dowolna

Działki

63 995 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 995 ogłoszeń

1 500 000 zł1 500 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka k. Warszawy. Marzysz o ciszy i spokoju a jednocześnie chcesz mieszkać blisko Warszawy? Chcesz mieć piękny dom z dużym ogrodem? ta działka jest dla ciebie. Idealne wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

536 000 zł6 700 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Korzystnie położona we wsi Rogowo działka pod zabudowę mieszkalną. Działka sąsiaduje z działką zabudowaną budynkiem mieszkalnym. Ładna lokalizacja blisko brzegu rzeki Iny. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

1 055 000 zł21 100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka na pojezierzu Bytowskim, w sąsiedztwie jezior. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł4 185 m² 140,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę rolno budowlaną o łącznej powierzchni 41,85 ara w malowniczej miejscowości Podstolice gmina Wieliczka. Działka usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

531 900 zł5 319 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę położoną w Otominie Dolnym przy ul. Jeżdzieckiej. Kupując tę działkę zapewnisz sobie komfort mieszkania w malowniczej okolicy z pięknymi widokami na okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

1 625 700 zł162 570 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Nieruchomość rolna o powierzchni ponad 16 hektarów w miejscowości Wycześniak. Położona bezpośrednio przy drodze gminnej. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania Tereny leśne.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł5 621 m² 444,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny O powierzchni 5621 M2. Świetna okalizacja W pobliżu giełdy towarowej W planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość przeznaczona pod : - produkcję - hurtownie -.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 800 m² 89,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentację działki w Gminie Wieliczka w miejscowości Podstolice działka 28 arowa rolno - budowlana. Działka widokowa położona na południowym stoku. Działka nachylona , nie.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł801 m² 486,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana ul. Rogalińska, daszewice gm. Mosina Świetnie położona działka budowlana na ul. Rogalińskiej w podpoznańskich Daszewicach. Spokojna okolica i brak.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł25 500 m² 8,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeżeli planują Państwo zakup działki pod budowę wymarzonego domu, bądź szukają działki pod inwestycje to zapraszamy do zapoznania się z niniejszym ogłoszeniem. Prezentowana działka.

Szczegóły ogłoszenia

36 800 zł9 200 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość leśna składająca się z trzech działek objętych jedną księgą wieczystą, położona w malowniczej okolicy w gminie Tykocin (łazy Krosna). Dane.

Szczegóły ogłoszenia

3 090 000 zł5 055 m² 611,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna położona bezpośrednio przy Zakopiance najbardziej ruchliwej trasie w regionie Podhala, codziennie pokonywanej przez tysiące samochodów w kierunku Zakopanego.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 121 m² 111,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Świeszyno - Włoki. Nieruchomość o łacznej powierzchni 1121 m2, składające się z dwóch działek (1021m2 i 100m2), zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

397 080 zł3 309 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana z własną linią brzegową jeziora Osetna, gmina Lipiany. Na sprzedaż oferujemy niezwykle atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 3309 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

86 000 zł1 670 m² 51,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiamy państwu działkę 1670 m2 zlokalizowana w malowniczej miejscowości Parpary w powiecie Sztumskim. Na ta działkę zostało wydane pozwolenie na budowę. Zapraszamy do kontaktu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł1 119 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną położoną w spokojnej okolicy miejscowości Zaborze (gm. Chybie). Działka o powierzchni 11,19 ara, jest płaska, prostokątna,.

Szczegóły ogłoszenia

97 800 zł1 630 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działka budowlana o pow. 1.630 położona w Dzierżowie oddalonym o ok. 10 km od Gorzowa Wlkp. Działka położone w zacisznym miejscu, w okolicy zabudowy domków.

Szczegóły ogłoszenia

1 018 000 zł1 325 m² 768,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1325 m | mpzp 2mn | blisko lasu | Jabłonna, ul. Leśna Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1325 m , położona w Jabłonnie przy ul. Leśnej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 940 000 zł7 820 m² 503,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna, przylegająca do lasu, działka w Lubiatowie przeznaczona pod zabudowę pensjonatową i letniskową. Maksymalna powierzchnia zabudowy 20%, minimalna powierzchnia biologicznie czynna 70%,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł960 m² 363,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 960 m , położona w spokojnej i zielonej części Bujakowa (mikołów), przy ul. Starych Młynów. Nieruchomość ma regularny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Chrapowo

Chrapowo,zachodniopomorskie

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3000 m2 przeznaczona pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Położona w Chrapowie okolice Pełczyc - dogodny dojazd 7 minut.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 101 m² 71,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 11a w odległości 12km od Ostrowi Mazowieckiej. Cicha spokojna okolica, jednocześnie szybki dojazd do miasta. Idealna pod budowę wymarzonego domu. Zalety: -.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 607 m² 99,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dąbrowa Chełmińska - plan mpzp - 1607 m2 Oferta w Naszym Biurze Z przyjemnością przedstawiam ofertę działki budowlanej w dąbrowie chełmińskiej niedaleko Bydgoszczy, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł935 m² 90,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod budowę wymarzonego domu z indywidualnymi warunkami zabudowy? Interesuje Cię oferta poniżej 100.000 zł? Mam coś, co z pewnością Cię zainteresuje! Na sprzedaż dwie.

Szczegóły ogłoszenia

249 999 zł812 m² 307,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najtańsza działka przeznaczona pod mieszkaniówkę w planie miejscowym na linii Borówiec - Skrzynki - Kórnik Na sprzedaż działka budowlana o idealnych parametrach pod budowę kamerlanego.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł245 314 m² 3,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży są dwie graniczące ze sobą działki nr 80/3 oraz 80/4, obręb ewidencyjny 0069 Pepłówek, gmina Kalisz Pomorski. Łączna powierzchnia nieruchomości to 24,5314 ha (działka 80/3 -.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 485 m² 121,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 0,1485 ha, położona w Nowym Julianowie. Działka wraz z udziałem w drodze dojazdowej. Nieruchomość usytuowana w atrakcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 141 m² 104,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż! Działka rolna usytuowana w Kłębowcu koło Wałcza , Powierzchnia działki to 1141 m 2 , o lekko nieregularnym kształcie , wymiary ok 33 m x 40m x 28m x 38m.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł4 672 m² 49,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Nowa Wieś Ujska o pow. 4672 m 2. Działka usytuowana w dobrej lokalizacji w enklawie lasu i pól. Dojazd do nieruchomości droga gminna- asfalt. Aktualna.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł5 400 m² 61,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 5 400 m , położone w malowniczej miejscowości Młynne, gmina Limanowa, powiat limanowski.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł2 163 m² 299,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Gowino Zaciszne Zalesie - teren graniczący z lasem, atrakcyjna i wyjątkowa działka o powierzchni 2163m2. W sąsiedztwie nowoczesne domy jednorodzinne. Teren objęty planem przestrzennym.

Szczegóły ogłoszenia

172 720 zł1 016 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Na sprzedaż działka położona przy ulicy A.Piotrowicza w Chełmnie. Nieruchomość o powierzchni 1016 m2. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł5 000 m² 498 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Przedstawiamy bardzo urokliwą i unikatową ofertę inwestycji do sprzedaży - 50arowa działka wraz z projektem i pozwoleniem na budowę z 2023 roku, nad jeziorem Klimkowskim.

Szczegóły ogłoszenia

9 060 zł3 020 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia teren w Piekarach Śląskich przy ul. Przy Dworcu, usytuowany na działce nr 83 wzdłuż linii.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł534 m² 486,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna W pepper house! Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy - Ostrowo Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 534 m w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł2 014 m² 67,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż w miejscowości Koźmin gm. Obrzycko. Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 2014m2, zaledwie 4km od.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 860 m² 157,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Jasinie /gortatowo/, gmina Swarzędz, działka posiada powierzchnię ok.2860m2, szerokość frontu ok.63m, długość ok.46m. Media przy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 129 m² 132,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję działkę budowlaną w miejscowości Niewierowo, 1129 m , 6 km od Słupska Na sprzedaż nieruchomość gruntowa nr 611/3 o powierzchni 1129 m2, położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

154 900 zł1 033 m² 149,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w gm. Deszczno, miejscowość Dzierżów, 12 km od Gorzowa Wlkp. Dostępna pow. 1.033m2. Teren objęty aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego, co umożliwia natychmiastową.

Szczegóły ogłoszenia

192 500 zł1 340 m² 143,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka budowlana skrzyszów, tuż obok tarnowa! Idealna pod dom jednorodzinny Media Świetny kształt Spokojna okolica Jeśli szukasz miejsca, w którym połączysz wygodę życia blisko.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł3 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości oferuje! Lokalizacja - wieś Dybowo (gmina Mikołajki). Działki z bezpośrednią linią brzegową jeziora Śniardwy. Grunty nr 438/16 oraz 438/17 o powierzchni 3000 m2 każdy.