dowolna

Działki

64 090 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 090 ogłoszeń

1 540 000 zł295 000 m² 5,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 29,50 ha, położony w miejscowości Wilkowo, gmina Węgorzewo, powiat węgorzewski. Nieruchomość składa się z trzech areałów o orientacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Okole

Okole,kujawsko-pomorskie

160 000 zł1 300 m² 123,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Chcesz mieszkać na nowym i kameralnym osiedlu? Szukasz dobrze skomunikowanej działki? Zależy Ci na spokojnej, zielonej okolicy? Jeżeli na powyższe pytania odpowiedź brzmi "tak", to koniecznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł10 095 m² 118,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży widokowej działki budowlanej - Międzyrzecze Dolne Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 10 095 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 222 200 zł2 037 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka budowlana w prestiżowej dzielnicy Niemcz. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 2037 mkw., położoną w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

3 002 000 zł16 192 m² 185,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zarząd powiatu szczecineckiego informuje że w siedzibie Starostwa Powiatowego w Szczecinku przy ul. Warcisława IV 16, na stronie internetowej oraz w Biuletynie.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 396 m² 121,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka budowlana o powierzchni 1396 m2 przy ulicy Paprociowej w Nowej Wsi Wielkiej, blisko sklepu Biedronka, na osiedlu domów jednorodzinnych, tuż przy drodze krajowej dk25,.

Szczegóły ogłoszenia

230 840 zł796 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w pobliżu Kanału Noteckiego o powierzchni 796 m 2. Dla działki wystawiono o wz. Działka posiada dostęp do drogi publicznej. Media w drodze. Kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł891 m² 168,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

!oferta dostępna tylko U nas! 0% - Szukasz działki w spokojnym miejscu, ale z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta w miejscowości Podgórze przy ul. Spokojnej to idealna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł5 818 m² 54,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki siedliskowej o powierzchni 5181 m , usytuowanej w malowniczej miejscowości Siennica Różana - jednej z najbardziej cenionych lokalizacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 729 m² 491,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam, w naszej ofercie pojawiła się działka położona w Wesołej w bliskiej odległości od nowobudowanej trasy nr 17 ( około 20m w lini prostej). Budowane są obecnie ekrany.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł250 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do wydzierżawienia działka we Wrocławiu w sercu jednego z osiedli przy przystanku autobusowym. Około 250 metrów terenu, w miejscowym planie wpisane są usługi dla ludności, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł2 900 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana o powierzchni 29 arów położona w Witoszowie Dolnym! Działka posiada dojazd drogą gminną. Działka w niedalekim czasie będzie uzbrojona w wodę, kanalizację.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł12 900 m² 51,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży znajdujące się w Grabinie Radziwiłłowskiej gm. Puszcza Mariańska siedlisko z działką o powierzchni 12900 m2 składającą się z 2 działek ewidencyjnych- 11800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł889 m² 212,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni 889 m2, położona w miejscowości Łapino Kartuskie, gm. Żukowo. Idealne miejsce na budowę domu, bardzo dobra lokalizacja, dojazd do nieruchomości gminną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 174 m² 94,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3174 m2 położona przy ulicy Cichej w Kruklankach. Działka ślicznie położona na wzniesieniu, bliskość jezior i szlaków rowerowych. Przy działce właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł70 000 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa położona w Pstrążnej, gmina Lyski. Około 700m zjazd do nowo budowanej drogi Racibórz- pszczyna. Na pow.70000m stoi mały murowany dom (dwa pokoje, łazienka, kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł1 000 m² 3,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka tuż przy głównej ulicy w Rumi. Działka o pow.ok 1000m2. Działka jest ogrodzona i płaska, blisko terenu przemysłowego. Idealna pod działalność magazynową,.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł2 100 m² 121,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa nad jeziorem! W nowej niższej cenie! 255.000,00 ZŁ Do negocjacji! Na sprzedaż działka z bezpośrednim dostępem do Jeziora Grabnik, zlokalizowana w Grabniku, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł18 000 m² 3,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki leśne na sprzedaż Sionna, gm. Kotuń 1,8 ha Szukasz terenu inwestycyjnego? Ta oferta może Cię zainteresować! Na sprzedaż kompleks działek leśnych o łącznej powierzchni 1,8 ha.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 000 zł9 100 m² 351,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie W naszej agencji! Na sprzedaż działka o powierzchni 9.100 mkw przy Alei Lecha Kaczyńskiego w Radzyminie. Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł400 m² 262,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka Z domkiem letniskowym do negocjacji Zapraszamy do zapoznania się z propozycją zadbanej działki z domem letniskowym całorocznym o powierzchni 35m2. Położenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

4 155 000 zł9 233 m² 450,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Avenue Estate przedstawia działkę inwestycyjną o powierzchni 9 233 m , przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniowo-usługową (25um), położoną w Pruszkowie przy ul. Ożarowskiej/duchnickiej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 769 000 zł9 833 m² 281,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka komercyjna o powierzchni 9833m2 na osiedlu Kijewko. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zapisu dla tego obszaru obejmują między innymi: 1. Ustalenia.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł4 000 m² 242,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania działka inwestycyjna położona w obrębie miasta głogowa. Powierzchnia 3989 m2, regularny kształt, pełne uzbrojenie przy granicy działki. W mpzp działka oznaczona symbolem:.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł5 576 m² 78,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna i widokowa 56 arowa działka rolno-budowlana w miejscowości Grajów, gmina Wieliczka! Dojazd do działki gminną drogą asfaltową. Media: gaz na działce, woda i prąd na.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł3 400 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnym miejscu, blisko natury, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta działka to przestrzeń, w której zrealizujesz swoje plany i stworzysz wymarzony dom.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł60 400 m² 3,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntów rolnych położonych w miejscowości Zagacie, gmina Koniecpol. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 717 m² 288,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży komfortowy dom rekreacyjny położony na peryferiach Piotrkowa Trybunalskiego. Świetna nieruchomość pod rekreację, letnisko bądź po pewnych przeróbkach nawet do całorocznego.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 190 m² 158,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Oferujemy Państwu pięknie położoną działkę z bezpośrednią komunikacją do wszystkich najważniejszych destynacji Trójmiasta. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł9 913 m² 499,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jedyna w swoim rodzaju nieruchomość z niezwykłą panoramą Karkonoszy i Zalewu Sosnówka Ta wyjątkowa działka położona jest na rozległym tarasie górskiego zbocza, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł4 088 m² 61,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Stepnicznce. Miejscowość łączy się ze Stepnicą, niewielkim miasteczkiem turystycznym położonym nad Zalewem Szczecińskim. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł26 200 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

| mamy przyjemność prezentować Państwu do sprzedaży nieruchomość rolną o powierzchni 2,62ha położoną na terenie miejscowości Stróża (gm. Dobra) w malowniczym Beskidzie Wyspowym.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł208 m² 986 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż. Działka inwestycyjna. 208m2. Czarnków. Polecamy na sprzedaż działkę w centrum miejscowości Czarnków , położonym w północnej części województwa wielkopolskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł2 642 m² 302,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentację nieruchomości gruntowej! Oferta tylko w naszym biurze! Proponujemy Państwu na sprzedaż działki pod inwestycję w Mysłowicach przy ulicy Sułkowskiego. Opis działek:.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł5 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż teren inwestycyjny z pozwoleniem na budowę 5 budynków jednorodzinnych dwulokalowych , parterowych z poddaszem użytkowym z wbudowanym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

450 450 zł1 287 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę położoną w dogodnej lokalizacji, w pobliżu infrastruktury: urzędu, sklepu, szkoły, przychodni. Działka budowlana z pełnym uzbrojeniem na działce, są.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 678 m² 238,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zachęcam do zapoznania się z ofertą wyjątkowo atrakcyjnej, widokowej, ogrodzonej działki budowlanej wraz z mediami w okolicach Krzeszowic o powierzchni około 17 arów. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

653 493 zł10 713 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

| działka rolna - Lędziny. Nowa oferta, tylko W naszym biurze! Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 10713 mkw. Nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.