dowolna

Działki

63 995 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 995 ogłoszeń

99 000 zł1 184 m² 83,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny o powierzchni 1184m2 za cenę 99000zł, położona w miejscowości Rzakta gmina Wiązowna powiat otwocki. W okolicy pola.

Szczegóły ogłoszenia

149 999 zł693 m² 216,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży trafia właśnie działka budowlana - zaledwie 12 km od Białegostoku! Gmina Dobrzyniewo Duże, miejscowość Fasty. Powierzchnia: 693m2 Wymiary: ok 44 x 16m Media: prąd ok 180.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 072 m² 32,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż polecam działkę rolną z możliwością przekwalifikowania jej na budowlaną. Działka lekko pochyła dojazd z asfaltu. Prosimy pamiętać, że do ceny transakcyjnej należy doliczyć.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 126 m² 176,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Polecam na sprzedaż rewelacyjnie położoną działkę budowlaną przy lesie, położoną w miejscowości Wierzyce gm. Łubowo os. Dębowe dz. nr 403 Bardzo szybki dojazd do Poznania i Gniezna,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 025 m² 197,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w Lubniu, powiat myślenicki - już w tym roku budowlana. W samym sercu Beskidu Wyspowego, w miejscu, gdzie poranki witają złotym światłem, a wieczory otula cisza, czeka.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł800 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje do najmu teren nieutwardzony o powierzchni około 800 m2 położony w Lublinie na działce nr 2/45 obr.10- Dziesiąta Stara.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł9 020 m² 17,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży działki budowlane i działkę rolną o łącznej pow. 9020m2 , położne w miejscowości turza ( 34 km od Opola), w sąsiedztwie działek rolnych,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł16 300 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działkę na Mazurach. Działka położona jest w miejscowości Olszewo. gmina Olecko. Działka z widokiem na jeziora. Na.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł900 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwej działki położonej w miejscowości Przyłęki, gmina Białe Błota. Parcela ma powierzchnię 900 m2 i zlokalizowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu działkę położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Leoncin. W ciągu 10-15 minut spacerem dotrzemy do Urzędu Gminy, na pocztę, czy sklepu spożywczego dino.

Szczegóły ogłoszenia

8 499 000 zł47 100 m² 180,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 4,71 ha Przemysłowo-Usługowa w Wierzbicach w lini prostej niecałe 500 m od Drogi dk8 Doskonała lokalizacja. Bezpośredni dostęp z drogi asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł16 400 m² 91,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę komercyjną na sprzedaż! Działka w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2, oraz z dostępem do zalewu. Lokalizacja: modła Królewska, stare Miasto Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów zlokalizowana w spokojnej i zielonej okolicy Woli Rzędzińskiej, z szybkim dojazdem do Tarnowa. Działka 10 ar ( w tym droga 2 ary ).

Szczegóły ogłoszenia

1 475 000 zł1 478 m² 997,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w administracyjnej Warszawie z bezpośrednim widokiem na ścianę lasu - Puszcza Słupecka Bezpośrednio przy lesie i przy wjeździe do osiedla Bluszczowe Wille ul. Kroczewska 73.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 958 m² 71,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki budowlanej w atrakcyjnej lokalizacji Krosna? Ta oferta jest dla Ciebie Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1958 m , położona w Krośnie, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

438 170 zł1 019 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zakupu wyjątkowych działek budowlanych w Nieporęcie (pow. legionowski) oferta na wyłączność Na sprzedaż przeznaczone są dwie działki: 402/9 i 402/10. Powierzchnia każdej.

Szczegóły ogłoszenia

216 180 zł1 201 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka 1201 m nad rzeką Bóbr | Własna linia brzegowa | Warunki zabudowy Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1201 m (nr 1 z 10 na grafice poglądowej oraz filmie),.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł10 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ogromna działka inwestycyjna w Darłowo z pozwoleniem na zabudowę rekreacyjno-usługową - 1 ha możliwości nad Bałtykiem Nietypowo rozległa nieruchomość o powierzchni 10 000 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł840 m² 228,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

To ostatnia z wydzielonych przy ulicy Szkolnej działek, których w ramach tego podziału powstało 4. Wszystkie łądne i ustawne, ale w mojej ocenie to najładniejsza działka, choć.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 332 m² 263 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka ul.Prabucka / ul. Podmokła Przedmiotem sprzedaży jest działka leśna o pow. 1332m2 , inwestycyjna , bo była objęta mpzp mówiącego o możliwości zabudowy jednorodzinnej , obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 299 m² 115,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość zabudowaną położoną w Pyskowicach przy ul. Wolności oznaczoną geodezyjne jako.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł554 251 m² 7,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Historyczne założenie pałacowo-parkowe - 55 ha gruntu z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Słobity | 25 km od Elbląga | 15 km od Pasłęka Na sprzedaż unikatowe w skali kraju założenie.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł3 009 m² 28,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana, trzcińsko Zdrój. Działka o pow. 3009 m2 z wydanymi warunkami zabudowy położona na uboczu z dala od ruchliwej drogi i dużych skupisk domów. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 000 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nie mam zbyt wiele takich ofert. Bardzo ustawna działka budowlana, wygodnie szeroka, pierwsza od drogi asfaltowej, z wjazdem od drogi wewnętrznej. Jest tu plan, istnieje zabudowa w sąsiedztwie,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Jarużyn,kujawsko-pomorskie

199 200 zł891 m² 223,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zimowa promocja - Atrakcyjna cena! Opis nieruchomości Działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy na domy jednorodzinne. Powierzchnia działek od 890m2 i 894m2. W głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł929 m² 150,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości: * Powierzchnia: ok. 929 m * Kształt: prostokąt umożliwiający wygodną zabudowę. * dojazd: droga gruntowa, około 300 m od drogi asfaltowej. * media: gaz dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł11 600 m² 55,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Akces Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę w Kawęczynie, w gminie Tarczyn. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Na działce może powstać zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł7 672 m² 91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka w przepięknej okolicy Lublin - Głusk - polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlano -rolną o pow. 7672 m2 z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł8 700 m² 67,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż ładna, duża działka usługowa o powierzchni 8.700 m , położona we Wschowie, o nr ewidencyjnym 2301. Działka objęta jest mpzp z oznaczeniem 1u - tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł8 301 m² 186,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną inwestycyjnie działkę budowlaną w miejscowości Tyczyn, ulica Potoki. Dojazd do działki od strony Rzeszowa, od ulicy Studzianki. Działka lekko nachylona.

Szczegóły ogłoszenia

3 390 000 zł4 922 m² 688,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nasze biuro ma przyjemność zaoferować do sprzedaży atrakcyjną działkę inwestycyjną znajdującą się w miejscowości Balice tuż przy węźle autostrady A4. Działka z oznaczeniem strefy U8.

Szczegóły ogłoszenia

643 500 zł585 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Lublinie - dzielnica Szerokie (ul. Lubuszan). Idealna propozycja pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł1 200 m² 64,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 7 działek o pow. 1200 m2 w miejscowości Marwice. Grunt o płaskim ukształtowaniu terenu i prostokątnym kształcie. Dojazd do nieruchomości z drogi gminnej oraz do.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 068 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż 6 działek przeznaczonych na budowę budynków mieszkalnych jednorodzinnych z garażami wraz z niezbędną infrastrukturą w miejscowości Jarogniew gm. Gościno -15 km.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 244 m² 320,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia : 1244 m2 Cena : 399 000 zł Nr ewid.: 708/5 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, niezabudowana. Działka kształcie w zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 18-21.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 290 m² 107,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka blisko Szczawna Zdrój w malowniczej Strudze Opis Działki: zapraszamy do zakupu działki budowlanej o powierzchni 1290 m2 w malowniczej Strudze, gminie Stare Bogaczowice.

Szczegóły ogłoszenia

414 000 zł828 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: atrakcyjna działka budowlana w Osłoninie nad Zatoką Pucką. Atutem Osłonina jest kameralna dzika plaża z niewielkim pomostem cumowniczym oraz malowniczy klif ciągnący się.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł5 100 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona na ternach rolnych o powierzchni 5100 m2 zlokalizowana w Lubomi przy ul. Polnej. Nieruchomość posiada kształt prostokąta o wymiarach około 208x24 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

149 500 zł3 345 m² 44,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Czarny Las, woźniki, gmina Woźniki, powiat lubliniecki. Parametry działki: działki o nieregularnym kształcie,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł18,61 m² 18 753,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z wz na 4 bliźniaki -jasionka 18,61ar W ofercie biura posiadamy na sprzedaż działkę budowlaną w Jasionce o powierzchni 18,61 ara. Działka z połączenia trzech.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 000 zł30 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo Zachęcamy do zakupu działki przemysłowo-usługowej o powierzchni 3 ha, zlokalizowanej przy drodze powiatowej, w odległości 5 minut od węzła autostrady A2 Pruszków oraz.