dowolna

Działki

64 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 095 ogłoszeń

1 500 000 zł15 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 1,5 ha - Gołębiewo Wielkie (gm. Trąbki Wielkie, pow. gdański) Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 15 000 m , położona bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 201 m² 208,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1201 m , położona w malowniczej miejscowości Marcinowice, zaledwie kilka kroków od wzgórza Ślęży. Spokojna okolica, bliskość natury i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 381 m² 202,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Bartolin o powierzchni 1381 m2 zlokalizowana na malowniczych terenach Wzniesień Łódzkich. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju, ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 168 m² 145,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1 168 m2 w miejscowości Kostomłoty ma centralne położenie względem dwóch stref ekonomicznych - Kobierzyce i Środa Śląska. Miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

107 340 zł1 789 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Na sprzedaż działka rekreacyjna w Cewlinie, pod Koszalinem idealne miejsce na Twój dom letniskowy lub inwestycję turystyczną. - lokalizacja: ul. Wiejska, cewlino (obręb.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 458 m² 142,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka o pow. 2458 m2, usytuowana w Mnichowie w sąsiedztwie nowych domów mieszkalnych. Parcela o wymiarach 90 x 27 m, z wjazdem od strony północnej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 160 m² 85,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o powierzchni 1160 m2, położona w Jastrzębiu Zdroju obręb ewidencyjny Ruptawa. Nieruchomość położona w drugiej linii zabudowy z dostępem do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Uroczo położona działka W kruszynie! Przedmiotem sprzedaży jest uroczo położona działka o powierzchni 3000m2. Jest to idealna nieruchomość dla osób poszukujących ciszy, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł2 200 m² 340,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna Brzezna k. Nowego Sącza Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną położoną w miejscowości Brzezna, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 087 m² 216,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1087 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł1 646 m² 113 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj pod miastem w pięknych okolicznościach przyrody. Polecam atrakcyjną działkę o świetnych wymiarach 49,90 x 33m które pozwolą zrealizować najbardziej śmiałą wizję.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł5 595 m² 714,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna nieruchomość gruntowa przeznaczona pod cele inwestycyjne, zlokalizowana w Nowej Woli (gmina Lesznowola), w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Działka o powierzchnię 0,5595 ha.

Szczegóły ogłoszenia

89 610 zł5 974 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż widokowa nieruchomość rolna o powierzchni 5974 m2 (możliwość zakupu drugiej sąsiadującej nieruchomości co daje łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

113 000 zł1 324 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce nad jeziorem czeka! Działka 1324 m Załęże, woj. zachodniopomorskie, jezioro Sitno Marzysz o własnym domku nad jeziorem? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

122 900 zł1 245 m² 98,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marcinkowo to dynamicznie rozwijająca się miejscowość w gminie Mrągowo, położona w sercu Mazur, zaledwie kilka minut od Mrągowo. To doskonała propozycja dla osób, które chcą korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł4 195 m² 9,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 53.860144, 21.629633 Doskonała lokalizacja - Woźnice, gmina Mikołajki. Mikołajki - około 7km, jezioro Tałty.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł687 m² 138,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***woj. lubuskie Łupowo gm. Bogdaniec *** Do sprzedaży działka o pow. 687 m2. Wokół zabudowa jednorodzinna , media w drodze. Wydana została decyzja o warunkach zabudowy na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł8 452 m² 6,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

***malownicze działki nad Jeziorkiem Mariańskim w Dolinie rowelskiej***dwie linie brzegowe jeziora*** Oferujemy unikatową nieruchomość składającą się z dwóch działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł900 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki budowlane - smołdzino - media W drodze | warunki zabudowy W trakcie procedowania Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w miejscowości Smołdzino -.

Szczegóły ogłoszenia

57 000 zł961 m² 59,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia: 961 m2. Wymiary: ok 28 m x 35 m. Kształt: prostokąt. Teren działki: płaski. Ogrodzenie: nieogrodzona. Miejsca postojowe: na terenie. Dojazd: nieutwardzona. Droga gminna asfaltowa.

Szczegóły ogłoszenia

180 300 zł1 202 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż pięknie położone działki w Łagówku. Łagówek to piękna miejscowość położona w województwie lubuskim przy słynnym Łagowie znanym z dwóch pięknych jezior oraz zamku.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 217 m² 87,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

DO sprzedania duża działka o powierzchni 3217 m2 położona w obrębie strefy miejskiej głogów. Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną i w części pod ogrody. Pełne uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł39 239 m² 70,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana z dużym potencjałem inwestycyjnym w miejscowości Milwino (11 minut samochodem od Wejherowa)! Nieruchomość gruntowa o numerze 21/2 i powierzchni 3,92 ha.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł2 121 m² 112,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Osada Jaworek k. Czarnej Góry Tereny niezalewowe! Działka budowlana znajduje się około 1,5 km od Wodospadu Wilczki w Międzygórzu u podnóża góry Śnieżnik. Resort narciarski - Czarnogóra.

Szczegóły ogłoszenia

298 700 zł2 158 m² 138,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Klient Pięknie położona działka u podnóża Gór Sowich, w miejscowości Pieszyce przy ul. Cichej. Przy tej samej ulicy Narodowy Park Gór Sowich - ok. 300 m. Z działki widok na dwie góry.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 459 m² 171,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rozpoczęta budowa 14,59ar.Baligród Bieszczady Tylko u nas Oferta na wyłączność Województwo Podkarpackie Powiat Leski Gmina Baligród Miejscowość Baligród Pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

12 990 000 zł63 200 m² 205,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt pod usługi turystyczne na szlaku wielkich jezior mazurskich ,wyjątkowa oferta działki Z linią brzegową pod duży obiekt wypoczynkowy, apartamentowy, hotelowy, kompleks domków, segmentów,!.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wbrew nazwie działki nie są położone w błocie a tym bardziej w czarnym. Są rejony Czarnego Błota gdzie wprawdzie tereny są podmokłe lecz właściciele tych terenów doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł1 000 m² 127 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2 położoną w Osiecznicy - Gmina Osiecznica. Szczegóły oferty: - powierzchnia działki wynosi 1000 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł2 952 m² 110,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Uwaga - Wiosenna promocja cenowa na działki nr 64/44; 64/45; 64/70; 64/71; 64/72 szczegóły poniżej Polecamy na sprzedaż malowniczo położone działki budowlane w Wójtostwie, gm. Pobiedziska.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 298 m² 114,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka gruntu o powierzchni 1298 mkw , w kształcie trójkąta prostokątnego o przyprostokątnych 70 m i 36 m i przeciwprostokątnej 80 m, położona w miejscowości Bogucin.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł711 m² 3 094,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka o powierzchni 711 m2 znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 892 m² 137,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka budowlana Z bezpośrednim dostępem do jeziora wielimie. Marcelin gm. Szczecinek, przedłużenie ulicy rybackiej W szczecinku. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną nr.

Szczegóły ogłoszenia

176 500 zł802 m² 220,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działki budowlanej w centrum Kóz! Upust cenowy przy rezerwacji do końca kwietnia. Wyjątkowa działka budowlana z widokiem na góry, idealna lokalizacja dla Twojego wymarzonego domu!.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł8 100 m² 10,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam na prezentację działek o łącznej powierzchni 8100 m 2 znajdujących się w miejscowości Wygiełzów gmina Zapolice Nieruchomość znajduję w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł8 007 m² 66,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka usługowa w Broszkowicach, gmina Oświęcim przy wyjeździe na ulice Krakowską, drogę 933 w kierunku na Libiąż, chrzanów i Kraków. Teren oznaczony w planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł5 486 m² 100,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka o regularnym kształcie, położona w gminie Jastków o powierzchni 5486m2, o wymiarach szer. ok. 73 m dł. ok. 75 m Działka w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł107 400 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 10,74 ha, położona w miejscowości Kawice w gminie Prochowice. Nieruchomość zlokalizowana jest bezpośrednio przy drodze krajowej nr 94.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 040 m² 158,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Poręba, gmina Myślenice, które znajdują się w terenach oznaczonych w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Kopnica

Kopnica,zachodniopomorskie

80 000 zł4 007 m² 19,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 4,6 km od morza, 2,5 km od jeziora Działka o powierzchni 4 007 mkw., w kształcie prostokąta o długości ok. 130 m i szerokości ok. 30 m, w odległości 4,6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

782 100 zł711 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana z mpzp | Gdańsk Jasień | 711 m | Idealna pod dom jednorodzinny Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana położona w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy.