dowolna

Działki

63 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 997 ogłoszeń

85 000 zł826 m² 102,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej położonej w miejscowości Rybno koło Kłobucka. To doskonała propozycja dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł751 m² 299,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Północ w Łomży ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 751 m , położoną przy ul. Wąskiej w Łomży. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

748 410 zł1 010 m² 741 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działki budowlane o powierzchni 1010 m przy ul. Akacjowej. Działki o nr 18/4, 18/5, 18/6, 28/7 Nieruchomości usytuowane w zielonej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł297 m² 185,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania prawo użytkowania działki rod - Rodzinny Ogród Działkowy - Graniczny położony w na granicy Tomic i Wadowic. Działka ma powierzchnię 297 mkw i zabudowana jest domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł672 m² 178,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o łącznej powierzchni 6,72 ar położoną w miejscowości Rogóźno gm. Tomaszów Lubelski. Media: prąd na działce Woda, gaz: na sąsiedniej posesji Kanalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

134 912 zł992 m² 136 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Piotr olma Agent prowadzący   Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Drogomyśl, w województwie śląskim, ulica Oblaski. Teren znajduje się na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł1 800 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pilawa k/zalesia górnego I chojnowa - działka budowlana pod zabudowę bliźniaczą , nowość! Pilawa gm.Piaseczno - miejscowość położona pomiędzy Piasecznem a Zalesiem Górnym,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł4 131 m² 60,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Rząśni przestrzeń, której szukasz | ul. Klonowa Są miejsca, które od razu czujesz, że mogą stać się czymś więcej niż tylko adresem. Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł711 m² 699,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana - Poznań - Szczepankowo Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 711 m (wymiary ok. 20 35 m), położona w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

735 540 zł5 658 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W sprzedaży działka w Łańcucie przy ul. Kąty z możliwością podziału. Działka znajduję się bezpośrednio przy drodze asfaltowej i posiada wszystkie media oprócz kanalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł2 165 m² 39,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż widokowa działka budowlana położona w miejscowości Bratkówka k. Krosna woj. podkarpackie. Działka o powierzchni 21,65 ar zlokalizowana w obszarze Czarnorzecko -.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł12 500 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w części porośnięta drzewami usytuowana w miejscowości Antoniew gm. Wiskitki pow. Żyrardowski na skraju Puszczy Bolimowskiej oznaczona nr ewidencyjnym 28/2. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł802 m² 960,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka nad morzem - harmonia natury I miejskiego komfortu Gotowe pnb | Dom dwulokalowy lub rezydencja | Bliskość natury | 5 min do plaży | Pełna infrastruktura ***** najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłacznosć. Na sprzedaż duża działka w Katarzynkach. Usytuowana przy drodze głównej -ul. Gruszczyńska. Powierzchnia 1500 m2- 320 000zł Działka znajduje się w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł1 189 m² 441,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż budowlana działka w Zelkowie (gm. Zabierzów). Działka: areał wynosi 11,89 arów; szerokość frontu: ok. 30 m. Dostęp do mediów: gaz, woda, prąd, kanalizacja światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

78 115 zł919 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Poszukujesz spokojnego miejsca w bliskiej odległości od miasta? Świetnie się składa! tylko W naszym biurze w okazyjnej cenie za m2! Działka na osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł857 m² 134,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 857 m2, położona w Piławie Górnej przy ul. Limanowskiego. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego- teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 097 m² 90,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług kontur nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy niezabudowaną działkę budowlaną 1769/3 o powierzchni 1097 m2 przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł650 m² 1 061,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 6,5 ara zlokalizowana w Zielonkach w prestiżowej dzielnicy Marszowiec, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakow a. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

72 433 zł584 m² 124,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Syndyk masy upadłości sprzeda w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt lu1s/gup-s/500/2025 w trybie z wolnej ręki, w drodze wyboru najkorzystniejszej oferty: 1) udział.

Szczegóły ogłoszenia

184 900 zł1 075 m² 172 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działki budowlane w miejscowości Prażmów, pow. piaseczyński. Miejsce spokojne, zielone, z poczuciem przestrzeni i oddechu. Idealne, jeśli szukasz czegoś więcej niż.

Szczegóły ogłoszenia

320 800 zł802 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,02 ara zlokalizowana w miejscowości Bibice , gm. Zielonki. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym.: 19m/ 42m. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

598 700 zł57 100 m² 10,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Spełnij marzenie o własnej działce i lasem! - 5,7 ha w Leśniakach, gm. Iłów Marzysz o własnym kawałku lasu? Ta wyjątkowa działka w miejscowości Leśniaki, gm. Iłów, to.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 148 m² 95,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1148m 2 w miejscowości Sowia Wola Folwarczna w Gminie Czosnów. Oddalona 14km od Nowego dworu Mazowieckiego. Działka o wymiarach: 38m szerokości x 30m.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 375 m² 174,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka położona w miejscowości Kampinos A, gmina Kampinos. Działka o powierzchni 1375m i wymiarach 27,5x50m Media: prąd, woda i kanalizacja w drodze gminnej oddalonej.

Szczegóły ogłoszenia

134 900 zł3 199 m² 42,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

w atrakcyjnej cenie, bo 40zł/m2 we wsi Kwiatkówek Gmina Kampinos z dostępem do drogi publicznej. Po zamieszczonym szkicu z mapy ewidencyjnej nietrudno się zorientować, że proponowana.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł1 785 m² 127,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najtańsza budowlana w tym rejonie otuliny Puszczy Kampinoskie j. W zakątku wsi Grądy na terenie podwarszawskiego Leszna. Wymiary, usytuowanie i położenie tej nieruchomości to jej.

Szczegóły ogłoszenia

414 998 zł1 273 m² 326 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mnichowice / gmina żórawina / wrocław / działka budowlana nr 261/7 pow. 1273 M2 i nr 261/4 pow. 989 M2 Działki położone wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej, na obrzeżach miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

2 427 250 zł9 709 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny 9709 m przy dk42 idealny pod retail, magazyny, stację paliw lub usługi Cena: 250 zł netto / m Podana cena jest ceną netto należy doliczyć 23% vat. Na sprzedaż atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł900 m² 221,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z wydanymi Warunkami Zabudowy w cichej i spokojnej okolicy. Warunki Zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący. Powierzchnia zabudowy 30 %. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana położona w Chrząstawie Małej, ul. Wesoła, gmina Czernica Działka nr 588/5 o powierzchni 1000 m2 Media: prąd w drodze gaz w drodze woda od ul.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 758 m² 106,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta. Na sprzedaż działki o powierzchni 3758 m2, z pozwoleniem na budowę, oraz 8427 m2 jako łąka z dostępem do rzeki. Lokalizacja: nieruchomość gruntowa położona.

Szczegóły ogłoszenia

20 278 800 zł22 532 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka pod zabudowę wielorodzinną, lub jednorodzinną. Cena 900 zl / m2 nieruchomość składa się Z 2 działek O łącznej powierzchni 22 532 m2. Uśrednione wymiary ok. 60.

Szczegóły ogłoszenia

1 772 680 zł3 409 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dorota piegzik-izydorczyk Agent prowadzący   % prowizji Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 3409 m , zlokalizowana w miejscowości Kozy, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł1 824 m² 1 091,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt Inwestycyjny w Centrum Osielska Na działce znajduje się budynek mieszkalny czteropokojowy (102m2) w zabudowie wolnostojącej z przynależnym garażem i halą murowaną (153m2).

Szczegóły ogłoszenia

81 060 zł1 158 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki przeznaczone pod zabudowę mieszkaniowo-usługową zlokalizowane 4 minuty od Namysłowa. Działki pod zabudowę mieszkaniowo-usługową przy Namysłowie. Marzysz, żeby zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł2 800 m² 58,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 2800 m , zlokalizowana w Komorowie, gmina Syców. Szczegóły działki: powierzchnia : 2800 m Wymiary : działka przyjmuje kształt trójkąta, wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł1 186 m² 479,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w pięknej, leśnej okolicy w Wolicy k. Nadarzyna i Janek. Kształt działki zbliżony do kwadratu (34 m x 35 m). Nieruchomość zlokalizaowana przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

125 783 zł1 057 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 14 działek budowlanych w Nowej Wsi Malborskiej, blisko Malborka! Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w Nowej Wsi Malborskiej zaledwie kilka minut od centrum Malborka.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł1 033 m² 259,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o pow.1035m2,która posiada w drodze :gaz,wodę oraz prąd. Działka o kształcie prostokąta,z licznymi samosiejkami. Więcej opowie właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

794 300 zł1 300 m² 611 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę budowlaną w Żernikach Wrocławskich, ul. Spokojna. Nr działki 436/31, 1300 m x 620 zł = 806 000 zł. Wymiary: ok. 24 x 53 m Możliwość.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij