dowolna

Działki

64 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 095 ogłoszeń

185 000 zł3 860 m² 47,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki oznaczonej ewidencyjnie numerem 193/2 o pow. 0,3860 ha obręb Biniew. Nieruchomość położona jest w strefie pośredniej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł400 m² 397,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Kazja! tylko U nas! działka Z domkiem murowanym nad jeziorem W wierzchucinku W super cenie! Na sprzedaż działka rod w Wierzchucinku. Działka o powierzchni około 400 m2.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł12 969 m² 73,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży gruntu inwestycyjnego o powierzchni 1,2969 ha położonego w Rzeszowie, w dzielnicy Słocina, ul.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1500 m2, położona w województwie pomorskim w gminie Stężyca w miejscowości Nowa Wieś. Przez działkę przebiega linia średniego napięcia.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł2 600 m² 242,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

AD Nieruchomości prezentuje: grunt budowlany 2600 m | Osowiec, ul. Dworska | Media w drodze | mpzp | Spokojna okolica Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 2600 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka przy rzece media wz budowlana 1000 m A2 oferta na wyłączność - dostępne tylko u nas - oferta na wyłączność - dostępne tylko u nas - oferta na wyłączność Działka.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27 300 m² 18,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam grunt o pow blisko 3ha z możliwością podziału na mniejsze. Działka położona w miejscowości Brzozowo pomiędzy Goleniowem i Wolinem. Działka sucha, równa. Cena 35zł za.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł2 877 m² 173,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomości Apartament" Jolanta Żelichowska   Działka budowlana w miejscowości Spalona koło Legnicy Do sprzedania działka w miejscowości Spalona o powierzchni 2877 m2 gmina.

Szczegóły ogłoszenia

779 286 zł33 882 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka w miejscowości Rokitnica, a właściwie dwie.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł3 000 m² 129,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, w którym Twój biznes w końcu odetchnie i nabierze tempa? Prezentujemy wyjątkową ofertę gruntu inwestycyjnego o powierzchni 6 000 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Głogów,dolnośląskie

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana Oferta dostępna tylko w cuprum house! Do sprzedaży działka budowlana na Krzepowie wśród zabudowy jednorodzinnej, o nieregularnym kształcie, idealna do budowy domu.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł980 m² 128,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż - Ostojów, gm. Suchedniów, pow. Skarżysko-Kamienna Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o powierzchniach 980-1677 m , położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł5 733 m² 43,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka z potencjałem - Radlin - zapraszamy. *Zachęcamy do zobaczenia filmu z drona- kliknij w ikonę video. Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 5733 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł98 200 m² 18,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt o powierzchni 9 ha 8200 m położony w miejscowości Kiersztanowo, gmina Jeziorany. Działka posiada wydane warunki zabudowy na dom mieszkalny, całoroczny. Miejsce wyjątkowo piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o spokojnym i urokliwym miejscu na budowę wymarzonego domu? Ta działka budowlana w Odrzykoniu o powierzchni 20 arów spełni Twoje oczekiwania! Zanurz się w spokój.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł3 353 m² 190,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do zaoferowania działka budowlana w świetnej lokalizacji w górnej części Jagniątkowa. Działka o pow. 3353 m2 objęta mpzp - zabudowa jednorodzinna - mieszkaniowa, usługi turystyczne.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 zł2 700 m² 13,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka leśna 27 ar cisza, spokój, łowisko ok. 300 m, położona w niezwykle urokliwym miejscu w sercu lasu, w miejscowości Łęki. Działka niezabudowana (nr ewidencyjny 1567/1) otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 000 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż kompleks sześciu działek budowlanych w miejscowości Krebsówka ul. Zamkowa, niedrzwica Duża, tylko 15 km od granic Lublina. Działki znajdują się na pograniczu miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

289 240 zł1 033 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kompleks działek budowlanych w Dobrzewinie! Oferta dotyczy działki znaczonej na grafice. Mamy nadal dostępne działki o powierzchniach od 1000m2 do 1349m2. Lokalizacja: nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

952 455 zł4 053 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka położona w Daleszewie o powierzchni 4053 m2. Cena działki 952455 zł netto. Tworzymy Twój Świat Nieruchomości bezpiecznie i skutecznie.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł784 m² 190,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 784m, w miejscowości Siczki. Malownicze miejsce w Jedlni Letnisko, gminie położonej na Mazowszu, w powiecie Radomskim. Nieruchomość o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 373 m² 211,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1373 m położona w Jastkowie - jednej z najpopularniejszych lokalizacji pod Lublinem. Opis nieruchomości: > Lokalizacja: jastków gm. Jastków >.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł773 m² 323,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przepiękna działka o powierzchni 773 m , zlokalizowana w uroczej miejscowości Niedzica, przy ul. Św. Rozalii w województwie małopolskim. Nieruchomość ta to prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 697 m² 76,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży dobrze skomunikowaną działkę położoną w Kaliszu. Działka jest położona w drugiej linii zabudowy, co zapewnia brak hałasu ulicznego. Ma kształt nieregularnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł38 000 m² 60,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Konin, miasto dużych możliwości inwestycyjnych, miejsce z przyszłością. Strategiczne położenie miasta: główny europejski korytarz transportowy wschód-zachód bezpośredni dostęp do autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł890 m² 785,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 890 m | Kraków Mogiła | Zielona okolica | Fundamenty + pozwolenie na budowę | 780 000 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8,9 ar (890 m ), położona.

Szczegóły ogłoszenia

58 860 zł981 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu atrakcyjne działki, które są w trakcie podziału zlokalizowane w Boleminie w gminie Deszczno niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego. Działki z wydanymi warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł3 300 m² 112,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż ładna działka na skraju Parku o powierzchni 3300 m2 Przeginia Duchowna, zalas gmina Czernichów. - wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. - idealne miejsce dla ludzi pragnących.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł3 488 m² 255,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka usługowa Osiedle Kwiatowe, bolesławiec Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę usługową o powierzchni 3488 m , zlokalizowaną na dynamicznie rozwijającym się Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł4 300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż. Działka Rolna 4300m2. Studzieniec Gm. Rogoźno Przedmiotem sprzedaży jest Grunt rolny o powierzchni 4 300m2 położony w obrębie geodezyjnym Studzieniec w gminie Rogoźno( powiat.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł933 m² 428,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana położona na terenie dla którego został uchwalony plan zagospodarowania przestrzennego, w kształcie zbliżonym do prostokąta o powierzchni 933m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

463 232 zł2 464 m² 188 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta dotyczy sprzedaży gruntu, który posiada warunki zabudowy dla budynku wielorodzinnego w gm. Białe Błota, miejscowość Łochowo. Numer działki: 239/97 Powierzchnia działki: 2464 m2 Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł17 800 m² 7,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży pięknie położona w spokojnej i cichej części osiedla mieszkaniowego w miejscowości Domaradz (35 km od Opola, 6 km od Pokoju, 23 km od Namysłowa) duża działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 730 zł8 621 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w Kopicach. Niewielka i spokojna miejscowość oddalona 16km od Stepnicy. Odległość od zalewu to jedynie 80 metrów a od mariny 150 m.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł1 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Dwie działki wydzielone gotowe na sprzedaż o pow. 1200 m2. Działka nr 15/21 w cenie 100.000 zł. Tereny rekreacyjne, spokój cisza, media kilka set metrów do pierwszych zabudowań wioski.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł97 733 m² 6,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż Działka - Skowrony, gmina Godkowo Powierzchnia: 97 733 m2 Działka w miejscowości Skowrony, gmina Godkowo o powierzchni: 9,77 ha. W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł2 427 m² 572,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Józefowie przy ul. Wiązowskiej. Wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegajacej na budowie czterech budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł717 m² 417,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona w bliskim centrum Wisełki. Działka usytuowana blisko drogi głównej - bliskość dwóch jezior oraz morza - Wolińskiego Parku Narodowego.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 220 m² 778,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana o pow. 12,20 ara zlokalizowana w miejscowości Rząska gm. Zabierzów. Działka płaska, położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł1 500 m² 109,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Invest Home prezentuje atrakcyjną ofertę działki o powierzchni 1500m2 ul Dobrzyńska Szpetal Górny , gmina Fabianki. Działka posiada dogodny dojazd, droga asfaltowa, wjazd z drogi. Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł3 600 m² 830,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni 3600 m2, znajdującej się w Sosnowcu w dzielnicy Zagórze. Nieruchomość posiada doskonałą lokalizację.