dowolna

Działki

64 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 045 ogłoszeń

330 000 zł2 993 m² 110,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ładna widokowa działka 30 arowa Nieruchomość gruntowa o powierzchni 2993 i średnich wymiarach 27x110 m, składająca się z dwóch działek o powierzchni 1609 i 1387 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł3 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w doskonałej lokalizacji - 5 minut spacerkiem do Zalewu Zemborzyckiego! Działka w Zemborzycach w granicach miasta Lublin- polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

46 800 zł720 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 30 atrakcyjnych działek budowlanych położonych na ppłudniowym krańcu Gubina, w spokojnej i rozwijającej się okolicy. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł3 750 m² 261,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3750 m , położona w jednej z najbardziej rozwijających się części Piotrkowa Trybunalskiego przy zbiegu ulic Michałowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 079 m² 398,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

U nas Działka budowlana z garażem - Pępowo, gmina Żukowo Cena: 430 000 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1079 m2, położona w spokojnej i malowniczej okolicy Pępowa,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł2 500 m² 74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Zboiska w gminie Radziejowice. Nieruchomość oddalona o niecałe dwa kilometry od Mszczonowa. Działka położona na końcu wewnętrznej drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 278 m² 168,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana około 13 arów w pobliżu osiedla Królów , Lubartów Wszystkie media w drodze prąd, woda, gaz, kanalizacja, światłowód Zabudowa jednorodzinna I wielorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł7 476 m² 35,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży teren o pow. 7476 m2 - działki o nieregularnym kształcie; teren budowlany [ ok. 400 m2], w części tereny ogrodów [ około 4280 m2], częściowo tereny zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł2 420 m² 198,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dziaka budowlano-rolna część budowlana 16ar. Status działki 3mn2 Nieruchomość idealnie nadaje się na postawienie 3 domków rekreacyjnych pod wynajem .

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł4 800 m² 8,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o pow. 4800 m2 zlokalizowana w dolinie Noteci z dojazdem z drogi gruntowej (droga asfaltowa oraz najbliższe zabudowania w odległości ok. 850 m).

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł1 955 m² 388,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki nad Jeziorem Żarnowieckim, położonej w Lubkowie gm. Krokowa, przy ulicy Kalinowej, o powierzchni 1955m2. Doskonały gotowiec inwestycyjny! Na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kopiska,mazowieckie

90 000 zł1 800 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka 1800 m2 w atrakcyjnej cenie w miejscowości Kopiska , gm. Baranów, pow. grodziski. Działka w kształcie prostokąta 14 x 129 m, rolna klasa IV, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł4 400 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gwoźnica Dolna - działka 44 ary (warunki zabudowy w opracowaniu) w bardzo ładnym miejscu z dojazdem drogą gminną asfaltową; gaz w działce, prąd na sąsiedniej działce. Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł15 243 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka o pow. 15243 m2 z mpzp (część działki 1280 m2 z symbolem 15 mn tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) przy drodze asfaltowej w Woli Chodkowskiej gm. Kozienice.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Purda,warmińsko-mazurskie

301 800 zł2 787,75 m² 108,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej okazji nabycia działki o imponującej powierzchni 2787.75m2, usytuowanej w malowniczej miejscowości Purda, w sercu województwa.

Szczegóły ogłoszenia

475 420 zł2 161 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2161 m2. Teren jest nieogrodzony, płaski. Kształt działki tworzy ustawny prostokąt. Dostęp do mediów w postaci prądu, gazu,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł848 m² 165,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 8,48 ar, położona w miejscowości Inwałd, przy ulicy Os. Korcza. Nieruchomość usytuowana jest w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

627 000 zł20 888 m² 30,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka rolna o pow. 20888m2 z widokiem na Zatoke Pucką. Brak aktualnego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Istnieje mozliwość wystąpienia o wydanie warunków zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł849 m² 234,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Uroczej. Jak sama nazwa ulicy wskazuje jest to okolica bardzo urocza , na której może powstać Twój.

Szczegóły ogłoszenia

166 790 zł1 283 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w spokojnej okolicy.Marzysz o własnym domu w dogodnej lokalizacji, a może chcesz bezpiecznie zainwestować oszczędności!?Powierzchnia pojedynczej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł973 m² 328,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Poszukujesz wymarzonej działki budowlanej? Zależy Ci na bliskości lasu? Ta oferta jest dla Ciebie! Z przyjemnością przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 973.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 136 m² 396,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Gotowy Projekt Inwestycyjny: działka z Warunkami Zabudowy pod Myjnię Samochodową Inwestycja z Wysokim Potencjałem Zwrotu: gotowy Projekt Biznesowy przy Głównej Trasie Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 000 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu pięknej działki budowlanej w gminie Kampinos, idealnej dla osób szukających spokoju i kontaktu z naturą. Na działce znajduje się rekreacyjny domem letniskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Karsk

Karsk,zachodniopomorskie

120 000 zł1 215 m² 98,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż ustawna działka 1215 m w kameralnej, zielonej miejscowości. Otoczenie nowych domów jednorodzinnych, cisza i komfort codziennego życia. Przeznaczenie Dla działki właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł2 174 m² 112,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji - Mikołów Paniowy. Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o łącznej powierzchni 2174 mkw. Działka nr 1432/185. Aktualnie oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł2 250 m² 31,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka rolna 22,5 ar Rdzawka, powiat nowotarski Przedstawiamy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni około 22,5 ar, położoną w miejscowości Rdzawka. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 147 m² 65,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna Lokalizacja! Oferujemy do sprzedania piękną działkę narożnikową o powierzchni 1147 m w Bobrownikach w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Działka budowlana, niezadrzewiona,.

Szczegóły ogłoszenia

282 200 zł1 249 m² 225,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mikoszewo to wyjątkowa lokalizacja nad Bałtykiem! Jedna z nielicznych nadmorskich miejscowości, która wciąż zachowuje swój kameralny i autentyczny charakter. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 534 m² 168,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży malowniczo położonej działki w sercu natury, z dala od zgiełku miejskiego życia. Ta urokliwa parcela znajduje się na skraju.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł840 m² 315,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 840 m - Strzepcz, ul. ks. Blocków Numer działki: 279/60 mpzp: 26 mn Media: woda, kanalizacja, prąd 400 m od jeziora Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 840.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł15 900 m² 10,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Jakubowice, powiat proszowicki. Nieruchomość o powierzchni 1,59 ha, stanowiąca grunt o dobrej klasie bonitacyjnej II i III.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł2 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka rekreacyjna o powierzchni 2000 m2, położona bezpośrednio nad pięknym zalewem Siemianówka. Idealna lokalizacja dla osób ceniących ciszę, spokój i bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

81 455 zł1 481 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka nr. 11/22 o powierzchni 1481 m2 ,znajdująca się w kompleksie działek gruntu , położona w powiecie szczecineckim ,we wsi Stepień , gmina Biały Bór. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł3 100 m² 85,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grupa fortis nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę objętą mpzp jako obszar zabudowy Wielofunkcyjnej, położoną w miejscowości Skalbmierz , powiat kazimierski - bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł1 000 m² 925 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Słoneczna, narożna, uporządkowana działka budowlana o pow. 1000 m2 położona na Białołęce ok. 500 m od ul. Marywilskiej, w spokojnej i zielonej okolicy. Działka ma regularny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Góry

Góry,mazowieckie

350 000 zł7 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka nr 599 o powierzchni 7000 m2, położona w miejscowości Góry, w gminie Jakubów. Działka jest W trakcie uzyskiwania decyzji.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł5 797 m² 100,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przemyśl, ul. Fabryczna - działki inwestycyjne pod zabudowę wielorodzinną 0,5797 ha. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w Przemyślu przy ul. Fabrycznej, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 050 m² 295,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow. 1050 mkw w urokliwej miejscowości Brzezia Łąka, wokół lasy i liczne ścieżki na długie spacery. Działka położona jest na niezalewowym i niepodtapianym.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł60 900 m² 11,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę rolną w otulinie lasu z niedalekim dostępem do jeziora Selmęt Wielki. Nieruchomość położona we wsi Makosieje, niecałe 15km od.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł14 450 m² 657,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o powierzchni około 15 000 m , w kształcie prostokąta położona w Ożarowie Mazowieckim ulicy Poznańskiej w otoczeniu dużych firm znajdujących się na.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki budowlane w Jasionowie! Kilka od minut od Suwalk Wielkość działek : od 967m2 do 1292m2 Cena za metr: 110zł/m2 Szukasz idealnej lokalizacji na inwestycję lub budowę wymarzonego.