dowolna

Działki

64 097 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 097 ogłoszeń

199 000 zł1 233 m² 161,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W naszej ofercie działka o powierzchni 1235m2 w Kozach o numerze ewidencyjnym 425/21, położona przy ul. Listonoszy. Działka położona w cichej i spokojnej okolicy, w której.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 100 m² 108,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub bliźniaczą. Pięknym i spokojnym miejscu blisko Kampinoskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 520 m² 190,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy działki 35/53. W ofercie mamy także działkę 35/52 której metraż wynosi 958m2 lokalizacja: miejscowość Tokary a więc cisza, spokój i niewielka ilość sąsiadów. Tak.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł4 677 m² 2,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu grunt o pow. 4 677 m2 usytuowany przy ul. Hryniewickiego w Szczecinie w obszarze przemysłowym.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 049 m² 98,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka o pow. 30,49 ar w Cholerzynie gm. Liszki. Nieruchomość świetnie nadaje się jako lokata kapitału, ponieważ w przyszłości będzie to teren sportu i rekreacji,.

Szczegóły ogłoszenia

366 100 zł1 046 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1046 m , położona w dzielnicy Gdańsk Bysewo. Nieruchomość objęta wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

79 200 zł1 219 m² 64,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane nad jeziorem Radacz - ok. 8 km od Szczecinka. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjnie położony kompleks działek budowlanych zlokalizowany nad malowniczym jeziorem Radacz (o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł6 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano-rolna w Cempkowie idealna dla miłośników spokoju i natury! Marzysz o domu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, ale.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł5 278 m² 30,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Kuźnica Błędowska. Numeracja działek to 438 (pow. 1638 m 2 )i 439 (pow.3649 m 2 ). Łączna powierzchnia składa.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 213 m² 103,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Działka położona jest przy ścianie lasu we wsi Janczewo przy ulicy Leszczynowej w gminie Santok. To spokojna, dobrze skomunikowana okolica, oddalona zaledwie ok. 8 km od Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 331 m² 171,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż większy teren obejmujący trzy działki budowlane w Ślemieniu. To propozycja dla osób poszukujących większej przestrzeni lub inwestorów planujących realizację kilku budynków.

Szczegóły ogłoszenia

6 995 000 zł26 600 m² 262,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Szanowni Państwo Na sprzedaż oferujemy Państwu działkę komercyjną w Szczecinie przy głównej drodze ul.Szosa Polska na osiedlu Bukowo grunt o powierzchni łącznej 2,6598Ha składa się.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł39 200 m² 6,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki rolnej - numer ewidencyjny 13/6 o powierzchni 39200 m2 położonej w miejscowości Biesówko gmina Biskupiec. Oferowana cena sprzedaży - 240000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

169 400 zł30 800 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł871 m² 149,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości gruntto Prawo i Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 8,71 ara, zlokalizowaną w miejscowości Lutoryż (gmina Boguchwała), z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

116 280 zł950 m² 122,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu do kupna działkę rolną z prawem zabudowy o powierzchni 0,095 ha, w bardzo przepięknej i spokojnej okolicy, w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł813 m² 350,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wilkowice działka budowlana Prezentuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 813 m , położona w spokojnej i otwartej części miejscowości Wilkowice. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł600 m² 216,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Sprzedaży Działek Budowlanych w Tarnowie W ofercie znajdują się dwie sąsiadujące ze sobą działki budowlane, każda o powierzchni 6 ar. To świetna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

466 200 zł2 440 m² 191,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2440 m , położona w Gryfinie, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka oznaczona jako 2mnj przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

280 800 zł1 560 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kluczowe informacje powierzchnia: 1560 m lokalizacja: zacharzowice cena: 280 800 zł (ok. 180 zł/m ) przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej!.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł350 m² 714,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka z domem mieszkalnym oraz garażem! - Ogródki działkowe "przystań" znajdują się na gdańskim Klukowie obok Osowy. - w bliskiej odległości znajduje się sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Piastowo

Piastowo,warmińsko-mazurskie

500 000 zł3 000 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę z bezpośrednim dostępem do urokliwego jeziora Troyl, w samym sercu Wysoczyzny Elbląskiej. Działka niezabudowana o pow. 3000 m2, z linią.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z warunkami zabudowy o pow. 2000m2 dom powyżej 200m2 plus duży budynek gospodarczy garażowy blisko obwodnicy Inowrocławia woda w drodze

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł750 m² 4,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem funkcjonalna działka o powierzchni ok. 750 m , o wymiarach około 16 m szerokości oraz 47 m długości. Teren jest w całości ogrodzony, co zapewnia bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł3 000 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka o pow. 3000 m2 z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę stacji benzynowej, stacji kontroli pojazdów oraz obiektów infrastruktury technicznej w miejscowości Chabowo w ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Kowalewo,kujawsko-pomorskie

140 000 zł1 017 m² 137,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Atrakcyjna inwestycja w Kowalewie koło Szubina w spokojnej, rozwijającej się okolicy, zaledwie 20 minut od Bydgoszczy, i około 5.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł620 m² 159,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W dniach 11.05 - 16.05 PROSZĘ O KONTAKT PRZEZ WHATS'UP LUB EMAIL Na sprzedaż działki w spokojnym rejonie, wśród wyłącznie niskiej zabudowy, blisko lasu. Rusiborek 10km od Środy.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł1 599 m² 397,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka z widokiem na Jezioro- kielno! lokalizacja: nieruchomość położona jest na osiedlu domów jednorodzinnych w Kielnie. W okolicy możemy dostrzec piękne jeziora, lasy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł4 868 m² 45,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość komercyjna działka częściowo zabudowana ,o powierzchni 4868m2 w użytkowaniu wieczystym. Tereny wytwórcze działalnośći gospodarczej ( przemysłu, rzemiosła, składów (p,S). Na.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł6 900 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod inwestycję ewentualnie swojego miejsca na ziemi. Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością położoną w miejscowości Bednary tuż przy trasie Żyrardów - Skierniewice.

Szczegóły ogłoszenia

5 550 000 zł4 169 m² 1 331,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż! Teren w Międzylesiu, położony przy skrzyżowaniu ulic (dostęp z 2 stron). Spokojna i cicha okolica na pograniczu Radości i Międzylesia. Dokoła niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 830 000 zł7 961 m² 229,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Przemysłowa na Sprzedaż 7961 m Lokalizacja:Grodzisk Mazowiecki strefa przemysłowa Powierzchnia: 7961 m Przeznaczenie: przemysłowe / Produkcyjne / Magazynowe Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

46 900 zł1 000 m² 46,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia jest działka nr 180/34 o powierzchni 1000 m2. Działka jest częścią położonej we wschodniej części przepięknych Kujaw, osady Lutobórz w gm. Choceń. Ważne.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł18 091 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana / widokowa / wilcza, gm. Kłodzko/ spokój i natura Na sprzedaż atrakcyjna działka położona, w malowniczym rejonie Kotliny Kłodzkiej, w otoczeniu lasów,.

Szczegóły ogłoszenia

599 900 zł654 m² 917,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w jednej z najpiękniejszych podpoznańskich miejscowości w Dąbrówce. Działka położona jest przy drodze gruntowej, w której zgodnie z zawartą.

Szczegóły ogłoszenia

331 750 zł1 327 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży ładnie położoną działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 1 327 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł1 486 m² 1 144,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobromil, gm Radwanice, pow Polkowice, działka 1486 m2 zabudowana, 1 700 000 zł sprzedam. Kupujący 0 % Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 1486 m2 w miejscowości Dobromil, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

259 380 zł1 441 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do naszego biura w Kaliszu przy ul. Górnośląskiej 37, na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł1 574 m² 494,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana przy ul. Jagatowskiej w dzielnicy Maćkowy. Link do lokalizacji: Położona w kameralnym miejscu - na końcu ślepej uliczki.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 444 m² 151,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz ciszy i spokoju w otoczeniu lasów, ta działka jest idealna pod budowę Twojego wymarzonego domu. Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy w miejscowości Jary k. Obornik.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wikno

Wikno,warmińsko-mazurskie

359 000 zł2 343 m² 153,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Być może dla całego świata to tylko działka ale dla Ciebie może być ona całym światem! Mamy do sprzedania działkę tuż przy lesie nad jeziorem Omulew w odległości od plaży ok. 300m.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Działki

Włącz powiadomienia