dowolna

Działki

64 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 095 ogłoszeń

1 249 000 zł4 461 m² 279,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż | 4461 m2 | działka | siedliska | gmina piaseczno | 1 249 000 zł Przedmiotem sprzedaży jet działka pod zabudowę jednorodzinną ekstensywną (też 2-lokalową), o powierzchni 4461 m2.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł417 m² 1 474,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana W doskonałej lokalizacji na podolanach bez pcc! Polecam działkę budowlaną w bardzo dobrej lokalizacji na Podolanach z ogrodem od południowego-zachodu.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł3 950 m² 11,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z przeznaczeniem pod zabudowę zagrodową Michałki k. Rokitna Na sprzedaż działka rolna składająca się z 3 działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 3950 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 300 m² 65,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę z warunkami zabudowy w miejscowości Sumówko. Sumówko gmina Zbiczno powiat brodnicki woj. kujawsko-pomorskie. Wspaniała lokalizacja działki, ponieważ leży blisko.

Szczegóły ogłoszenia

2 170 000 zł3 100 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa Istnieje możliwośc dokupienia działek sąsiednich o róznej powierzchni, tak by całość uzyskanej powierzchni była dłuższa i szersza: 2 x 4900 m, 3 x 3100 m,.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł1 220 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje wymarzone miejsce nad morzem! Działka budowlana w Łebczu, tylko 5 km od Władysławowa i plaży! Marzysz o domu w cichej, spokojnej okolicy, z bliskim dostępem do morza? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł626 m² 694,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka z domkiem letniskowym położona przy Jeziorze Bukowskim w miejscowości Objezierze (woj. zachodniopomorskie). Dojazd do działki drogą gminą, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

177 120 zł2 952 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Działka budowlana na sprzedaż - Bełsznica, gm. Gorzyce, 2952 m Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2952 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł14 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Activ oferuje do sprzedaży atrakcyjne działki inwestycyjne w Kruszynie, przeznaczone pod działalność usługową. Działka nr 178 o pow. 0,53 ha oraz działka nr 179.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł11 567 m² 198,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Kłodawa, w gminie Kłodawa, zaledwie kilka kilometrów od Gorzowa Wielkopolskiego. To spokojna, a jednocześnie bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 027 600 zł8 410 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Duża działka dla inwestora. Robercin działka usługowo-produkcyjna po uzyskaniu warunków zabudowy, aktualnie brak mpzp. Duża działka zlokalizowana w sąsiedztwie trasy S7 przy której zamontowane.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł1 401 m² 127,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Inwałd - działka przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe. Powierzchnia działki 14.00 arów. Na działce prąd i kanalizacja, a na działce sąsiedniej w odległości ok.5 m woda.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 781 m² 70,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Trzebieszowicach obok Lądka Zdrój - na wyłączność w naszym biurze. Nieruchomość: grunt o powierzchni 1 781 m2. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

671 800 zł3 359 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 3359m2, wydane wz, częściowo pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną budynkiem wolnostojący lub w zabudowie bliźniaczej, warunki przyłączenia prądu, dłuższym.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł1 200 m² 315,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia przepiękne działki w bezpośrednim sąsiedztwie Grodziska Mazowieckiego - w Kozerkach. Działki prostokątne o wymiarach 27m x 44m. Media: prąd, woda, gaz w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 732 m² 143,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlano usytuowanej w gminie Oborniki, w miejscowości Maniewo. Działka o numerze 44/4 i powierzchni 1732 m2. Możliwości wykorzystania: działka.

Szczegóły ogłoszenia

108 900 zł1 581 m² 68,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przepiękna działka budowlana Stawek 1581 m2 Urocza działka pod siedlisko w malowniczej okolicy 1581 m2 Na sprzedaż działka nr 290 o powierzchni 1581 m2 w miejscowości Stawek, położona.

Szczegóły ogłoszenia

127 650 zł1 138 m² 112,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka numer geodezyjny 183/49 o pow. 1138 m2.Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania teren przeznaczony pod zabudowę rekreacyjną z zakazem wprowadzania innego przeznaczenia obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 180 m² 88,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana ze ścianą lasu - Czersk, 2 km od centrum Wyjątkowa oferta dla osób, które marzą o budowie domu w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł2 600 m² 48,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2 600 m , położona w miejscowości Marzęcino, gmina Nowy Dwór Gdański, województwo pomorskie. Atuty nieruchomości: - przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł1 052 m² 1 710,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atuty świetna lokalizacja mpzpmożliwość prowadzenia usług lub zabudowy jednorodzinnej dwulokalowejmożliwość podziału działki Działka Nieruchomość zabudowana jest warsztatem samochodowym do.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł500 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działki rekreacyjne nad jeziorem położone w miejscowości Bolesławice, gm. Bolesławiec. Szczegóły oferty: - powierzchnia działek.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 620 m² 74,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Trzcianka okolice - Rychlik Polecam na sprzedaż atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w Rychliku (powiat czarnkowsko - trzcianecki, gmina Trzcianka), o powierzchni 1620m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

106 662 zł1 226 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Urokliwe działki z szybkim dojazdem do Gorzowa, mpzp! Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane położone we wsi Łośno, gm. Kłodawa. Działki objęte mpzp - Przeznaczenie terenu - istniejąca.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 068 m² 217,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położona w cichej i spokojnej okolicy w Krajewicach k/ Gostynia. Jest to doskonała inwestycja pod zabudowę bliźniaczą lub dom.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 964 m² 101,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowla o powierzchni 1964 m 2 położona w malowniczej miejscowości Golubie, gmina Kalinowo. Idealna nieruchomość dla osób szukających spokojnego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 020 m² 97,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 1020 m , położona w miejscowości Chełchy, w gminie Ełk. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

373 500 zł24 900 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy działkę inwestycyjną położoną w Drzonowie, gminie Świdnica w powiecie zielonogórskim. Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 133 m² 225,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 1.133 m2, położony w miejscowości Wilcze przy ulicy Koszalińskiej. Działka oznaczona w ewidencji gruntów numerem 39/44. Uchwalony mpzp -.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł4 010 m² 149,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka w pięknej okolicy z Twój wymarzony dom. Ta oferta jest dla Ciebie. Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę w Krojantach koło Chojnic z wydaną decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł50 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Korczowa, młyny, gm.Radymno - działka inwestycyjna o pow.   m2 (2-5 ha), mpzpm "C-Młyny" Gmina Radymno, uchwała nr XLII/72/02 - tereny uc z przeznaczeniem na realizację obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł6 357 m² 45,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Interesująca nieruchomość! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch dobrze położnych na przedmieściach w sąsiedztwie lasu, widokowych działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł19 800 m² 35,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do kupienia obszar o łącznej powierzchni 19 800m2 (1,98ha) położony w miejscowości Zegartowice pow. myślenicki gm. Raciechowice. Na obszar ten składają się 3 działki ewidencyjne.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł47 200 m² 6,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 4,72 ha (47 200 m ) położona w spokojnej, malowniczej okolicy, zaledwie 500 metrów od obszaru chronionego krajobrazu. Parametry działki:.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł1 201 m² 69,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1201 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Kościernica gm. Polanów. Wydana decyzja o warunkach zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł2 300 m² 248 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowa doskonale widoczna z autostrady. Okolica Lotniska Balice , Działka 23ar objęta miejscowym planem zagospodarowania. W planie aż 70% działki , budynki wysokie do 12m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 400 m² 62,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okazja inwestycyjna Oferta na wyłączność! Na sprzedaż atrakcyjna 24 arowa działka rolna w miejscowości Podłęże, gmina Niepołomice. Nieruchomość położona jest około 2km od wjazdu na.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł41 700 m² 28,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż Działka - Małdyty ul. Słoneczna Powierzchnia: 4,17 ha Działka położona w malowniczym krajobrazie mazurskim w miejscowości Małdyty na ul. Słonecznej, 300 m od Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 250 m² 108 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1250 m , idealna pod budowę wymarzonego domu. Działka znajduje się w spokojnej, ale dynamicznie rozwijającej się miejscowości Regiel,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 903 m² 88,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: ta urocza działka o powierzchni 1903 m znajduje się w Stykowie, zaledwie 10 km od centrum Starachowic. Położona w pobliżu zalewu Brody, którego otoczenie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gdów

Gdów,małopolskie

299 000 zł1 300 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dwie bardzo atrakcyjne działki widokowe. Każda o powierzchni - 1300 m2 (13 ar) Działki zlokalizowane są Zręczycach - Gmina Gdów.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij