dowolna

Działki

64 011 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 011 ogłoszeń

1 085 400 zł868 m² 1 250,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

3 działki inwestycyjne | ok. 1000 m pum | łączna powierzcznia 2639 m | ul. Truszkowskiego | mpzp: mn.2.2 Na sprzedaż atrakcyjne grunty inwestycyjny o łącznej powierzchni 2639 m +.

Szczegóły ogłoszenia

58 520 zł1 540 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

0 % prowizji Na sprzedaż działki położone blisko jeziora. Sąsiedztwo nowych domków letniskowych. Media: prąd i woda przy działkach. Cena 38 zł/m2 + vat 23 % (działki zaznaczone kolorem.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł981 m² 428,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 981 m2 w Ruścu koło Nadarzyna. Działka przy utwardzonej drodze prywatnej z udziałami w cenie. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł4 450 m² 58,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona nad pięknym jeziorem Przystajne Działka o powierzchni 4450 m2, z własną linią brzegową, niezabudowana. Więcej informacji u opiekuna oferty pod nr 602 371.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł950 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Malowniczo położona działka w Rudawach Janowickich Przedstawiam Państwu na sprzedaż grunt o powierzchni 950 m 2 , położony jest w miejscowości Wieściszowice, w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł2 015 m² 162,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona jest na Zielonych Wzgórzach, w pobliżu lasu - niesamowity klimat do odpoczynku przy jednoczesnym szybkim dostępie do Chojnic (5 minut). Idealne miejsce pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

392 000 zł14 157 m² 27,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki rolnej - Górzyniec - wyjątkowa lokalizacja w sercu Karkonoszy Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki rolne z planem zagospodarowania przestrzennego R o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

75 400 zł4 400 m² 17,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na wyłączność tylko u nas! Zalesiona działka budowlana 4 400 m Igryły, gm. Sokółka Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży malowniczo położonej działki w urokliwej wsi Igryły,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł896 m² 881,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy działki budowlanej o wymiarach 24m x 37m. Jest mpzp, bardzo dobre warunki zabudowy. 40% powierzchnia czynna biologicznie. Działka w większości porośnięta drzewami. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

1 412 170 zł2 830 m² 499 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena! Wrzosowo na sprzedaż piękna działka idealna pod budowę domu lub pensjonatu z bezpośrednim widokiem na Zalew Kamieński a zarazem blisko tylko 3 km od morza, ok 50km do.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł8 633 m² 34,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona w gm. Narewka. pow. hajnowski, woj. podlaskie, oznaczona ewidencyjnie nr: 59/44 o pow. 0,8633 ha obręb Siemianówka. Działka zabudowana domkami campingowymi. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

142 177 zł20 311 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka rolna o powierzchni 2.0311 ha.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł560 m² 855,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

560 m2 pod budowę domu w centralnej części miasta. Zapraszam do zakupu nieruchomości położonej w Kobyłce przy ul. Załuskiego. Działka idealnie nadaje się pod Twój dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł8 630 m² 150,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny, bardzo dobrze zlokalizowany w Tuliszkowie, w kompleksie terenów inwestycyjnych i zabudowy komercyjnej, 140 m od drogi krajowej nr 72, na wlocie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Lalin,podkarpackie

75 000 zł1 773 m² 42,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 17,73 ara położona w malowniczej miejscowości Lalin, gmina Sanok. Nieruchomość posiada bezpośredni dojazd asfaltową drogą powiatową.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł275 m² 214,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukają Państwo spokojnego miejsca na weekendowy wypoczynek blisko jeziora? Oferujemy na sprzedaż działkę rekreacyjną o powierzchni 275 m , położonej w miejscowości Mełpin (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł4 000 m² 157,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Zespół Annderson oferuje Państwu do sprzedaży działkę 40 ar, w kształcie trójkąta, na wzniesieniu, z widokiem na okolice, przy lesie; wjazd z drogi asfaltowej, media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł40 000 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam państwu gospodarstwo rolne 4ha znajdujące się w miejscowości Marżynek oddalonej około 3 km od Zduńskiej Woli. W skład nieruchomości wchodzą: - dwa domy mieszkalne budowane metodą.

Szczegóły ogłoszenia

209 900 zł3 200 m² 65,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zagrodowa o pow. 32 ara i wym. ok. 52/77 w Przegini Narodowej, gm. Czernichów, pow. Kraków woj. Małopolskie. Działka płaska, położona w spokojnym, uroczym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

146 211 zł489 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

M&b Fechner oferuje Państwu działkę budowlaną położoną w Jeleniej Górze na Osiedlu Czarnym. Działka o powierzchni 489m2, płaska, doskonale nasłoneczniona. Teren objęty mpzp, oznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

622 zł2 485 m² 0,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Manasterzec gm. Lesko. Oferowana działka zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

85 050 zł945 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks działek pod zabudowę jednorodzinną cena tylko 90 zł / M2 Polecamy Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 945 m2 w kompleksie 12 działek położonych w Gryficach niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł928 m² 377,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka pod budowe domu jednorodzinnego lub bliźniaka! Działka inwestycyjna! Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Rębiechowo (k. Pępowa) w odległości ok 10min od Gdańska Matarni.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł38 m² 2 631,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grupa fortis nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy, położoną w miejscowości Jakuszowice , zaledwie 2 km od Kazimierzy Wielkiej. Powierzchnia :.

Szczegóły ogłoszenia

835 350 zł5 569 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna budowlana O pow. 5569 M2, media W drodze, zgorzelec ul. Bolesławiecka! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma zaszczyt zaprezentować Państwu działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł703 m² 241,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działke budowlaną w miejscowości Jerzmanowice. Położenie: jerzmanowice, miejscowość usytuowana około 15 km od granic Krakowa i około 15 km od Olkusza, na.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł24 048 m² 29,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Pyskowicach w rejonie ul. Ogrodowej, oznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 450 m² 758,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Bez prowizji od kupujących Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni ok. 1450 m (14,5 ara) położona w centrum miejscowości Zabawa, na obrzeżach Wieliczki. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł3 100 m² 56,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Stara Łubianka ul. Poprzeczna działka gruntu 3100 m2. Działka zabudowana budynkiem mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej oraz budynkiem gospodarczym w stanie raczej do rozbiórki. Działka nie.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł800 m² 137,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 800 m2 nr 796/4 w Kaletach, obręb 001, przy ul. Wesołej. Działka sprzedawana z projektem domu parterowego z antresolą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł2 045 m² 242,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

W centrum Kalwarii Zebrzydowskiej przy ul.Piaskowej Do sprzedanie działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego, leżąca w terenach MNU- zabudowa mieszkaniowa i usługi komercyjne.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 541 m² 62,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze bestate Wrocław Bestate Nieruchomości oferuje do sprzedaży 9 działek rolnych w Jastrzębcach/ Środa Śląska. Działki o powierzchniach.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł905 m² 131,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż działka budowlana O pow. 905M2 kotuń, gm. Szydłowo W ofercie również działka sąsiednia o pow. 905m2 Tytułem oferty jest działka z wydaną decyzją o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł965 m² 362,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z widokiem Krynica-Zdrój, ul. Halna Są miejsca, które kupujesz i są takie, które zaczynają dla Ciebie zarabiać. Ta działka należy do tej drugiej kategorii. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 096 m² 109,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o pow. 10,98 ar, przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami oraz nieuciążliwą wytwórczość i rzemiosło. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży działkę rolną z przeznaczeniem na zabudowę siedliskową o powierzchni 3000 m2 znajdującą się w miejscowości Żelazków. Spokojna oddalona od zabudowań okolica.

Szczegóły ogłoszenia

8 177 777 zł52 959 m² 154,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny z dużym potencjałem, położony w miejscowości Ochocice, gmina Kamieńsk, przy autostradzie A1! Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł330 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Masz dość miejskiego zgiełku, ale nie chcesz tracić czasu na dojazdy za miasto? Szukasz miejsca, gdzie można odpocząć, uprawiać warzywa, a jednocześnie korzystać z komfortu całorocznego.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł1 100 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1100 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Kościernica gm. Polanów. Wydana decyzja o warunkach zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł3 800 m² 302,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka położona w niedalekiej odległości od Grodziska Mazowieckiego, ok. 4 km, w terenie objętym mpzp z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne typu rezydencjonalnego na działkach.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij