dowolna

Działki

64 099 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 099 ogłoszeń

369 000 zł918 m² 401,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki znajdującej się w miejscowości Księżyno, gm. Juchnowiec Kościelny. Działka o pow. 918 m2, w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł28 400 m² 16,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| do sprzedania wyjątkowa, niepowtarzalna, piękna nieruchomość w miejscowości Zawada (gm. Myślenice). Sprzedawaną nieruchomość stanowi niezabudowana działka gruntu o powierzchni 2,84 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

783 000 zł5 800 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działki do sprzedaży - swarzewo - - współpraca Z pośrednikiem. Swarzewo - północna część województwa pomorskiego, cicha i spokojna miejscowość leży na tzw. Kępie Swarzewskiej, między.

Szczegóły ogłoszenia

349 265 zł587 m² 595 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 587 m , przy ul. Damrota. Działka ma regularny kształt prostokąta o wymiarach 22 x 26 metrów, co zapewnia bardzo dobre możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł7 471 m² 50,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Warmia okolice Biskupca doga krajowa nr 16 Olsztyn - Mrągowo, atrakcyjna działka budowlana z wydawaną decyzją o wz, możliwość kupienia sąsiedniej o podobnej wielkości. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 505 m² 165,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** tylko U nas! *** Działka 1505 m2 Z warunkami zabudowy w malowniczym Gołębiewie Wielkim k. Trąbek! działka: na sprzedaż działka budowlana Z wydanymi warunkami zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł1 552 m² 235,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna Działka Inwestycyjna w Tarnowie Dzielnica Krzyż Lokalizacja: tarnów, dzielnica Krzyż prestiżowa i dynamicznie rozwijająca się część miasta, z doskonałym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

129 720 zł920 m² 141 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki z pozwoleniem na budowę pozostało tylko 10 dostępnych! Pierwsze domy już się budują! Gotowe do budowy działki w malowniczej miejscowości Wioska koło Sycowa teraz możesz.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 200 m² 79,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania oferujemy atrakcyjne działki przy ścieżce rowerowej w miejscowości Las Winiarski - 5 km od Buska-Zdroju. Nowo powstająca dzielnica domów jednorodzinnych nieopodal uzdrowiskowej.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł841 m² 450,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka w Wilkowicach przy ul. Szkolnej panorama Beskidów i Babiej Góry Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną położoną w jednej z najładniejszych części Wilkowic przy.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł940 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnie działek: 1) 9,40 ara (w całości ogrodzona) 2) 8,90 ara 3) 8,46 ara Każda z działek posiada wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny Media i dojazd: prąd: na działce.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 207 m² 82,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy do sprzedaży działkę zlokalizowaną w Łazieńcu Aleksandrów Kujawski Powierzchnia: 1207m2 Idealna pod budowę domu jednorodzinnego Dojazd do działki drogą utwardzoną , trzecia.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł888 m² 61,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Zawada gmina Mstów przy ul. Górnej o powierzchni 888 m2 Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

1 086 900 zł10 347 m² 105,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Znakomita duża działka o powierzchni 1.0346ha z dużym potencjałem w bardzo dobrej lokalizacji w Murowańcu (centrum miejscowości) wśród nowo powstających domów.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł491 m² 1 219,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana na sprzedaż w ścisłym centrum miasta Żaganiu o powierzchni 491 m2 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 491 m2, położona w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł3 364 m² 862,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane z miejscowym planem zagospodarowania - zgoda na dom jednorodzinny. Okolica rezydencjonalna Kwitnącej Akacji / Janosika To co interesujące co luźna zabudowa wokół - cisza.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 125 m² 97,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż Na sprzedaż działki w miejscowości Witów o powierzchni 1125 m2, oznaczone numerami ewidencyjnymi 303/5, 303/6. Działki mają regularny, bardzo ustany kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł772 m² 498,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Informacje podstawowe: - lokalizacja: sierockie, w gminie Biały Dunajec (powiat tatrzański) - numery działek: 4870/8 oraz 4869/2 - powierzchnia: 772m2 - dojazd: gminna droga asfaltowa media: - prąd -.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł5 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Kraśniczej Woli gmina Grodzisk Mazowiecki! Posiada dostęp do podstawowych mediów, jakimi są woda i prąd. Teren posiada Warunki Zabudowy na dwa budynki jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana o pow. 2594 m 2 w atrakcyjnym punkcie Jakubowic Konińskich Kolonii gm. Niemce pow. lubelski Działka -powierzchnia 2594 m2 -kształt prostokąta -lekko nachylona.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 508 m² 69,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! działka budowlana /lubiąż/dolnośląskie/ promocja Do sprzedania działka budowlana

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Łąkta Dolna,małopolskie

161 000 zł2 300 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: dwie sąsiadujące działki budowlane - 24 a i 34 a | Łąkta Dolna Możliwość zakupu razem lub osobno Oferujemy na sprzedaż dwie widokowe działki budowlane o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł4 712 m² 314,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna, idealna w kształcie do zagospodarowania, o wymiarach blisko 50mx100m. Usytuowana przy drodze krajowej Łask- łódź, z biskim dojazdem do drogi ekspresowej.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł3 000 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne Swarzewo, blisko morza (1,6 km) Wyjątkowa oferta dla osób szukających spokojnej lokalizacji nad morzem, ale z większym komfortem i bezpieczeństwem niż działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł1 200 m² 270,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w miejscowości Glinianka, gmina Wiązowna, powiat otwocki. Numery ewidencyjne: 32/19 , 32/20 , 32/21 , 32/22 , 32/23 Działki uzbrojone w prąd ( każda działka ma doprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł6 339 m² 189,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjno- usługowa żory baranowice tylko W solid nieruchomości. Mamy do zaoferowania działkę inwestycyjną położoną Żory dzielnica Baranowice. Działka o pow. 6339 m2 działka.

Szczegóły ogłoszenia

666 050 zł1 211 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w 4 linii zabudowy od głównej ulicy osiedlowej objęta mpzp. Nad frontem działki przebiegają linie wysokiego napięcia stąd tradycyjna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

120 080 zł1 580 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z mpzp, kołczygłowy, 1580m2. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1580 m2, położoną w miejscowości Kołczygłowy, gmina Kołczygłowy,.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 557 m² 144,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana we wsi Modła, obręb Duninowo pgr w gminie Ustka. Pięknie położona działka zaledwie 2,9 km od morza Bałtyckiego oraz 350 m od jeziora Modła. Teren działki.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 165 m² 394,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona, płaska działka na nowym osiedlu domów - Dobrzewino! Pozwolenie na budowę! lokalizacja: położenie miejscowości na obrzeżach Trójmiasta to najlepszy wybór dla osób ceniących sobie ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

2 465 000 zł49 295 m² 50,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża działka leśna podzielona już na mniejsze działki z dostępem do drogi publicznej. Aktualnie działka objęta jest statusem terenu leśnego w mpzp, jednak istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł6 168 m² 89,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną sąsiadującą z lasem w miejscowości Runowo! Działka pięknie położona w spokojnej okolicy z majestatycznym widokiem na las.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 350 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłączność. Do sprzedaży działka o pow. 13,5a pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną położona w miejscowości Dębnik k. Krzeszowic. Spokojne miejsce w bliskości lasu. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł926 m² 197 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W centrum lubszy raty od 30% Na sprzedaż działka budowlana 926 m w samym centrum Lubszy (koło Brzegu) jedna z najlepszych lokalizacji w miejscowości!możliwość powiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 115 000 zł1 208 m² 923,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz przestrzeni w mieście, której nie ograniczają metraże typowych parceli? Prezentujemy nieruchomość, której największą wartością jest rozległa działka o powierzchni 1208 m .

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł966 m² 65,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż 5 działek - Nowa Wioska- z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny, wolnostojący. Działki płaskie, atrakcyjnie położone, dojazd nową drogą asfaltową. W sąsiedztwie domy.

Szczegóły ogłoszenia

320 400 zł2 670 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu przestronną ok. 27 arową działkę, położoną w spokojnej miejscowości Milikowice. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

891 000 zł1 620 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w Gdańsku dzielnicy Smęgorzyno przy ulicy Barkoczyńskiej o powierzchni 1620 m2. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej ul.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł3 005 m² 45,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż działka z wystawionymi warunkami zabudowy pod rekreację, oddalona o ok.140m od jeziora w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

104 280 zł948 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy na sprzedaż piękne dużę działki zlokalizowane w intensywnie rozwijającej się dzielnicy Aleksandrowa Kujawskiego w Łazieńcu.(gmina Aleksandrów Kujawski obręb Łazieniec).

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł3 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki, każda o powierzchni 1500 m2 z wydanymi warunkami zabudowy. Działki położone są w Kraśniczej Woli, w prężnie rozwijającej się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij