dowolna

Działki

64 093 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 093 ogłoszenia

90 000 zł900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Cicha, spokojna i malownicza okolica idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Lokalizacja: głęboczek, gmina Mogilno Dojazd: tylko 10 km od trasy S5, w połowie drogi między Poznaniem.

Szczegóły ogłoszenia

725 001 zł2 001 m² 362,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krępice/działka budowlana/pełne media/pkp/wz/2000m2 Polecamy Państwu na sprzedaży działka budowlana w Krępicach ul.Zachodnia na osiedlu willowym , pełne media przy działce, droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 071 m² 139,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki budowlanej - Kałowice, gmina Zawonia Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,1071 ha, usytuowana w malowniczej miejscowości Kałowice, zaledwie 3 km od Zawoni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł13 837 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o wielkości 138,37 ar = 13 837 m2 = 1,38 Ha Obecnie czekamy na zatwierdzenie Warunków Zabudowy dla 9 ekskluzywnych domów, każdy po ok. 225 m2, na ok. 10 - 20 arowych działkach.

Szczegóły ogłoszenia

299 420 zł1 299 m² 230,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka pod lasem W mazańcowicach - idealne pod dom lub inwestycję! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej, zielonej części Mazańcowic - z dogodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł864 m² 45,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka w zacisznej lokalizacji 30km od Kołobrzegu w miejscowości Starnin. Informacje podstawowe: powierzchnia: 864m2 Kształt działki: prostokąt Działka: środkowa.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł755 m² 225,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjno-budowlana o powierzchni 755 m , położona w miejscowości Ostrów, gmina Aleksandrów. Działka posiada aktualne warunki zabudowy, co umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł146 000 m² 0,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży rozległej działki o powierzchni 1,46 ha (146 arów), zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Nockowa. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł917 m² 118,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 917 m , położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł14 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana Świebolubie, blisko Kołobrzegu Na sprzedaż działka o powierzchni 1400 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Świelubie, zaledwie 17 km.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł6 000 m² 109,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Dobiesz (gmina Góra Kalwaria), ok. 30 km Warszawy, 21 km od Ursynowa. Powierzchnia działki 6000 m2. Trzecia linia zabudowy. Działka zgodnie z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł1 668 m² 2 937,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny | toruń - jakubskie przedmieście Potencjał zabudowy do 8 kondygnacji - unikat w sercu miasta Biuro nieruchomości Blue-Home z dumą prezentuje ofertę na wyłączność:.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 177 m² 245,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna dzialka budowlana Działka położona w miejscowości Prace Małe (gmina Tarczyn), ok. 30 km Warszawy, 21 km od Ursynowa. Bardzo dobry dojazd od ul. Piaseczyńskiej. Blisko przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w miejscowości Stawinoga gmina Zatory powiat pułtuski. W odległości 57 km od Warszawy i 8 km do Pułtuska. Powierzchnia działki 1000 m2. W sumie do.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł1 100 m² 74,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka budowlana Z warunkami zabudowy Działka położona w miejscowości Antoninów gmina Gostynin województwo mazowieckie. ok. 138 km od Warszawy, ok. 15 km od Gostynina. Jezioro Białe.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł800 m² 148,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okocim, ul. Klęczany - na sprzedaż wydzielona działka o powierzchni 8 arów wraz z udziałem w drodze dojazdowej. Wydane warunki zabudowy! Piękne widoki, teren nasłoneczniony, blisko las.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł38 000 m² 26,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży trzy działki w Ustanowie (nr 39, 45, 21) o łącznej powierzchni 3,8 ha. Działki są objęte mpzp z różnym przeznaczeniem: - działka 39 o pow. 0,77 ha - "M" - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 962 m² 132,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz miejsca, gdzie możesz odpocząć od miasta, a jednocześnie mieć realną opcję budowy domu? Żelazko (gmina Ogrodzieniec) daje Ci dokładnie taką możliwość. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

296 520 zł1 412 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana 83/3 w Zamościu, zlokalizowana w cichej okolicy przy ulicy Majdan 130 w pierwszej linii zabudowy z szybko rozwijającą się infrastrukturą. Media: woda, gaz, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

31 200 zł5 200 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

DO wynajęcia oferta gw- 5172 lokalizacja: kraków- podgórze- płaszów Do wynajęcia działka 5200m (teren usługowy ) wszystkie media dostępne na działce (gaz, woda, prąd , kanalizacja) , teren.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł5 324 m² 0,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

DO wynajęcia - działki usługowe oferta na wyłączność nr gw-5259 Lokalizacja: gmina Krzeszowice, nawojowa Góra Opis nieruchomości: do wynajęcia cztery działki o łącznej powierzchni 53,24 ara.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 800 m² 222,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Witam. Mam przyjemność zaoferować Państwu dwie działki, które łącznie tworzą działkę o powierzchni 18 arów. 1 działka nr 579/4 - 0.0753ha 2 działka nr 580/4 - 0.1047ha Działki funkcjonują.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 423 m² 491,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka 1423 m2 nad Narwią | 50 m do rzeki | Dom z bala | Łacha k. Serocka Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Łacha gm. Serock, zaledwie około 50.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł1 500 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

DO wynajęcia oferta gw-5168 lokalizacja : kraków- podgórze- płaszów - Przewóz opis nieruchomości: do wynajęcia działka utwardzona ( beton) o powierzchni 1500 m Teren ogrodzony ,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 129 m² 150,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1129 m w Pogórzu - dogodny dojazd i szerokie opcje zabudowy Prezentuję ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1129 m w miejscowości Pogórze (gm. Skoczów), przy.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 292 m² 36,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż - Smogorzówek, w najbliższej okolicy wzgórza trzebnickie! Powierzchnia: około 3292 m Przeznaczenie: budowa domu jednorodzinnego z garażem i przydomową.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł2 900 m² 61,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 29 ar z wz. Nieruchomość położona jest w miejscowości Krasna Góra, gmina Niemodlin, woj. opolskie. To propozycja dla osób, które szukają spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1001 m , położona w spokojnej i rozwijającej się okolicy w miejscowości Niewodnica Nargilewska, gmina Juchnowiec.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł911 m² 658,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Suchy Dwór - 2 km Wroclaw Ołtaszyn Mmzp/media! Polecam działkę budowlaną o powierzchni 911 m2 w miejscowości Suchy Dwór pod Wrocławiem, 2 km od wrocławskiego osiedla Ołtaszyn. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł8 100 m² 15,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa oferta - prywatny las 81 arów W ostruszy W małopolsce Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość leśna o łącznej powierzchni 81 arów (0,81 ha), położona w niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł800 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana ok. 8 arów - Brzeszcze, spokojna okolica Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 8 arów, położona w zielonej i spokojnej części Brzeszcz. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 063 m² 111,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana, o powierzchni 1063 m2 Informacje o działce Działki znajdują się w zacisznej ulicy Pogwizdowa, 300 m od ulicy Cieszyńskiej. Dojazd na działkę nieurządzoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł470 m² 3,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO wynajęcia - oferta na wyłączność gw-5258 działka usługowa Lokalizacja: gmina Zabierzów, zabierzów, ul. Krakowska Opis nieruchomości: do wynajęcia działka o przeznaczeniu usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 360 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka Rekreacyjna pod zabudowę letniskową o powierzchni 1360m o oznaczeniu 2ML w pierwszej linii zabudowy przy drodze gminnej w bardzo bliskiej odległości do jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 409 m² 177,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tworóg Mały ul. Brzozowa Oferujemy do sprzedaży działki budowlane położone w cichej lokalizacji. Do wyboru różne powierzchnie od 1400 m2 do 3200 m2 Zapraszamy do oglądania w terenie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 025 000 zł7 500 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty decyzja o warunkach zabudowy - zabudowa magazynowo-biurowa powierzchnia 7500 m możliwość zabudowy do 40% regularny kształt działki (ok. 57 x 125 m) wydzielony wjazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł8 000 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę zlokalizowaną w strategicznym miejscu, tuż przy popularnej drodze krajowej nr 24, na skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 1332f Nowe Gorzycko. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł4 118 m² 95,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka budowlana, usytuowana w Wiśle. Kształt działki: trapez. Ukształtowanie terenu: teren płaski, nachylony. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej, płyty betonowe. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

788 850 zł15 777 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa w Kębłowicach koło Smolca. Powierzchnia 1,5777 ha 2 km od Smolca 6 km od Wrocławia 12 km do centrum Wrocławia 10 minut do węzła Wrocław Zachód 10 minut drogi ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł823 m² 241,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka 823 m2 na granicy puszczy darzlubskiej 5 km od nadmorskiego pucka Oferowana działka znajduje w prężnie rozwijającej się miejscowości Darzlubie. Bardzo dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

92 160 zł1 024 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzien dobry mam do sprzedania 15 dzialek budowlanych.Kazda dzialka ma przenaczenie zabudowy jednorodzinnej bądź usługowej.Nr tel  

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij