dowolna

Działki

64 011 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 011 ogłoszeń

430 000 zł7 000 m² 61,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż Atrakcyjna działka o powierzchni 7000 m? w miejscowości Górki-Sypniewo, gm. Piątnica, położona bezpośrednio przy trasie S61, blisko węzła komunikacyjnego Via Baltica.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 212 m² 148,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowo usługowa pow. 1212m2, wszystkie media przy działce: kanalizacja, prąd, woda, gaz lokalizacja Działka położona w spokojnej kaszubskiej wsi Perlino, województwo Pomorskie,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł25 700 m² 26,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Park Krajobrazowy Jury Krakowsko-Częstochowskiej, przepięknie położona działka na szlaku Orlich Gniazd w Żerkowicach, zielonej dzielnicy Zawiercia o powierzchni 2,57 ha.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł2 798 m² 156,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż stare opole, ul. Jana Pawła II Powierzchnia całkowita: 2798 m Część budowlana: 765 m Na działce znajduje się drewniany dom o powierzchni zabudowy 109 m .

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł641 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Twój dom oferuje na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Chechło gmina Klucze. Malowniczo położone działki to prawdziwa perełka dla osób ceniących spokój, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 243 m² 152,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wola Mielecka, powiat mielecki, województwo podkarpackie, działka na sprzedaż 1243 mkw, 190 000 złotych. Oferta na wyłączność- tylko U nas! Z przyjemnością prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

166 559 zł1 041 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie na sprzedaż działka w sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Działka o kwadratowym kształcie ( szerokość ok. 21 m, długość ok. 49 m). Działka posiada dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł983 m² 188,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Najważniejsze informacje: - ładna działka budowlana, - spokojna okolica, - wszystkie media, - idealna pod dom jednorodzinny, - tereny otoczone lasami. Oferta na wyłączność - tylko w Bragson.

Szczegóły ogłoszenia

71 400 zł1 785 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Jeśli szukasz działki budowlanej w okolicach Rynu położonej w spokojnej okolicy to idealnie trafiłeś! Prezentujemy Państwu kompleks działek położonych w miejscowości Orło, gminie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł7 328 m² 58,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa | bachledzki wierch atrakcyjna lokalizacja inwestycyjna zakopane Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w jednej z najbardziej prestiżowych i malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł727 m² 103,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, pod zabudowę mieszkaniową, gm. Kobyla Góra. Działka 75/8, o powierzchni 727 m2, do sprzedaży atrakcyjnie położona działka, przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł10 822 m² 124,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż zabudowana nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 10,8220 ha, położona w malowniczej miejscowości Leleszki, gmina Pasym, województwo warmińsko-mazurskie. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł171 400 m² 2,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Buczek, gmina Szprotawa, działki rolne i leśne, cena 364 000zł, sprzedam. Do sprzedania lub wydzierżawienia działki leśne i rolne. Łączna powierzchnia 17,14 ha. Nr działek: 68/1 - 1,40 ha.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł15 726 m² 222,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 1,5726 hektara, usytuowaną w malowniczym otoczeniu Olsztyna, bezpośrednio nad jeziorem Żbik. Ta wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł1 985 m² 185,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1985 m2 położona przy ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Browinie, bezpośrednio przy granicy administracyjnej Chełmży. Dojazd do działki drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż kompleks 4 działek budowlanych w miejscowości Równe, gmina Dukla | Beskid Niski Na sprzedaż kompleks 4 atrakcyjnych działek budowlanych (w trakcie podziału), objętych miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 316 m² 168,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w Bornem Sulinowie ul. Magnoliowa, nr 1/226, pow. 2316 m Przeznaczenie: 69 mw, mn, u, ut zabudowa mieszkaniowa, usługowa i turystyczna Położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 050 m² 190,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Twoje miejsce na dom i biznes - tylko 100 metrów od lasu. Szukasz działki, która daje wolność wyboru? Ta nieruchomość to idealne połączenie potencjału inwestycyjnego z marzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 648 m² 56,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości get- house prezentuje działkę budowlaną o powierzchni 2648 m2 położoną w cichej i spokojnej części miejscowości Zebrzydowa. To tu możesz złapać oddech.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż lub zamianę: działka budowlana 1000 m w zacisznej Ochli, zielona Góra 200 000 zł Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1000 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

100 000 zł8 586 m² 11,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjną działkę rolną wraz z lasem, o powierzchni 8 500 m 2 wraz z lasem przy Wiśle, w miejscowości Chrystkowo. Media na działce (prąd siłowy 40.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Włostów,świętokrzyskie

115 000 zł2 000 m² 57,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Włostów, gm. Lipnik - 20 ar Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 20 ar, położona w miejscowości Włostów, w gminie Lipnik. Działka zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł5 900 m² 37,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

1. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę, położoną przy trasie na Opole Lubelskie, w odległości ok 5km od Rynku w Kazimierzu Dolnym. Działka objęta mpzp, przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 032 m² 483,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 1032 m2 w kształcie prostokąta. Działka znajdują się w świetnie skomunikowanej części Żórawiny, pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł480 m² 247 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki w Dobrogoszczu! Lokalizacja: działka rekreacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

69 900 zł486 m² 143,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowy kompleks 14 działek położony w Górach Kamiennych w malowniczej miejscowości Chełmsko Śląskie. Działki położone są na wzgórzu delikatnie schodzącym do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu do zakupu atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Kisewo zaledwie kilka minut od Lęborka. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój natury,.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł7 001 m² 93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjan działka zagrodowo-inwestycyjna W ustroniu morskim! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w urokliwej, nadmorskiej miejscowości, oddalonej ok. 12 km od Kołobrzegu,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Bardzo ładnie położona działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Na działce znajduje się skrzynka elektryczna, w drodze przy działce znajduje się gazociąg, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 999 zł25 700 m² 58,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zainwestuj w przyszłość rozległa działka budowlana 2,57 ha w sercu Książenic Jeśli szukasz dużego terenu z potencjałem rozwojowym, ta oferta jest dla Ciebie. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 301 m² 199,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana Wierzyce, gm. Łubowo (osiedle Zielone) Marzysz o własnym domu w spokojnym, zielonym otoczeniu, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

199 870 zł16 400 m² 12,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt o powierzchni 16 400 m2. Aby kupić nie trzeba być rolnikiem informacje podstawowe: wymiary: 30 x 540 m2. Media: woda i prąd na działce, działka w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 246 m² 144,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1246 m , położona w spokojnej i rozwijającej się miejscowości Łacha. Nieruchomość jest w pełni ogrodzona, co stanowi istotny.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł1 400 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 3 - Wręczyca Mała, ul. Długa Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Wręczyca Mała przy ul. Długiej. Nieruchomość o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 155 m² 104,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 3155 m , położona w miejscowości Zagrody (gmina Nowiny), zaledwie 15 minut jazdy samochodem od centrum Kielc. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł538 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o pow. 538 m2, położona w rejonie ul. Grunwaldzkiej. Działka ogrodzona, pojedyncze nasadzenia. Zgodnie z mpzp działka oznaczona 7mw,U. Powierzchnia zabudowy do 70%, pow.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł12 800 m² 38,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Twoje miejsce na wymarzony dom W giebułtowie film tutaj Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną w malowniczej miejscowości Giebułtów. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł2 197 m² 318,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 2197 m o wymiarach (w całości) ok. 45 x 46m2, położone w miejscowości Dobrzyń (gmina Czosnów).

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł3 000 m² 32,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu działkę zagrodową w miejscowości Zawada w gminie Mstów. * możliwość dokupienia działki obok ze zdjęcia nr 5 działka: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka położona 40km od Warszawy we wsi Strojec, leżącej na granicy Puszczy Kampinoskiej. Okolica wyjątkowo cicha, dająca możliwość bliskiego kontaktu z nieskażoną naturą, oddalona od.

Szczegóły ogłoszenia

86 000 zł954 m² 90,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona