dowolna

Działki

64 092 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 092 ogłoszenia

125 000 zł1 008 m² 124,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1008 m - cisza, prywatność - III linia zabudowy Idealna działka pod budowę domu ustawna, spokojnie położona i z pełnym potencjałem aranżacyjnym. Świetne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 600 m² 61,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Emmerson prezentuje: działkę budowlano-rolna o powierzchni 3610 m kw. w miejscowości Olszowice gm. Świątniki Górne. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego obręb 005.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł1 250 m² 952 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka | Wilanów Powsin | 1250 m | prostokąt | media | Warunki Zabudowy na budynek jednorodzinny dwulokalowy | Istnieje możliwość zakupu dwóch sąsiadujących działek, każda o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 084 m² 83,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Prezentujemy nieruchomość gruntową - kompleks 3 działek, położony na prężnie rozwijającym się osiedlu w Mścicach. Mścice to miejscowość położona zaledwie 4 km od Mielna z dogodną.

Szczegóły ogłoszenia

2 534 000 zł1 267 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działek - osiedle bema / śródmieście Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki o łącznej powierzchni 1267 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł1 860 m² 1 075 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta dla inwestora Kołobrzeg ul. Bydgoska róg ul. Opolskiej na sprzedaż uzbrojona działka budowlana o pow. 1.860 m2 Działka w kształcie kwadratu o wymiarach ok. 43 m x 43.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł1 032 m² 657,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Ustroniu Morskim Idealne miejsce na budowę budynku mieszkalnego, mieszkalno-usługowego lub pensjonatu Powierzchnia:1032m2 Kształt działki:.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł1 313 m² 89,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1313 m2, położone w pięknej okolicy, niedaleko jezior : Salino ok. 3 km, j. Czarne ok. 3,5 km, dąbrze ok. 2,5 km i jeziora Żarnowieckiego ok. 10.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 700 m² 25,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Sieburczynie gmina Wizna w sąsiedztwie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Działka znajduje się na wzniesieniu w bezpośrednim sąsiedztwie terenów.

Szczegóły ogłoszenia

462 000 zł4 400 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tobiasz Estate Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dużą nieruchomość gruntową o powierzchni 4400 m (możliwość podziału) , położoną w miejscowości Chorzelów, gmina Mielec,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł3 713 m² 158,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana we wsi Przeciszów koło Zatora o powierzchni 3713 m2. - zgodnie z Planem Zagospodarowania Przestrzennego - zabudowa mieszkaniowo-usługowa. - media: woda, prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł1 325 m² 149,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Sprzedaż działki budowlanej znajdującej się w spokojnej okolicy Zd Wola ul: sosnowa Wybierając działkę oraz decydując się na budowę najbardziej należy zastanowić się również nad własnym.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł7 892 m² 25,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 7892 m , położona w miejscowości Kołaki-Wietrzychowo, w gminie Mały Płock, powiat kolneński. Dla nieruchomości wydano warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł1 188 m² 90,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dwie działki gruntu zlokalizowane przy ulicy Czaplineckiej, na wylocie ze Złocieńca: - działka o powierzchni 1188 m2 w cenie 107 000 zł - działka o powierzchni 1290.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł5 400 m² 46,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaproponowania piękna działkę w Otwocku Wielkim w gminie Karczew. Powierzchnia nieruchomości 5400m2. Jest ona zlokalizowana w cichej , spokojnej okolicy. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

2 117 300 zł21 173 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w miejscowości Witalówka, gm. Pniewy o łącznej powierzchni 2,173h a. Położona przy trasie E50 między Grójcem a Mszczonowem. Przeznaczenie: -zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł8 200 m² 109,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania ładna działka budowlana w miejscowości Budy Stare k/ Międzyborowa. Działka w kształcie trapezu o powierzchni 8200 m2. Dojazd do nieruchomości utwardzoną drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł4 565 m² 32,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki rolnej w Ludźmierzu. Ludźmierz dz. ewid. nr 2596/3, 2597/5. Wymiary: - szerokość ok. 18-13 m na długości ok. 280 m. Powierzchnia dz.: 4565.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł3 004 m² 71,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż! Działka budowlana w miejscowości Okszów przy ul. Świerkowej. Powierzchnia- 3004m2 Lokalizacja: - 5 min do Chełma - 25 min do Dorohuska mpzp - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

481 000 zł18 500 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna, o powierzchni łącznej 18500 m2 (1,85 ha), położone w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł835 m² 167,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Opis oferty sprzedaży działki: oferujemy na sprzedaż działkę położoną w malowniczej gminie Dobrzyniewo Duże, w miejscowości Gniła. Nieruchomość znajduje się na płaskim terenie, co.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Kruklanki

Kruklanki,warmińsko-mazurskie

220 000 zł33 859 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeśli szukasz dużej działki rolnej na uboczu to właśnie znalazłeś! Na sprzedaż działka o powierzchni 33 859 m2 (3,3859 ha) położona w miejscowości Kruklanki, gminie Kruklanki, powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

71 000 zł1 000 m² 71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Władysławowo.

Szczegóły ogłoszenia

383 500 zł2 950 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 2950 mkw. znajdującą się we Wieńcu. Jest to doskonała okazja dla osób poszukujących miejsca do budowy domu lub inwestycji. Dzięki swojej.

Szczegóły ogłoszenia

66 500 zł950 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka nr 245 z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Stawek , gmina Latowicz. W cenie działki jest również udział w drodze dojazdowej do nieruchomości. Do.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 823 m² 87,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wieprz- działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniowo-usługową. Powierzchnia działki 1823 m2.Na działce studzienka kanalizacyjna, na sąsiedniej działce w odległości ok.kilku metrów woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł721 m² 220,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 751 m2, w miejscowości Tumlin-Wykień ul.Modra gmina Miedziana Góra. Działka usytuowana została.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł3 459 m² 100,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 3 459 m , z szerokością 32 metrów, położona w malowniczym Łuszczowie Pierwszym. To idealne miejsce dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

74 000 zł1 501 m² 49,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 37 działek budowlanych, położonych na Mazurach Garbatych w Olecku przy ulicy Wiejskiej. Wszystkie działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł8 929 m² 7,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój kawałek lasu w gminie Józefów! Majdan Kasztelański, gm.Józefów Działki: nr ewid. 166, 167 , obręb Majdan Kasztelański, zobacz mapę , łączna powierzchnia: 8929 m2, działka.

Szczegóły ogłoszenia

110 500 zł849 m² 130,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni około 850m2. Położenie: karczewko, gmina Kiszkowo, powiat Gniezno, woj. wielkopolskie, kategoria: działka.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 400 m² 135,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna w otoczeniu lasu. Nieruchomość położona z dala od zabudowań i ruchu ulicznego idealna dla osób ceniących ciszę, prywatność oraz bliski.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł5 232 m² 76,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana| Lokalizacja: krużlowa Wyżna (gmina Grybów) - Powierzchnia: 52,32 ar (52,32 m ) - Media: prąd na działce, gaz na działce, możliwość wykopania studni. Obecnie na działce.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł1 307 m² 348,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 13,07a pod budowę lub rekreację w rzeszowie, zaledwie 4km od centrum. Oferujemy do sprzedania działkę o pow. 13,07a z małym domkiem drewnianym w Rzeszowie w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł672 m² 1 188,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta W love at home. Z naszym biurem bezpieczna transakcja. Sprawdź opinie o naszej firmie na stronie - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI-

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł24 215 m² 22,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży duży teren we wsi Wygoda. Gmina Wola Krzysztoporska. Działka o powierzchni 2.4215 ha klasa gruntu RIVa,RIVb,RV,PsIV,W. Możliwość dokupienia działek sąsiednich o dodatkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł10 463 m² 33,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczo działka budowlana o pow. 10463m2 położona 6km od Zabłudowa i ok 17 km od Białegostoku. Klasoużytki : -ł V -0,4631 -wsr -łv-0,5772 Media - prąd na działce -.

Szczegóły ogłoszenia

461 100 zł15 370 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Obniżka ceny! Polecamy Państwu działkę rolną w Węgorzynie- gmina miejsko-wiejska, krzyżuje się tutaj droga krajowa z wojewódzką; droga nr 20( Stargard Szczeciński- gdynia), droga nr 151(.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł749 m² 251 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji z dużym potencjałem inwestycyjnym nowa cena Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 749 m2, położonej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł2 234 m² 57,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działka o powierzchni 2234 m2 położoną przy ul. Nowowiejskiej w Kędzierzynie Koźlu Lenartowicach. Przy działce wszystkie media: prąd, woda, kanalizacja, gaz. Zgodnie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij