dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

698 700 zł77 m² 9 131 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Białoprądnicka

Kraków,małopolskie

1 173 990 zł65 m² 18 061,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,53 m2 + balkon z roku 2021 znajdujące się w dzielnicy Prądnik Biały. Lokalizacja: ul. Białoprądnicka zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Police

Police,zachodniopomorskie

1 129 000 zł95 m² 11 884,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Piękne, słoneczne mieszkanie dwu poziomowe na zamkniętym osiedlu Dolina Słońca w Bezrzeczu. Na powierzchnię 94,68 m2 składają się: pierwszy poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Warszawa,mazowieckie

1 484 000 zł56 m² 26 642,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 55.7 m , zlokalizowane na I. piętrze zabytkowej kamienicy z 1937 roku na Powiślu. Mieszkanie jest jedyne na piętrze, co zapewnia dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowiańska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł70 m² 9 986 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28679 tel. Mieszkanie Z duzym balkonem W kamienicy Otoczenie nieruchomości: kamienica w której znajduje się mieszkanie położona jest na Nadodrzu jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bydgoska

Łódź,łódzkie

360 000 zł46 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie na parterze na ul.Bydgoskiej , dzielnica Bałuty. Mieszkanie jest środkowe,składa się z dużego pokoju 22m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł27 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulna kawalerka, która znajduje się na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku. Budynek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Ekonomicznego oraz przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pątnowska

Legnica,dolnośląskie

750 000 zł103 m² 7 249,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta tylko W naszym biurze Miejsce parkingowe w cenie! Jeżeli chcesz komfortowo mieszkać ta oferta jest dla Ciebie Nowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu, 2 łazienki, 3 garderoby, klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wałbrzych,dolnośląskie

729 000 zł99 m² 7 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta - Budynek B mieszkanie M1: parter - Powierzchnia 95m2, wiele możliwości utworzenia różnych układów pomieszczeń. Ostatnie mieszkanie o tym metrażu. Link to wirtualnej prezentacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzywickiego

Łódź,łódzkie

381 704 zł28 m² 13 608 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Najlepsze miejsce do mieszkania dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego oraz studentów Uniwersytetu Medycznego z uwagi na bezpośrednie sąsiedztwo wielu Wydziałów uł i należącego do niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopalniana

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł40 m² 18 569 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Posiadamy na sprzedaż nowe mieszkanie na Bemowie przy stacji metra! Mamy na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,39 m2 na pierwszym piętrze w nowym bloku na Bemowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Kętrzyn,warmińsko-mazurskie

365 000 zł60 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszamy do zapoznania się nieruchomością położoną zaledwie kilka kroków od centrum. Znajduje w kamienicy, która została odnowiona. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pużaka

Kraków,małopolskie

460 000 zł28 m² 16 429 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

389 000 zł57 m² 6 824,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 57 m , zlokalizowanego na malowniczym Zarzeczu w Świdnicy. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rondo Kocmyrzowskie Księdza Józefa Gorzelanego

Kraków,małopolskie

795 000 zł57 m² 13 947 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta w pobliżu Teatru Ludowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo Kocmyrzowskie Księdza Józefa Gorzelanego

Kraków,małopolskie

629 000 zł54 m² 11 541 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta w pobliżu ronda Kocmyrzowskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Argentyńska

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł26 m² 20 730,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż Warszawa, saska Kępa, 26 m2, 559 000 zł, tel. Bardzo kompaktowy układ mieszkania z oddzielną kuchnią, wykończona i gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wolności

Zabrze,śląskie

185 000 zł29 m² 6 379 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1903

Sprzedam eleganckie mieszkanie o powierzchni 29.07 m2, położone przy ulicy Wolności w Zabrzu. Doskonałe dla pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie przeszło generalny remont pięć lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł34 m² 16 911,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 34m , położone w atrakcyjnej lokalizacji. Nieruchomość mieści się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

529 000 zł33 m² 16 227 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prokocim w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - ciemna kuchnia - duży, przechodni pokój - drugi pokój - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

469 000 zł27 m² 17 370,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

R e Z E R W A C J A Mam do sprzedania kawalerkę w doskonałej lokalizacji, nieopodal Parku Reagana. Sprzedaż bezpośrednio od własciciela. Szybki termin wydania mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł50 m² 12 724 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Funkcjonalny układ * Możliwość wykończenia pod Klucz Funkcjonalne Mieszkanie z ogródkiem na Zakrzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

595 000 zł56 m² 10 575,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowopowstającą inwestycję przy ul. Jemiołuszki. W bliskim sąsiedztwie znajdują się wszelkie udogodnienia ważne w codziennym życiu: ścieżka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pienista

Łódź,łódzkie

791 000 zł69 m² 11 482,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nieruchomości Kłosek polecają: 3 rozkładowe pokoje w apartamentowcu budowanym przez atal. Opis szczegółowy: apartament położony na zamkniętym osiedlu, przy ulicy Pienistej. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł34 m² 16 911,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

298 000 zł30 m² 9 933,33 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna kawalerka z pięknym widokiem na fordońskim Osiedlu Przylesie. Mieszkanie położone jest na 7 piętrze w wieżowcu. W skład nieruchomości wchodzi: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Kielce,świętokrzyskie

575 000 zł46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W sprzedaży posiadamy mieszkanie 2 pokojowe w inwestycji active home zlokalizowanej przy ul. Okrzei 62 lokal mieszkalny znajduje się na 3 piętrze w 4piętrowym budynku Nieruchomość nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

539 000 zł59 m² 9 135 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opis nieruchomości: zapraszamy do zapoznania się z tym pięknym mieszkaniem, które obecnie przechodzi generalny remont, nadając mu nowoczesny i świeży wygląd. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszkowskiego

Gdynia,pomorskie

480 000 zł46 m² 10 382,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Tylko W golden gate! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w dzielnicy Gdynia Pogórze. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

547 336 zł44 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Pomagam w uzyskaniu kredytu 2%. 0% prowizji! bez pcc! Na sprzedaż przyjemne, słoneczne, w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na wrocławskim Księżu Wielkim. Lokalizacja: krzyki/księże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

371 536 zł42 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe mieszkanie w Knurowie, składające się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju, przedpokoju oraz łazienki w stanie deweloperskim zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł27 m² 17 407,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Świetna lokalizacja ul. Marymoncka Bielany - autobusy, tramwaje 200m od bloku, stacja metra Słodowiec 4 przystanki tramwajem lub 10 min pieszo do metra Młociny 27 m2 | duży balkon ok 4 m2 | widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

248 000 zł42 m² 5 905 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w Rudzie Śląskiej dzielnica Orzegów w bliskiej odległości park Młodzieży i Burloch Arena. Lokal jest po generalnym remoncie co zasługuje na szczególna uwagę gdyż wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł24 m² 15 375 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż znajduje się wyremontowana kawalerka o metrażu 24 m2 przy ul. Zielińskiego. Cena wynosi 369 000,00 zł , a miesięczny czynsz to około 434 zł plus opłaty za prąd. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł26 m² 14 367,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Krzyki nowa Kawalerka z garazem 2012r/tramwaj! Polecamy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 25,87 mkw. przy ul. Opolskiej (krzyki / Księżę Wielkie) we Wrocławiu (około 20 min. komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pod Lipami

Poznań,wielkopolskie

570 000 zł54 m² 10 654,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku na os. Pod Lipami na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 53,5m2 składają się: - 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

1 570 000 zł111 m² 14 162 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

4 pokojowy, przestronny apartament w jednej z najlepszych lokalizacji na mapie Gdyni. Lokal położony na 6 piętrze 6 kondygnacyjnego budynku. Składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Salwatorska

Kraków,małopolskie

1 250 000 zł66 m² 18 939,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Salwatorskiej w Krakowie, na wysokim parterze dwupiętrowego bloku z 1996 roku w bardzo atrakcyjnej, zielonej i spokojnej okolicy. Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dickensa

Gliwice,śląskie

885 000 zł84 m² 10 597,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Umowa na wyłączność tylko W realton nieruchomości kupujący nie płaci podatku pcc Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy, nigdy niezamieszkały, apartament na sprzedaż zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Królowej Jadwigi

Kraków,małopolskie

2 292 000 zł135 m² 16 951,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy kameralny budynek przy ul. Królowej Jadwigi, w którym powstaną dwa, niezależne lokale mieszkalne. Indywidualnie zaprojektowana przestrzeń, na którą składają się dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Solna

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

137 000 zł43 m² 3 186,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 43 m2 zlokalizowane na parterze przy ul. Solnej 10 w Ciechocinku. Składa się z jednego pokoju, pokoju z aneksem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij