dowolna

Działki

64 090 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 090 ogłoszeń

4 500 000 zł10 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni ok. 1 ha położoną w miejscowości Sady, gminie Tarnowo Podgórne bezpośrednio przy drodze nr 92 Poznań-Berlin, tuż przy zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł3 300 m² 28,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka rolno-budowlana (zagrodowa) w malowniczych Szczepanowicach! Lokalizacja: szczepanowice, gmina Pleśna, powiat tarnowski okazja! Idealna pod winnice lub siedlisko. Cena: 99 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł1 542 m² 470,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! okolica: działka położona w miejscowości Banino w spokojnym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku. Dobrą komunikację z Trójmiastem zapewnia znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł1 700 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Żelechów piękna działka budowlana o powierzchni 1700m2 w atrakcyjnej cenie na sprzedaż. Działka budowlana 1700m2 o wymiarach 47x32x53,5x32. Działka zlokalizowana blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Krokocie

Krokocie,warmińsko-mazurskie

98 000 zł865 m² 113,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż 4 działki w miejscowości Krokocie, gm. Ełk. Zaledwie 8km od wjazdu do Ełku od strony os. Tuwima. Działka 9/5 o powierzchni 1133m2 w cenie 125 000 zł Działka 9/6.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł11 100 m² 76,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jurczyce gm. Skawina. Działka dla inwestora - budownictwo jednorodzinne - usługowe. (ok 5 km do Skawiny) Według wstępnej koncepcji istnieje możliwość wybudowania 8 - budynków wolnostojących. Wstępny.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 577 m² 51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka w malowniczym Strzyżowie na Podkarpaciu Warunki zabudowy przewidują budynek mieszkalny jednorodzinny, prąd, wodociąg, gaz w odległości ok. 100 m, działka ma dogodną.

Szczegóły ogłoszenia

391 500 zł3 132 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży działki siedliskowej, położonej zaledwie 5 km od toruńskiej Starówki. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego: 1) przeznaczenie podstawowe - tereny rolnicze;.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł3 053 m² 638,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka położona w Radości u zbiegu ulic: artystyczna i Janosika - obowiązujący miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla rejonu Zbójna Góra - Fromborska.

Szczegóły ogłoszenia

85 080 zł709 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Trzebyczka, działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Powierzchnia 709m2, wymiary ok 36x19, od wjazdu 19m. Dojazd drogą należącą do Skarbu państwa. media: ok 35m od działki znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 200 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane we wsi Jary położonej wśród lasów koło Obornik Śląskich. Działki budowlane ( w mpzp opisana jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca ) o powierzchni 1 200.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł11 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka inwestycyjna o powierzchni ok. 1,15 ha.,położona w Drogomyślu w gminie Strumień. Nieruchomość jest płaska, częściowo utwardzona,w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 709 m² 84,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

na sprzedaż działka pod zabudowę w malowniczej miejscowości Rybno Wielkie gmina Kiszkowo Działka w Rybnie Wielkim - Twój dom nad jeziorem Marzysz o domu nad jeziorem? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł4 865 m² 182,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 91-158 Oferuję na sprzedaż przestronną, płaską działkę o regularnym kształcie prostokąta o wymiarach 25/195 m, co znacznie ułatwia jej przyszłe zagospodarowanie.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł943 m² 153,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro ajon Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Bronowie. Bronów wieś w powiecie bielskim, w gminie Czechowice-Dziedzice. Jeśli poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 162 m² 90,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działki budowlane w Nowej Wsi Przywidzkiej!.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł2 107 m² 132 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zendek, działka z przeznaczeniem w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniowo-usługową. Powierzchnia działki 2107m2 wymiary 22,6 od wjazdu x90 x 26m z tyłu działki Wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 026 m² 86,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki pod zabudowę jednorodzinną w Złotniku. Sieć wodociągowa wykonana w drodze wewnętrznej. Odcinek drogi gminnej poprawiony - utwardzony i wyrównany. Działka 125.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł5 800 m² 51,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w zacisznej miejscowości Wojciechów! Prezentuję Państwu na sprzedaż działkę w malowniczej miejscowości Wojciechów! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł4 000 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia placu utwardzonego o pow. ok. 4000 m2 w Domaszkowie. Podany czynsz jest wartością netto. Wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 650 m² 150,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka 16,5 ar (1650 m ) bezpośredni dostęp do drogi publicznej Na sprzedaż działka o powierzchni 16,5ar), położona w spokojnej i rozwijającej się okolicy zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

385 252 zł3 082 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 3 082 m2, zlokalizowana w miejscowości Ciekoty, gm. Masłów. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł1 400 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz działki w lesie/przy lesie, gdzie jedynym sąsiadem będą drzewa i natura? Masz dość mini osiedli z domkami letniskowymi, gdzie w sezonie nie da rady odpocząć? Dobry Dom.

Szczegóły ogłoszenia

362 500 zł1 450 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej działki budowlanej położonej na malowniczym Śląsku, w urokliwym Cieszynie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

188 530 zł1 109 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podlasie - blisko Puszczy Białowieskiej Oferujemy na sprzedaż 4 działki budowlane położone w wyjątkowej, turystycznej miejscowości Białowieża (podlasie) w sercu natury, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł541 m² 811,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

U nas Działka o powierzchni 541 m2 zlokalizowana tuż przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczona symbolem E5.MN - Teren.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł900 m² 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9 arów położona w miejscowości Stróża, gmina Pcim, woj. małopolskie. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego -.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł1 598 m² 135,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo widokowa działka na wzniesieniu, 15.98 ar Bardzo atrakcyjna lokalizacja, tuż za granicą Tarnowa. Prąd na działce. Przedmiotem sprzedaży jest działka numer - 391/19 Spokojne miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Cisewo

Cisewo,zachodniopomorskie

113 000 zł8 500 m² 13,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż ziemia rolna w Cisewie. Oferowana nieruchomość składa się z dwóch działek (3.400 m2 i 5.100 m2) o łącznej powierzchni 8.500 m2 Cisewo 16 km do Szczecina, 10 km do.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł1 277 m² 233,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Teraz taniej! tylko U nas! nie szukaj dalej! działka budowlana, media w drodze, zgorzelec Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana oznaczona numerem 4/25 am-7 obr.IX Zgorzelec o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł5 119 m² 83,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka widokowa 5119 m rabka-zdrój (słone) | inwestycja W grunt | potencjał przyszłości twoje miejsce Z widokiem I perspektywą wzrostu wartości Na sprzedaż działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 050 m² 52,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki w miejscowości: ostrowy baranowskie, gmina Cmolas, woj podkarpackie Działki o pow. 10,50 ar Cena: 5.500zł/ar Media: prąd, woda, gaz, w drodze wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł865 m² 289,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Kwadratowa działka budowlana usytuowana bezpośrednio przy asfaltowej drodze. Teren lekko nachylony z ładnym widokiem na góry.

Szczegóły ogłoszenia

661 650 zł1 203 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o powierzchni 1203m2, usytuowana w Kijewku w kompleksie działek przy ul. Świętochowskiego. Kompleks działek obowiązuje Miejscowy Plan.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł5 671 m² 24,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cała działka o powierzchni ok. 57 ar Powierzchnia budowlana około 15 ar, powierzchnia rolna ok. 42 ar Miejsce to obrzeża miasta powiatowego Lubartów Wszystkie media przy drodze asfaltowej lub na.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 213 m² 395,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1213 mkw położona w Tarnowie Podgórnym. Położenie działki zapewnia dużo dyskrecji, a jednocześnie jedna z granic otwiera się na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Gulbiny,kujawsko-pomorskie

189 000 zł1 500 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane po 1500 m2 każda w pobliżu jeziora Długie. Obie działki mają warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny, podłączony prąd i wodociąg. Miejsce idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 011 m² 117,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Werblinia, w odległości 10km od Zatoki Puckiej. Idealne dla osób szukających ciszy i spokoju, kontaktu z naturą, bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł5 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działki położone w miejscowości Żabia Wola, niedaleko Lublina (10 km od ulicy Żeglarskiej) z szybkim dojazdem. Na oferowaną nieruchomość składają się 2 działki.

Szczegóły ogłoszenia

350 750 zł1 403 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeśli marzysz o budowie własnego domu w spokojnej, zielonej części Grójca ta oferta jest dla Ciebie. Działka o powierzchni 1403 m położona jest przy ul. Granicznej,.

Szczegóły ogłoszenia

627 000 zł1 278 m² 490,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1278 m , położona w jednej z najlepszych lokalizacji na osiedlu. Nieruchomość narożna, płaska i dobrze nasłoneczniona,.