dowolna

Działki

64 093 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 093 ogłoszenia

235 000 zł5 719 m² 41,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kaczyce Górne Na sprzedaż duża działka budowlano-rolna o powierzchni 5719 mkw położona praktycznie w centrum Kaczyc gm. Zebrzydowice. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł1 683 m² 200,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dziaka budowlana nr 9/11 obręb Janinów, gmina Grodzisk Mazowiecki o pow. 1683 m2, w malowniczej miejscowości Janinów obok Grodziska Mazowieckiego objęta zgodnie z uchwałą nr 287/2008.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 250 m² 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1250 m2 w super lokalizacji Poznań, pokrzywno. Działka z dużym potencjałem, z warunkami zabudowy (budynki mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

142 230 zł862 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mariusz Sikora super oferta W naszym biurze Oferuję Państwu atrakcyjną pod wieloma względami działkę pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości szczutki - sąsiedztwo wsi morzewiec.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł4 534 m² 412,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny teren inwestycyjny w okolicach ulicy Jaworzyńskiej , Handlowej i Boiskowej, dobrze skomunikowany z obwodnicą południowo-zachodnią i autostradą A4. Łatwy dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł3 138 m² 100,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam urokliwą działkę budowlaną o powierzchni 3138 m2 w miejscowości Piastów przy ul. Widokowej. Jeśli marzysz o zacisznym miejscu w otoczeniu przyrody, ale nie chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

690 200 zł812 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz na dom jednorodzinny | Józefów | Bez pcc Na sprzedaż działka budowlana w Józefowie, położona w 3. linii zabudowy od al. Nadwiślańskiej, z wydanymi warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł6 241 m² 35,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 6240 m , położona w urokliwej miejscowości Stolec, gmina Dobra. To idealna propozycja dla osób poszukujących spokoju, przestrzeni oraz bezpośredniego.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł1 800 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecają się do zasiedlenia pięknie położone działki w Dobrej przy ul. Ułańskiej. W ramach sprzedawanego kompleksu posiadamy działki o powierzchniach 900 oraz 1000 m2. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

483 000 zł13 800 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu działkię w Czarnej Wodzie w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Wda. Lokalizacja: czarna Woda to malownicza miejscowość położona.

Szczegóły ogłoszenia

276 396 zł2 972 m² 93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w spokojne okolicy. Możliwość podziału działki! 200 m w linii prostej od Jeziora Stelchno i ok 500 m do plaży Dla wszystkich którzy uwielbiają spokój obcowanie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 540 m² 161,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentuję na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni po 1500 m , położone w malowniczej miejscowości Kobylice, w gminie Trzebnica. To idealne miejsce dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł920 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane od 200 zł/m | mpzp | Stare Zakole, aleja Lotników Polskich Na sprzedaż kompleks działek budowlanych położonych w miejscowości Stare Zakole (gmina Mińsk Mazowiecki), przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł972 m² 409,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta 0% - Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę pod budowę dwóch budynków (segmentów) mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o numerze ewidencyjnym 137/37.

Szczegóły ogłoszenia

526 000 zł23,09 m² 22 781,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję nabycia atrakcyjnej nieruchomości gruntowej, położonej w malowniczym Jeleniowie, gmina Lewin.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł12 387 m² 25,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz dużej działki w okolicy Jeziora Solińskiego ? Przedstawiamy ofertę działki rolno -budowlanej położonej 4 km od Zapory w Solinie w miejscowości Bóbrka. Ofertę stanowi grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Osieck,mazowieckie

108 000 zł1 350 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedamy działkę w miejscowości sobieńki, idealną na połączenie zamieszkania ew.z połączeniem z własną działalnością, przy głównej drodze; jest wydany MPZP, o symbolu B5.2ML.

Szczegóły ogłoszenia

54 000 zł596 m² 90,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

/oferta na wyłączność/ Szanowni Państwo! Nieruchomości amelia zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży nie zabudowanych działek, położonych w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł20 400 m² 24,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2,04 ha (20 400 m ) , położona w malowniczej okolicy, zaledwie 5km od.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł959 m² 134,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko U nas oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu działkę budowlaną położoną w Jedlinie Zdrój, obręb glinica. Marzysz o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł2 239 m² 581 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jakubowice Konińskie- gm. Niemce, działka budowlana o powierzchni 2239 m2. Doskonała lokalizacja przy ulicy asfaltowej, z szybkim dojazdem do Lublina. Uprawiana, wymiary ok. 100 m x 22 m,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł3 191 m² 84,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki nad jeziorem Stelchno | mpzp | duże metraże | możliwość podziału Wyobraź sobie poranek z widokiem na wodę, ciszę, którą przerywa tylko szum drzew i przestrzeń, która daje Ci.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł15 200 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ta oferta tylko u nas! Zapraszamy do zakupu dwóch działek: rolnej i rolno-leśnej w atrakcyjnej lokalizacji u podnóża Gór Świętokrzyskich. Tylko 8 km od Świętego Krzyża! Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 004 m² 79,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa, niższa cena! Oferujemy na sprzedaż działkę siedliskową o powierzchni 2004 m2, zlokalizowaną w miejscowości Niwka, położonej w odległości 3 km od Czaplinka oraz 14 km od.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł995 m² 804,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Perła nad perłami Pogodna. Działka o powierzchni 995m2 w sercu Starego Pogodna przy ul. Somosierry Działka do zabudowy o wymiarach 27,5m na 27m oraz udział w drodze dojazdowej 263m2.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 000 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sączów - działka budowlana wymarzone, urokliwe miejsce na twój dom! wokół zabudowa jednorodzinna sączów ul. Bolesława chrobrego Powierzchnia działki: ok. 1000 m2 szybki I dogodny dojazd do A1.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł2 700 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy o powierzchni 2700 m położona w miejscowości Mściów, gmina Dwikozy, powiat sandomierski. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, wiejskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

196 200 zł1 090 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1090 m2, położona w spokojnej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

4 061 000 zł16 244 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania dwie działki o łącznej powierzchni 33054 m2 położone w Komornikach (gmina Tarczyn), w odległości 200 metry od trasy S7. Działki znajdują się w odległości 32km od.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 626 m² 122,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w Golubiu Dobrzyniu Lokalizacja - Golub Dobrzyń, ulica Księżycowa; - w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

390 640 zł1 028 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atuty: bliskość do wody i natury może być dodatkowym atutem, zwłaszcza dla osób ceniących spokojne życie blisko przyrody Spokojna, bezpieczna okolica Idealne miejsce dla miłośników przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł6 600 m² 110,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Byszyce gmina Wieliczka - działka budowlana 66 a możliwość zakupu części działki Nieruchomość: proponujemy Państwu nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 66 ara na co.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł7 900 m² 4,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna W gminie dąbrowa tarnowska. Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 0,79ha, zlokalizowaną w miejscowości Szarwark gmina Dąbrowa Tarnowska. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Jonkowo

Jonkowo,warmińsko-mazurskie

145 000 zł1 608 m² 90,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane gmina Jonkowo, mątki Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Mątki. - 2,5 km do Jonkowa - ok. 5 km do znaku Olsztyn Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 122 m² 579,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Gotowa na budowę i pełna uroku- ta działka w Barniewicach to Twoje miejsce na ziemi! Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, śpiew ptaków w tle i zapach lasu unoszący się.

Szczegóły ogłoszenia

120 870 zł1 343 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Trzebuszu o powierzchni 1343 m2. Nieruchomość jest oznaczona w studium symbolem rm tereny wiejskich zespołów zabudowy. Teren równy,.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł2 782 m² 79,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 27 arów - Brzóza Królewska (powiat leżajski) Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł7 041 m² 35,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu dużą działkę w ładnej okolicy z możliwością budowy dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z konieczną infrastrukturą. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł3 612 m² 412,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu wyjątkowych działek położonych zaledwie 1 km od centrum Łeby. Ta niezwykle atrakcyjna lokalizacja, znajdująca się między jeziorami Sarbsko i Łebsko, oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł4 439 m² 247,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szybki dojazd do miasta i całej infrastruktury. . Na sprzedaż duża działka w Jeleniej Górze - szybki dojazd do Karpacza i Szklarskiej Poręby. Najważniejsze informacje: -> Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł5 345 m² 26,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt