dowolna

Działki

64 102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 102 ogłoszenia

1 512 900 zł5 043 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Działka przemysłowo - usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

48 000 zł4 100 m² 11,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Dream House Brokers przedstawia Państwu ofertę sprzedaży działki o numerze 1894 , położonej w miejscowości Chmielnik , gmina Chmielnik, województwo podkarpackie.

Szczegóły ogłoszenia

97 146 zł771 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż bezpośrednia! mw Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż ostatnie trzy z sześciu działek budowlanych z wytyczoną drogą wewnętrzną o pow.771m2, 771m2 oraz 834m2.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 034 m² 304,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żelechów piękna działka budowlana, w atrakcyjnej lokalizacji - na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 1035 m2 i wymiarach 38,5 x 27,5 w kształcie regularnego prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł150 700 m² 5,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowe 15 ha pod Twoją inwestycję - 600m od Marwałdu, widoki jak ze Wzgórz Dylewskich! Szukasz miejsca, które oferuje absolutną prywatność, a jednocześnie daje nieograniczone możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 300 m² 99,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaży działka budowlana o powierzchni 13 arów w miejscowości Mszalnica - gmina Kamionka Wielka, powiat nowosądecki. W okolicy luźna zabudowa domów jednorodzinnych, dużo wolnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł2 652 m² 527 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane w Okunince nad Jeziorem Białym. Numery działek: 1418/2 - powierzchnia 1421m I wymiary 28m/ 50m 1418/4 - powierzchni 1231m i wymiary 29m/46m.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł3 020 m² 119,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zielonka - prądki - działka 3020 m2 sąsiedztwo lasu, cisza warunki zabudowy na 3 domy. Polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

98 800 zł760 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki z bliskością z naturą. Szukasz działki w cichym oraz zielonym otoczeniu co pozwala na relaks i spacer. Ze względu na usytuowanie terenu oraz iż działki znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł2 900 m² 20,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka W miejscowości smogorzów, gmina stopnica! Oferujemy do sprzedaży działkę usytuowaną w gminie Stopnica - o powierzchni 0,29 ha. Z możliwością zabudowy dopiero.

Szczegóły ogłoszenia

2 097 900 zł56 700 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja nowa dobra cena! Pod Zgorzelcem bezpośrednio w sąsiedztwie strefy ekonomicznej, działających firm tuż przy autostradzie A4 i trasie 296 w kierunku na Szczecin do sprzedaży grunt.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł860 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Działki Budowlanej w Kurzej Górze Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Kurza Góra, w pobliżu granicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł24 499 m² 56,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana tylko 56 zł/m 2! Widokowa działka w Karkonoszach z prywatnym stawem Działka położona w Wojcieszycach w pobliżu drogi krajowej Jelenia Góra- szklarska Poręba.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł1 501 m² 1 085,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyciszona działka w drugiej linii zabudowy z bezpośrednim dojazdem od ulicy gminnej. Teren zabudowy rezydencjonalnej - zabudowa jednorodzinna. Okolica bardzo spokojna, dużo przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

2 081 310 zł6 307 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: bojano. Miejscowość, która w ostatniej dekadzie zmieniła się nie do poznania. Powstały tysiące nowych domów jak i miejsc pracy. Bezpośrednio granicząca z Gdynią,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł959 m² 281,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana blisko Sulejówka Szukasz miejsca pod budowę wymarzonego domu, które łączy bliskość miasta z ciszą i naturą? Ta działka budowlana to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 500 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana znajdująca się w gminie Kobierzyce, w miejscowości Małuszów, o powierzchni 1500 m2. W mpzp działka przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł6 100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna pod lokatę kapitału o pow. 61 arów zlokalizowana w miejscowości Garlica Murowana gm. Zielonki. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 000 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Posiadam na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1000 m2 z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego + garaż wolnostojący zlokalizowany w jednej z miejscowości gm. Baranów zaledwie 4.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł8 200 m² 34,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wydane pozwolenie na budowę na 2 domy parterowe , z możliwością przepisania na nowego właściciela jak i zmianą projektu domu, adaptacją istniejącego. Działka nr 12/9, położona.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł845 m² 124,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy położona w Kruszwicy przy ulicy Chabrowej. Działka ma numer 62/6 ma.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Orzechowo

Orzechowo,warmińsko-mazurskie

148 000 zł1 428 m² 103,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka niezabudowana o pow. 1428 m2 położona w Orzechowie gm. Stare Juchy. Działka o w kształcie prostokąta, łagodne ukształtowanie terenu, od drogi skarpa- wjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 000 m² 49,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiany niezabudowaną działkę o powierzchni 3 000 m2 w miejscowości Dobre. Działka oddalona zaledwie 5 minut drogi autem od Koszalina! Położona w malowniczej, cichej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł850 m² 217,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis Moja oferta to świetne miejsce pod twoja małą inwestycje, z możliwością postawienia dwóch domków na wynajem, świetna okolica dużo zieleni, ścieżka rowerowa i parę minut od szlaków.

Szczegóły ogłoszenia

93 440 zł1 168 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej we wsi Małachowice-Kolonia, gmina Ozorków, o powierzchni 1.168m2. Działka położona na terenie z mpzp, dla której plan przewiduje zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 050 m² 265,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży pięknie położona działka budowlana o powierzchni 1050 m2 zlokalizowana w miejscowości Ojrzanów. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania, który dla działki przewiduje.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł2 000 m² 119,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji od kupującego Na sprzedaż działka budowlana 2000 m2 (wymiary ok. 40,5 x 49 m), położona na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Wokół jest jeszcze dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 041 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10 arów, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie. Działka w kształcie nieregularnym. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 013 m² 97,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu w lesie, ale nie chcesz rezygnować z wygody miasta? Chcesz, żeby Twoje dzieci bawiły się w ogrodzie, a nie na betonie? Szukasz miejsca, gdzie wieczorem słyszysz.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 800 m² 106,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z dostępem do mediów | Kamionka Wielka Spokojna okolica | media w zasięgu | Możliwość podziału | Blisko lasu i miasta Na sprzedaż działka w całości budowlana,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki pod zabudowę produkcyjno-usługową 0 powierzchni od 1500 mz możliwością większej powierzchni do 8000 m2. Zakup o dowolnej powierzchni Teren położony jest przy oświetlonej.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 098,79 m² 154,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1100 m , położona w miejscowości Nowe Grochale, w gminie Leoncin - w spokojnej, zielonej okolicy, idealnej do życia.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł3 000 m² 103 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Invest Home prezentuje atrakcyjną ofertę działki o powierzchni 1500m2 ul Dobrzyńska Szpetal Górny, gmina Fabianki. Działka posiada dogodny dojazd, droga asfaltowa, wjazd z drogi. Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

1 662 000 zł6 282 m² 264,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam kompleks 4 działek budowlanych o powierzchni 6282m w miejscowości Skierdy, ul. Drozda Dla nieruchomości uzyskano pozwolenia na budowę 4 nowoczesnych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł1 602 m² 44,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Z pięknym widokiem W cichej spokojnej okolicy! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Meszna Opacka w gminie Tuchów. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

758 999 zł2 200 m² 345 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, polecam działkę budowlaną, na której ustanowiono mpzp. Działka o powierzchni 2200 m2 leży na terenie oznaczonym w mpzp jako 5 mn. Do działki prowadzą dwie drogi: 1.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł700 m² 314,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Zawadzie gm. Myślenice. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne, widokowe działki budowlane o powierzchni 700 m2 każda położone w Zawadzie gm. Myślenice. Działki płaskie.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł196 515 m² 30,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa okazja inwestycyjna: blisko 20 ha z własnymi brzegami dwóch jezior w Suwalskim Parku Krajobrazowym Kluczowe parametry inwestycji: powierzchnia: blisko 20 ha Lokalizacja: suwalski Park.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł38 000 m² 21,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

55 km do Warszawy-zabytkowyparkpodworski 3,8 ha -staw ,starodrzew -gm. Somianka Park podworski we wsi Skorki gm. Somianka pow. Wyszków woj. mazowieckie. Do Warszawy ok 55 km ,do Wyszkowa z Somianki.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł2 373 m² 311 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka, kalinówka, 23,3 ar, doskonała lokalizacja. Do centrum Lublina około 10 km. Działka: - 1 linia zabudowy - 2330m2 - bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej Media: - prąd - woda - gaz -.

Szczegóły ogłoszenia

209 900 zł1 760 m² 119,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka numer 586 w urokliwej i spokojnej części Konikowa, w gminie Świeszyno, zaledwie kilka minut jazdy od Koszalina. Działka ma powierzchnię 1760m2 i jest objęta.