dowolna

Działki

64 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 064 ogłoszenia

835 000 zł2 380 m² 350,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo dobra lokalizacja! Z przyjemnością proponuję Państwu do sprzedaży działkę usługowo-budowlaną (u/mn), dla której miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza: 1)realizację.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 182 m² 68,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Atrakcyjny teren letniskowy na Mazurach Zach. Z dostępem do jezior Studa oraz Lekarty. Nowy mpzp - teren zabudowy letniskowej / rekreacji ind. / usług turystyki. - polecamy Państwu teren o pow.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł3 500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sulejów - podwłodzimierzów! Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3500 mkw. położona w pomiędzy Sulejowem a Przygłowem na powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł7 293 m² 562,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna 7293 m - Chełm, ul. Rampa Brzeska W pełni przygotowany teren pod działalność przemysłową, transportową lub usługową - z najemcą i stabilnym dochodem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł1 547 m² 439,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 1547 m , położona w Miedzeszynie. - cicha i zielona okolica - idealna na inwestycję lub rekreację. - doskonałe połączenie z Warszawą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Nowogard,zachodniopomorskie

154 140 zł1 101 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę o powierzchni 1101m2, położoną w kompleksie 13 działek w Nowogardzie. Nieruchomość według miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 235 000 zł10 914 m² 204,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka inwestycyjna położona w Białymstoku w dzielnicy Bagnówka. Teren nieruchomości jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem: pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł500 m² 1 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki przy samym Morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym-szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

400 zł20 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do wynajęcia plac pod food truck w Nowodworzu koło Tarnowa. Bardzo dobra lokalizacja z dużym przepływem Klientów. Obok znajduje się stacji paliw, sklep spożywczy, sala zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł17 244 m² 81,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną położoną w Żarach, niedaleko ulicy Serbskiej, na przeciw Kronopolu, o pow. 1,7244 ha w cenie 1 400 000 zł. Przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

801 000 zł4 975 m² 161,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych, które mieszczą się w Gardawicach, spokojnej dzielnicy Orzesza, wśród luźnej zabudowy domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

68 085 zł1 513 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Z prawdziwą przyjemnością prezentuję wyjątkową działkę rekreacyjną o powierzchni 1513 m , położoną w malowniczym zakątku Warmii, w miejscowości Gulbity (gm. Morąg) zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 300 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działki budowlane w miejscowości Wronin. Działki o powierzchniach od 11 do 13 arów, usytuowane bezpośrednio przy drodze powiatowej. Teren w miejscowym planie oznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 083 m² 166,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona we wsi Kunów w bliskiej odległości - ok. 4 km - od Zgorzelca. W otoczeniu działek budowlanych tworzących zespół projektowanego osiedla budynków.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł15 300 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Malowniczo położona działka w sąsiedztwie lasów i jezior, położona w Bielski, gm. Międzychód. Łatwy dojazd drogą asfaltową, ostatnie 1000m drogą leśną, przejezdną. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

547 827 zł1 373 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Gdańsk Kokoszki ul. Żukowska - 1373 m2. Przeznaczenie terenu według decyzji o warunkach zabudowy działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą, pokrycie działki zabudową 11%,.

Szczegóły ogłoszenia

225 900 zł1 002 m² 225,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kompleks 11 uzbrojonych działek budowlanych w Rusinowie - promocja sezonu 2025! Lokalizacja: rusinowo, gm. Postomino, woj. zachodniopomorskie Odległość od morza: ok. 1300 m (spacer przez sosnowy.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł16 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji: dorota   Ta oferta tylko u nas! Do sprzedaży super działka nie tylko pod budowę domku jednorodzinnego ale także jako pewna inwestycja na przyszłość. W mpz.

Szczegóły ogłoszenia

633 150 zł1 407 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Bezpieczeństwo Transakcji z Pośrednikiem. 29 lat doświadczeń w nieruchomościach. Sprzedam działkę. zlokalizowaną w otoczeniu nowych domów Koninko , ulica Granatowa. Atuty szybki.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł7 072 m² 26,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży kompleksu trzech działek budowlanych, położonych w miejscowości Nagoszyn, gmina Żyraków, powiat dębicki. Działki sprzedawane razem,.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł390 m² 228,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania piękna i duża działka rod Żoliborz. Starodrzew i nasadzenia owocowe oraz piękne kwiaty tulipany, hortensje i inne. Top lokalizacja przy kanałku "łacha Potocka" jest to.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł4 691 m² 703,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszamy do zakupu gruntu o powierzchni 4691 m.kw. przy ul. Ogrodowej w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Słowackiego. Dojazd do ulicy Potokowej, utwardzony drogą asfaltową. Grunt: grunt objęty.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 465 m² 204,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w atrakcyjniej lokalizacji w dobrze skomunikowanym miejscu w odległości ok 4 km od Pucka i 5 km od Zatoki Puckiej. Zgodnie z aktualnym Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

183 750 zł1 225 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana skrybicze piękna okolica zabudowa jednorodzinna lasy I łąki Szukasz działki w spokojnym, zielonym otoczeniu, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Białegostoku? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 365 m² 285,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo dobrze zlokalizowana działka o powierzchni 1365 m2 w miejscowości Radonice, obok Błonia. Wymiary działki (27x48) W drodze przy działce media: woda w drodze, prąd bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Koszalin,zachodniopomorskie

249 690 zł1 189 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w cichej i spokojnej części Koszalina przy ulicy Orkiszowej. Numer działki 24/10 Powierzchnia działki 1189 m2 Cena: 249 690 zł (210 zł/m2) Udział.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł1 689 m² 740 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania widokowa działka budowlana o powierzchni 1689m2. Południowy stok. Ząb. Lokalizacja: nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Ząb na 998 metrach n.p.m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Porbady,warmińsko-mazurskie

490 000 zł59 600 m² 8,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna w gm. Jonkowo k. Olsztyna na kolonii wsi Porbady. Obecnie użytkowanie to użytki zielone - łąki z dotacją. Działka w jednym kawałku. Zapraszam zainteresowanych tel. 602 313.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł1 725 m² 840,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu unikalną ofertę działki budowlanej w centralnej części urokliwej Wieliczki - jednego z najbardziej znanych miasteczek w Polsce, słynącego.

Szczegóły ogłoszenia

311 250 zł1 245 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż w Fastach, gmina Dobrzyniewo Duże Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej w urokliwej miejscowości Fasty, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

355 410 zł1 077 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1077 m Bogdaszowice | spokój natury blisko Wrocławia Szukasz miejsca na dom z dala od miejskiego hałasu, ale z wygodnym dojazdem do Wrocławia? Ta działka może być.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kowalewo

Kowalewo,kujawsko-pomorskie

1 850 000 zł48 383 m² 38,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 48 383 m2 położona pod Szubinem (gm. Kowalewo). Piękna, duża działka na cele mieszkaniowe, usługowe, komercyjne i inne (logistyka, magazyny, fabryka, fotowoltaika).

Szczegóły ogłoszenia

274 500 zł36 600 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki rolne klasy iiia i iiib tworzące jeden zwarty obszar o powierzchni 3,66 ha położone bezpośrednio przy drodze asfaltowej Świebodzin-Międzyrzecz obok skrzyżowania na Glińsk. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł4 031 m² 297,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana 4032 m zielona i spokojna okolica pod Białymstokiem Działka położona w cichej i zielonej okolicy na obrzeżach Białegostoku (kierunek południowy).

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 015 m² 52,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Uwaga- jutro dodamy zdjęcia I video Z drona Widokowa działka 3016 m nad jeziorem bukwałdzkim z możliwością zabudowy całorocznej! Lokalizacja: bukwałd, gm. Dywity, pow. olsztyński,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł880 m² 295,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedania działka budowlana z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego położona w miejscowości Brzezinka gm. Zabierzów o pow. 8,8 ara. Działka w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł715 m² 180,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu działkę o powierzchni 715 m2 położoną w Nowieczku niedaleko Dolska (powiat śremski, woj.wielkopolskie). Działka nr 49/55 w kształcie prostokąta. Przybliżone wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

3 835 zł7 633 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp sa Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie informuje o planowanym najmie części nieruchomości gruntowej oznaczonej jako działki nr 7/2 i 7/3 obr. Bagienica, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł3 400 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlaną o powierzchni 34 arów , położonej w miejscowości Zapolednik ,gmina Grębów , w powiecie tarnobrzeskim. Do działki prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

85 310 zł898 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Jesteś zainteresowany budową domu i szukasz fajnego miejsca do zamieszkania - ta oferta jest dla ciebie! Działka budowlana - słupia pod bralinem kwadrat prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Mikołów,śląskie

2 190 000 zł5 388 m² 406,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5388 m2, z budynkiem biurowo-magazynowym, położona w Mikołowie - dzielnica Mokre, przy ul. Fitelberga, sprzedam, 2 190 000 zł. Oferta bez.