dowolna

Działki

64 113 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 113 ogłoszeń

299 000 zł1 418 m² 210,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż Nr oferty: stdoc7151 Kategoria: grunty orne Lokalizacja: legnica Powierzchnia 1418m2 opis Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1418m2. Działka jest umiejscowiona w Legnicy. Cena 299.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł4 300 m² 237,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka położona w okolicach Nadarzyna, powiat pruszkowski, miejscowość Stara Wieś, przy drodze prowadzącej do Urszulina. Cicha i spokojna okolica. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł10 500 m² 36,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o działce, która łączy w sobie bliskość natury z doskonałą lokalizacją? Ta wyjątkowa oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! Prezentujemy nieruchomość składającą się.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł826 m² 3 267,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod zabudowę bliźniaków (po podziale na 2 działki możliwość wybudowania 2). Teren płaski z wjazdem na działkę bezpośrednio z ul. Akacjowej od strony płd.-wsch.Teren.

Szczegóły ogłoszenia

7 990 000 zł4 494 m² 1 777,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna w Kościelisku Rysulówka Mamy przyjemność zaprezentować unikalną działkę budowlaną o powierzchni 4494 m , połoz oną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

4 258 800 zł12 168 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży gruntu inwestycyjnego Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o dużym potencjale gospodarczym, zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł979 m² 250,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek budowlanych - gm. Supraśl, ciasne Na sprzedaż oferujemy kompleks atrakcyjnych działek budowlanych o powierzchni od 979 m do 1315 m , położonych w jednym,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł2 807 m² 85,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz pięknego widokowego miejsca na swój wymarzony dom? A może myślisz o miejscu w którym możesz odpocząć od zgiełku miasta ? Albo po prostu szukasz dobrej lokaty swojego kapitału?.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 098 m² 200,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki budowlanej w Bechcicach - działka - 1098 mkw - media: prąd (w drodze), woda (w drodze), gaz (w drodze) - wymiary: 42x26m - droga uwaga Opis został sporządzony na podstawie.

Szczegóły ogłoszenia

611 000 zł61 100 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Partner Nieruchomości ma przyjemność zaoferować. Na sprzedaż trzy działki rolne na Żuławach o łącznej powierzchni 61 100 m2, woj. pomorskie w miejscowości Bystra gm. Pruszcz.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł944 m² 846,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie każda działka daje poczucie, że to właśnie tu może powstać coś więcej niż tylko dom. Ta przy ul. Michałowicza w Łodzi ma dokładnie taki potencjał. Na sprzedaż oferowana jest działka.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł3 800 m² 157,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 3800 m2 położona w miejscowości Złotokłos gmina Piaseczno (na granicy z Henryków-Urocze). Działka w kształcie prostokąta. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł5 375 m² 1,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje do wynajęcia teren utwardzony o pow. 5 375 m2 na którym znajduje też przysypany tor kolejowy. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

310 500 zł1 000 m² 310,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy do zakupu działkę w doskonałej cenie, położoną w miejscowości Chwaszczyno blisko Gdańska i Gdyni. Powierzchnia tej działki wynosić będzie po wydzieleniu około 1000 m2, co.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł13 748 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

1,4 ha ziemi z potencjałem - inwestycyjnie lub pod prywatny azyl. Szukasz przestrzeni z dala od miejskiego zgiełku, ale wystarczająco blisko Warszawy, by mieć wszystko w zasięgu?.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł2 400 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadam na sprzedaż działkę z wz na dwa domy jednorodzinne wolnostojące położoną w miejscowości Glinik Charzewski, gm. Strzyżów. Działka o powierzchni 2400 m2 (ok. 74 X 33 m).

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł802 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o domu w spokojnej okolicy, otoczonej zielenią, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta, to ta oferta powinna Cię zainteresować! Na sprzedaż oferujemy działki.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 413 m² 126,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1413 m , położona w malowniczych Sieprawicach, w gminie Jastków. To wyjątkowa okazja dla osób marzących o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł604 m² 629,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 604 m , położona w spokojnej i zielonej części Dąbrowy Górniczej, w okolicach ul. św. Antoniego.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

243 695 zł2 867 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli szukasz działki pod miastem, z dobrym dojazdem i w spokojnym miejscu to ta oferta może być dla Ciebie. Na sprzedaż działka niezabudowana przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną +.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł1 844 m² 145,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wędrzyn, obręb Żubrów wyjątkowa działka nad samą wodą 1844 m | linia brzegowa | jezioro Postomsko | przy lesie | teren budowlano-rekreacyjny | 10 km od Lubniewic Miejsce, które zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł3 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Potrzebujesz działki na budowę domu w bliskiej odległości od centrum Łodzi? Nieruchomość na ul. Budy jest oddalona tylko o 6 km! Działka (numer ewidencyjny 66/3, obręb W-4) ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 200 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy położone w miejscowości Babicha.Działki w kształcie zbliżonym do prostokąta:.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł7 557 m² 310,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Turów w Gminie Żórawina Bardzo dobrze zlokalizowane działki budowlane o łącznej powierzchni 7557 m2. Działki o regularnym kształcie prostokąta, puste, nieogrodzone. Równy teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł315 924 m² 4,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży na wyłączność działki rolne w miejscowości chmieleń. Jest to 8 działek o łącznej powierzchni 31,5924ha - 315.924m2 (w.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł7 324 m² 184,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość składającą się z czterech działek o łącznej powierzchni 7324 m2. Działki znajdują się w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3000 m , położona w miejscowości Topolin, gmina Stare Babice. Cena: 210 000 zł. Działka ma wymiary 31,5 m na 95 m i przylega dłuższym.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł10 004 m² 84,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 10004 m2. Działka położona jest w gminie Prażmów, powiat Piaseczyński. Dane rejestrowej działki: obręb 0002 (błonie), numer ewidencyjny.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 836 m² 114,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka pod Twoje Dom! Sady Górne, miejsce, które łączy bliskość natury z doskonałą infrastrukturą. Powierzchnia: 1836 m przestrzeń, która pozwoli Ci zrealizować wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

202 800 zł1 560 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka przy głównej drodze asfaltowej prąd, woda i internet w drodze. Okolica piękna tylko 50 metrów do rzeki Wkry. Działka objeta mpzp. pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną Do pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł1 854 m² 320,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż dwie wyjątkowe działki o powierzchni 18,5 ara każda , położone w samym sercu Soliny, jedynie 600 metrów od słynnej Zapory - miejsca, które od lat przyciąga turystów.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 116 m² 87,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu ciekawie położoną działkę w Krypnie Kościelnym. Świetny dojazd z Białegostoku -35 min i Knyszyna- 10 min. Nieruchomość położona jest wśród pól.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł1 850 m² 1 070,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość: dom wolnostojący o powierzchni 217 m2, posadowiony na działce nr 44/12 oraz granicząca pusta działka budowlana nr ew. 44/11 o powierzchni 889 m2, przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł5 019 m² 37,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Rudniach gmina Rędziny w przy ul. Wesołej oznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł7 300 m² 28,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości składającej się z trzech działek budowlano rolnych położonych w Woli Nieszkowskiej, gmina Bochnia. Działki przylegające.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 040 m² 91,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę położoną w kompleksie 24 działek Zaleszczycach przy ul. Leśnej, gmina Gryfice. Działka o powierzchni 1040 m2,w kształcie długiego prostokąta z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł8 900 m² 14,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W ofercie Biura Nieruchomości Giergiel prezentujemy działkę rolną o powierzchni 0,89 ha w Zabratówce (gm. Chmielnik ). W okolicy zabudowa jednorodzinna, dojazd drogą gminną szutrową.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 000 m² 349 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

* wyłącznie w mojej ofercie * Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Błonie, w okolicy nowych domów jednorodzinnych, 300 m od ul. Powstańców. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 227 m² 154,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej - bukowno, gmina olsztyn Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Bukowno, gmina Olsztyn (powiat częstochowski).

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 002 m² 248,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy dla Państwa w ofercie działkę o powierzchni 1002 m w miejscowości Gnieżdżewo! Jest to doskonała propozycja pod budowę domu jednorodzinnego dla osób ceniących spokojne, zielone.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij