dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

609 000 zł42 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie jest dostępne także w programie "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej lub zebranie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

409 000 zł73 m² 5 639,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta tylko W naszym biurze Proponujemy Państwu klimatyczne 3 pokojowe ( z możliwością uzyskania 4 pokoju) o powierzchni 72 m2 ulokowane na parterze budynku wielorodzinnego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

295 221 zł36 m² 8 293 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte 16-20.04! - Zarezerwuj ostatnie terminy - Kup mieszkanie w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

719 000 zł95 m² 7 546,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1920

Dzisiaj chciałbym zaprezentować Tobie idealną propozycję inwestycji. Dlaczego idealną? Ponieważ ze względu na swoje atuty jest aktywem, które w czasie może przynieść nie tylko ochronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

742 000 zł53 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

English below Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy apartament inwestycyjny położony w koronach drzew w inwestycji Sun & Snow w Szklarskiej Porębie. (Apartament cały czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

339 980 zł42 m² 8 129,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatni apartament z balkonem, 2 pokoje + pomieszczenie na poddaszu do własnej aranżacji. Ta nieruchomość z dużym potencjałem, tylko 385 kroków od Piotrkowskiej, blisko linii tramwajowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agrestowa

Kiełczów,dolnośląskie

549 000 zł46 m² 11 945,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W cenie mieszkania komórka lokatorska oraz miejsce postojowe! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone w Kiełczowie. Mieszkanie o pow 45,96 mkw + komórka 3,17 mkw składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł57 m² 10 586,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się ze spacerem wirtualnym! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 56,68 m , Wrocław Śródmieście- ul. Myśliwska. Mieszkanie doskonałe jako mieszkanie dla pary, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

540 000 zł38 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję 2-pokojowe przestronne, mieszkanie o powierzchni 38m2, położone na 10. piętrze wielorodzinnego budynku przy ul. Jerzmanowskiego w Krakowie. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

625 000 zł33 m² 19 336,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja Stefana Banacha, os. Ozon, kilka minut spacerem od przystanku tramwajowego. Opis Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, 5-piętrowego bloku. 2 pokoje składają się na 33m2. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oporowska

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł36 m² 14 644,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 36,19 m2, położonego w okolicy ul. Oporowskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

522 340 zł64 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na osiedlu Krakowska, reprezentującego nowoczesną inwestycję, zlokalizowanego tylko 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zawidowska

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł65 m² 13 127,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupoziomowy ekskluzywny apartament na wrocławskim osiedlu Maślice. Mieszkanie posiada dwa duże tarasy, położone jest na drugim piętrze w nowym budynku z 2018 roku. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grubby

Gdańsk,pomorskie

560 000 zł43 m² 13 023,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - przestronne mieszkanie o powierzchni 43m2 zlokalizowane na parterze z uroczym ogródkiem. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sztygarska

Gliwice,śląskie

470 000 zł94 m² 4 973,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 94,5m2 położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku w Gliwicach - Sośnicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

730 000 zł51 m² 14 313,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy na prezentację i do zakupu nieużywane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 z balkonem (5,5m2) przy ul. Henryka i Karola Czeczów (osiedle Słoneczne Miasteczko).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

704 497 zł66 m² 10 651,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! bez prowizji! bezpieczny kredyt 2% - Niska zabudowa 3 kondygnacyjna, budynki w technologii modułowej drewnianej przyjaznej dla środowiska i dla mieszkańców; - nowoczesne mieskania 1-,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żabi Kruk

Gdańsk,pomorskie

869 000 zł64 m² 13 578,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 64m2, które jest podzielone na 2 mniejsze mieszkania 2-pokojowe. Oba mieszkania składają się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Warszawa,mazowieckie

789 000 zł48 m² 16 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bez prowizji Sprzedam mieszkanie o powierzchni 47,50 m2 zlokalizowane na 3 piętrze w budynku przy ul. Karmelickiej 19 w Warszawie, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł50 m² 19 782,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do odkrycia apartamentu, który jest kwintesencją komfortu, elegancji i wyjątkowej lokalizacji. Wyobraź sobie życie, gdzie morze jest na wyciągnięcie ręki, a pulsujące życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna Rola

Poznań,wielkopolskie

938 000 zł102 m² 9 196,08 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Duże,jasne 3pok/102m2 z tarasem,piwnicą i miej.parkingowym w bloku z windą przy samym Rezerwacie Żurawiniec w Poznaniu ul.Jasna Rola / Naramowice do sprzedaży. Polecam nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

427 999 zł40 m² 10 639 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki skąd rozciąga się urzekający widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

999 000 zł69 m² 14 453,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie dewelopera Nowoczesne osiedle w Krakowie z balkonami, tarasami lub ogródkami blisko Bonarki. 0% prowizji 0% pcc Mieszkanie gotowe do odbioru! Mieszkanie 69,12 m2 Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł76 m² 10 390,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Muchobór wielki/2/3pok./parter/ogród/parking/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie (można powiększyć o jeden pokój robiąc bezpośrednie przejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprowicza

Szklarska Poręba,dolnośląskie

581 080 zł40 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Apartament zlokalizowany w Szklarskiej Porębie przy ul. Jana Kasprowicza 13h. Do ścisłego centrum 10 minut pieszo. Luksusowy Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowa

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

: na skróty : Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 38m2, zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy Gdańsk Oliwa. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

979 900 zł54 m² 18 146,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojową nieruchomość w apartamentowcu znajdującym się w doskonałym punkcie Mokotowa, w pobliżu stacji metra Wilanowska. Atuty nieruchomości: * wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

599 000 zł61 m² 9 866,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez podatku pcc! oraz prowizji dla Biura! Mieszkanie objęte promocją do końca Kwietnia! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w bardzo okazyjnej cenie 599 000 zł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Białystok,podlaskie

420 000 zł36 m² 11 548 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

!rezerwacja! Polecamy nieruchomość znajdującą się na osiedlu Wysoki Stoczek przy ulicy Jana Pawła II. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36,37m2 położone na ostatnim/ósmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

472 835 zł54 m² 8 801,85 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Specjalna okazja na zakup pięknego 3 pokojowego mieszkania z balkonem w wyjątkowej cenie .ZAKUP bez prowizji i podatku PCC. Zaledwie kilka minut wystarczy, by przenieść się stąd nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajana

Gdańsk,pomorskie

769 000 zł62 m² 12 323,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szukasz trzypokojowego mieszkania w dobrym standardzie na gdańskiej Zaspie? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - fantastyczna lokalizacja - sąsiedztwo terenów zielonych - bliskość morza - dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

743 140 zł63 m² 11 856,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-03 Narożne mieszkanie z możliwością wydzielenia kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł74 m² 10 161,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferta na wyłączność! Umowa na wyłączność! Współpracuję z każdym biurem nieruchomości! Mieszkanie znajduje się w kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej. W najbliższym czasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Malbork,pomorskie

215 000 zł42 m² 5 119,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu dwu pokojowe mieszkanie w Malbork, zlokalizowane na ulicy Władysława Reymonta. W skład mieszkania o powierzchni 42 mkw wchodzi pokój z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

1 266 196 zł64 m² 19 630 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz nowego mieszkania z nowoczesną infrastrukturą spełniająca kryteria miasta 15 minutowego ? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum ? Zapoznaj się z poniższą ofertą: nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dulęby

Lublin,lubelskie

359 000 zł29 m² 12 379,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie (koniec prac - koniec kwietnia). Wszystko nowe, stan nieużywany! Zamieszkaj jako pierwszy właściciel po remoncie! Rozkładowe mieszkanie 29,1 mkw: - salon z aneksem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

749 000 zł82 m² 9 190,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż u podnóża Ślęży * Możliwość wykończenia pod klucz Przestronne mieszkanie u podnóża Ślęży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Częstochowa,śląskie

355 000 zł45 m² 7 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 45 m 2 usytuowane na drugim piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Armii Krajowej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzeźniczaka

Zielona Góra,lubuskie

540 000 zł58 m² 9 246,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Trzy pokojowe Z miejscem parkingowym W bloku Z 2010 R. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze niskiego budynku położonego przy ulicy Rzeźniczaka. Blok oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Rumia,pomorskie

338 000 zł33 m² 10 242 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33 m2 z dużym balkonem, mieszczące się na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy!. Lokal mieści się przy ul. Gdańskiej w Rumi.