dowolna

Działki

64 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 045 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

120 000 zł1 100 m² 109,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1100 m , położona w miejscowości Arcelin, gm. Płońsk. Nieruchomość znajduje się z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Głuch

Głuch,warmińsko-mazurskie

62 000 zł1 046 m² 59,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę w miejscowości Głuch, działka z wydanymi warunkami zabodowy. Wyjątkowa działka dla osób, które szukają ciszy, natury i pełnej prywatności. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Polna

Dąbrówno,warmińsko-mazurskie

1 000 000 zł8 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż pięknie położone działki w malowniczej miejscowości Dąbrówno, w województwie warmińsko mazurskim. To wyjątkowy teren otoczony jeziorami, lasami i czystą naturą.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł114 500 m² 8,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Malowniczy teren byłego siedliska - doskonała lokalizacja pod własny dom lub inwestycję agroturystyczną. Nieruchomość składa się z trzech działek w bezpośredniej wobec siebie lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 800 m² 72,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1800 m , usytuowana w malowniczej wsi Kłodowo. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju, bliskości natury oraz wody. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł12 773 m² 27,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,27 ha, położona w malowniczym Uniemyślu, z własnym zbiornikiem wodnym. Teren przeznaczony pod zabudowę siedliskową zgodnie z planem ogólnym.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł985 m² 78,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pierwsza z siedmiu wydzielonych działek budowlanych o nr 238/8 w Lubsku przy ulicy Łanowej, położonych w spokojnej i rozwijającej się okolicy. To wyjątkowa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 497 623 zł20 293 m² 73,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka o numerze geodezyjnym 670 obręb 0002, drogosław. Powierzchnia działki-20293 m2 Przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna Przeznaczenie towarzyszące: usługi.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł800 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 800 m , położona w malowniczej części Tanowa - Witorza , na obrzeżach miejscowości, w otoczeniu nowej, kameralnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 000 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka o powierzchni 1000m2 w Ruścu, gminie Nadarzyn. Wszystkie media miejskie: prąd, woda, gaz, światłowód, kanalizacja w fazie projektu. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1000 m2 w miejscowości Urzut gm. Nadarzyn .Działka położona w spokojnej i cichej okolicy wśród malowniczych pól. Wokół tereny zielone , niedaleko sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

323 000 zł1 160 m² 278,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładna działka budowlana w Ojrzanowie o powierzchni 1160m2. Okolica nowo powstałego osiedla , blisko parku z Pałacem. Blisko szkoła podstawowa- około 500m Przy działce media.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł900 m² 655,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900m2 położona w Nowej Wsi, gmina Michałowice. Działka wąska, ale na działce znajduje się dom do remontu około 80 m2 powierzchni wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł1 000 m² 1 050 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka 1000 m 1.050.000zł -SĘKOCIN NOWY / K. Magdalenki Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w prestiżowej i spokojnej części Sękocina Nowego,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki położone w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. W okolicy lasy , zalew Grzymek (kuklówka) położony w odległości 700 m. Media.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł3 400 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka 34 ar | pawlikowice pod wieliczką | potencjał inwestycyjny lub rezydencja Do sprzedania wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 3400 m2 położona w malowniczych Pawlikowicach.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 085 m² 238,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż Działka budowlana w Stanowicach pod Oławą, przy ul. Jaśminowej - To punkt na mapie, który gwarantuje spokój bocznej, kameralnej uliczki, przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 689 m² 100,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki budowlanej Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Siennieńska nr działki 12/2 Opis nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1689 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

233 500 zł687 m² 339,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 687 m2, która mieści się w Koronowie, w drugiej linii brzegowej, zaledwie 80 metrów od pięknego.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł1 442 m² 269,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko u nas! Na sprzedaż działki pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą, usytuowane w malowniczym i pełnym zieleni Warznie. Lokalizacja w miejscowości Warzno, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł812 m² 220,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana częstochowa, ul. Meliorantów Na sprzedaż ustawna działka budowlana położona w spokojnej i zielonej części Częstochowy. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

53 640 zł894 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny kompleks 16 działek budowlanych (1 sprzedana) położonych w miejscowości Lipa, w gminie Pułtusk. To idealna propozycja zarówno dla osób planujących budowę domu, jak.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł1 798 m² 309,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana w pobliżu rozległego kompleksu leśnego Puszczy Zielonki. Mała, spokojna wieś na obrzeżach aglomeracji poznańskiej. Świeże powietrze i brak uciążliwego.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł889 m² 146,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy lesie nr 150/5 usytuowana w miejscowości Kotuń (gm. Szydłowo, pow. pilski) przy ulicy Bursztynowej. W okolicy dużo nowych zabudowań (domy jednorodzinne) i las.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł2 828 m² 229,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | 2828 m mpzp 2.1MN | TRYBSZ, GM. Łapsze niżne Na sprzedaż duża, atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Trybsz, w gminie Łapsze Niżne.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł2 900 m² 93,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 29 arow (2900 m ) położona w miejscowości Niedzieliska, gmina Szczurowa. Wymiary: ok. 36 m szerokości 75 m długości idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł233 m² 2 017,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Ta nieruchomość przeznaczona jest dla inwestora, którego celem jest zarabianie pieniędzy, ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 636 m² 88,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 1636 m Wielka Wieś, gm. Szadek, woj. łódzkie Spokojna okolica | Media w działce | Warunki zabudowy | Idealna pod dom jednorodzinny Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 385 m² 503,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bez pośredników! Proszę o kontakt wyłącznie zainteresowane osoby. działka inwestycyjna, brak planu miejscowego, warunki zabudowy dla budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dodatkowo możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 592 m² 131,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Zebrzydowie. Działka o powierzchni ok.16 arów. Działka oddalona od drogi głównej, położona w malowniczym i spokojnym miejscu. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł2 194 m² 250,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2194m2 w centrum miasta Konina. Działka położona przy ulicy Poznańskiej, trasa Poznań - Warszawa( dk 92) oraz trasa Kalisz - Inowrocław -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Giże

Giże,warmińsko-mazurskie

89 000 zł3 000 m² 29,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż kompleks 10 działek rolno - budowlanych o powierzchniach od 3000 m2 do 3950 m2, położonych na Mazurach Garbatych w miejscowości Giże, gmina Świętajno, powiat olecki. Kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł916 m² 87,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ostatnia działka budowlana, chybie-Mnich. W mpzp symbol mn, powierzchnia 916 m2. Teren płaski, dostępne media: woda, en. elektryczna, gaz. Oferta tylko w naszym biurze, serdecznie zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł4 000 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt z ładnym widokiem na Babią Górę. Działka wg mpzp znajduje się w terenach sportów narciarskich z podstawowym przeznaczeniem pod urządzenie tras zjazdowych sportów zimowych,.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł2 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt w obrębie centrum miejscowości z ładnym widokiem. Nieruchomość sąsiaduje z strumykiem i jest w 1/5 zalesiona. Działka wg mpzp znajduje się w terenach sportów.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł1 700 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Michałowicach-Wsi o powierzchni 1700 m2 z przeznaczeniem w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną lub usługową. Media: prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 829 m² 81,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lachowice to "nieodkryta perła" Beskidów. Czyste powietrze, bliskość szlaków na Jałowiec i Babią Górę oraz szybki dojazd do Suchej Beskidzkiej sprawiają, że grunty w tej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł18 700 m² 8,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwanaście działek leśnych o średniej powierzchni około 11 arów oraz jedna polana o powierzchni 58 arów. Ukształtowanie terenu: zróżnicowane. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 300 m² 84,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w większości budowlana (około 75%) zlokalizowana w bliskiej odległości drogi Zabornia-Chyżne. W sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaniowo-usługowa. Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł5 900 m² 64,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka rolno-budowlana o powierzchni 5900 m Karolewo działka nr 163/3, powiat płocki, woj. mazowieckie To oferta dla osób, które szukają gotowego miejsca pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

81 000 zł10 000 m² 8,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest udział w wysokości   w nieruchomości gruntowej niezabudowanej stanowiącej działkę ewidencyjną nr 217/2 obr. 0031 o powierzchni 10 000 m2, położonej.