia! Proponujemy Państwu piękny, klimatyczny apartament M-3 o powierzchni 48,55 m2 z dużym balkonem i wyjątkowym widokiem na góry. Idealny jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szamarzewskiego

Poznań,wielkopolskie

739 000 zł73 m² 10 152,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Rezerwacja do 30.04.24 -oczekiwanie na przyznanie kredytu. Zapraszamy do zapoznania się z tym wyjątkowym dwupoziomowym apartamentem w sercu kulturalnych i modnych Jeżyc, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

965 000 zł58 m² 16 695,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mokotów I mieszkanie 57,8 m I 3 pokoje Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,8 m . Zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Układ pomieszczeń: * Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

431 300 zł26 m² 16 399 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 37m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł44 m² 12 162,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy mieszkanie, które będzie idealne jako pierwsze mieszkanie oraz jako lokata kapitału. Mieszkanie posiada widne pokoje, aneks kuchenny, łazienkę i balkon. Najbliższy przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

375 000 zł36 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu wygodne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji w cichej i spokojnej okolicy, blisko komunikacji miejskiej. Ta wyjątkowa nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie i komórka lokatorska - 399 tys zł - 2 pokoje - kuchnia - 45m2 - piętro 1/4 - komórka lokatorska - wystawa: wschód-zachód - lokalizacja: teofilów, blisko dworca Łódź - Żabieniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Środkowa

Olecko,warmińsko-mazurskie

210 000 zł36 m² 5 836,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Rezerwacja Olecko, centrum, ulica Środkowa, na sprzedaż kompaktowe atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35,98 m2 położone na 3 piętrze bloku mieszkanego. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wolności

Głogów,dolnośląskie

197 000 zł34 m² 5 605,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Zapraszam do odkrycia tego wyjątkowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 34,43 m2, położonego na 4. piętrze kameralnego, niskiego bloku. Mieszkanie zlokalizowane jest w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł56 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedam klimatyczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56 metrów kwadratowych. Świetna lokalizacja, bliskie sąsiedztwo ulic Nowy Świat i Chmielnej. NIeruchomość dająca kilka możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułanów

Lublin,lubelskie

516 000 zł64 m² 8 062,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio urokliwe mieszkanie na poddaszu z balkonem, o pow. 64 m2 oraz pow. całk. 83m2. Na mieszkanie składa się duża sala z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

595 000 zł84 m² 7 075 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie w samym centrum miasta - pasaż - ul. Hetmańska. Myślałeś o ciekawej nieruchomości, a jednocześnie urządzonym i dobrze zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

722 513 zł69 m² 10 451,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez pcc! Nowoczesny apartamentowiec o wyjątkowym charakterze. Dzięki dogodnej lokalizacji nieopodal kluczowej infrastruktury gwarantuje wysoki standard życia oraz szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł45 m² 13 311,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdańskim Brzeźnie, oferta jest prywatna. Nieruchomość o całkowitej powierzchni użytkowej wynoszącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

620 000 zł59 m² 10 508,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta sprzedaży mieszania na Osiedlu Sztuk Pięknych * 3 pokoje * osobna kuchnia * 2012 r. budowy Cechy oferty: - 3 osobne pokoje i oddzielna kuchnia - daje możliwość rozważenia mieszkania jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

223 000 zł19 m² 11 494,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kraków, walerego sławka rynek wtórny, stan deweloperski Lokal M03 o pow. użytkowej 19,4 m2 na parterze przedsprzedaż I możliwość dowolnego łączenia mieszkań inwestycyjne do kupienia za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górna

Bezrzecze,zachodniopomorskie

760 000 zł77 m² 9 921,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Polecam piękne 3 pokojowe mieszkanie położone na kameralnym osiedlu domków w zabudowie szeregowej na Bezrzeczu. Doskonała lokalizacja zapewnia ciszę i spokój, a zarazem dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lwowska

Gdańsk,pomorskie

280 500 zł17 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Dolny Wrzeszcz dzięki intensywnej rewitalizacji i wielu nowoczesnym projektom, które zagościły w tej części Gdańska, stał się jednym z najbardziej pożądanych rejonów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

669 000 zł62 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Uwaga! możliwość przejęcia najemców! Ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 62 mkw. położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Wysłouchów. Lokal dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Daktylowa

Smolec,dolnośląskie

699 000 zł72 m² 9 669,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie położone w Smolcu przy ul. Daktylowej. Mieszkanie dwupoziomowe, mierzące 72,29m2 składające się z (poziom 1) salonu z wyjściem na balkon, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Seminaryjska

Kielce,świętokrzyskie

365 000 zł33 m² 10 924,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości super locum oferuje Mieszkanie 2 pokojowe bez piecyka w Centrum Kielc, po generalnym remoncie! Idealne miejsce dla pary lub pod i nwestycję! Na Sprzedaż lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł54 m² 10 634,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę mieszkania na wrocławskim Zakrzowie. Lokal dwupokojowy, w pełni rozkładowy, mieszczący się na drugim piętrze w zadbanym trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

615 000 zł73 m² 8 385,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 73,34 m2 (po podłodze ze skosami 91m2) na 3 piętrze w nowoczesnej, kameralnej i zmodernizowanej kamienicy w Łodzi w samym sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Warszawa,mazowieckie

568 000 zł36 m² 15 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Informcje ogólne Lokalizacja: warszawa, grochów, ul. Wspólna Droga 7 Metraż: 35,56 m2 Piętro 3/4 Rok budowy: 1958 Stan prawny: lokal stanowi odrębna własność z księgą wieczystą Czynsz: 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siewna

Kraków,małopolskie

689 000 zł62 m² 11 113 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Będzin

Będzin,śląskie

80 000 zł43 m² 1 843,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedania partycypację w tbs w Będzinie w wysokości 80.000 złotych. Powierzchnia mieszkania 43,40 m2, położone na II piętrze, brak windy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 079 000 zł73 m² 14 780,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w pełni umeblowane o powierzchni 72,5 m2 z balkonem. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku z 2019 roku położonym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

899 613 zł77 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji, bez pcc Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji. Mieszkanie składa się z : - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia 3x - Łazienka - wc - Garderoba -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komorska

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł45 m² 14 397,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Opiekun oferty tel. Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 44,8 m2,z dużym salonem oraz osobną, widną kuchnią. Istnieje możliwość wydzielenia 2 pokoi. Dużym atutem mieszkania jest osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł46 m² 22 804,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Opiekun oferty tel. Apartament 2-pokojowy w prestiżowej okolicy o powierzchni 45,49 m2. Apartament wyposażony w wysokim standardzie w kamienicy z lat 50 z windą. Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Warszawa,mazowieckie

788 000 zł38 m² 20 628,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Opiekun oferty tel. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,2 m2 z wydzieloną częścią sypialnianą w każdym pokoju. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania, w bardzo.