dowolna

Działki

64 105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 105 ogłoszeń

15 000 000 zł32 413 m² 462,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Łomianki położona między ulicami Warszawską i Rolniczą. Funkcja w planie oznaczona jako mn 17, mn19, mn20, mn22.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł813 m² 1 100,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

!brak prowizji od kupującego! Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,13 ara zlokalizowana w Krakowie - Prądniku Białym, dzielnica Tonie. Działka płaska, w kształcie trapezu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł8 079 m² 129,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - działka inwestycyjna, - budowlano-rolna, - na działce stary dom, - możliwość zabudowy, - wszystkie media, - możliwość podziału, - super lokalizacja. Oferty na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 588 m² 188,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana W pięknej miejscowości tomaszkowo, położonej nad czystym Jeziorem Wulpińskim. W sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy domków jednorodzinnych Na sprzedaż oferujemy działkę.

Szczegóły ogłoszenia

9 200 000 zł7 577 m² 1 214,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną położoną w Centrum Dąbrowy Górniczej o powierzchni 7577 m .Teren z przeznaczeniem pod inwestycję deweloperską.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kołomąt

Kołomąt,zachodniopomorskie

199 030 zł3 062 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka rolna w otoczeniu lasu nieopodal jeziora. Działka o powierzchni 3062 m2, odległość od jeziora to niecałe 200 m, działka przy cichym Jeziorze Dołgie Wielkie, dojazd państwową.

Szczegóły ogłoszenia

8 078 000 zł47 800 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

W ofercie sprzedaży posiadamy teren inwestycyjny położony przy drodze powiatowej pomiędzy Trzcielem a Zbąszyniem w województwie Lubuskim, nieruchomość oddalona od węzła drogowego A2.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 016 m² 123,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Piękne działki budowlane blisko miasta! Malownicze otoczenie! Atrakcyjna działka budowlana w gminie Stanisławów o powierzchni 1016 m2. Piękne miejsce zarówno do zamieszkania całorocznego jak.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł1 005 m² 363,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana 1005 mkw. uzbrojona w Kębłowicach, gm. Kąty Wrocławskie, tuż przy granicy Wrocławia (9 km). Jest to ostatnia działka przy ulicy, następna jest działka techniczna, co.

Szczegóły ogłoszenia

217 100 zł6 301 m² 34,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość zlokalizowana jest w Sosnowcu, w obrębie Porąbka (dzielnica peryferyjna), w rejonie ulicy Grenadierów. Składa się z działek ewidencyjnych nr 2561/4 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł7 900 m² 164,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 7900m2 położona w miejscowości Stanisławów w gminie Baranów. Działka z klimatycznym stawem przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego. Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł1 999 m² 315,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Widokowa działka w pobliżu centrum. Świetna lokalizacja Wisła Dziechcinka ulica Sosnowa Do sprzedaży działka o powierzchni 1999m2. W planie zagospodarowania przestrzennego znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł10 900 m² 9,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka leśna położona w miejscowości Chyszówki, gmina Dobra. Działka o powierzchni 1 ha i 9 ar posiada dostęp do drogi. do drogi głównej o nawierzchni asfaltowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł1 600 m² 575 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w cichej i spokojnej okolicy idealna pod dom jednorodzinny! Oferujemy działkę położoną w kameralnym otoczeniu, wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

3 205 800 zł16 029 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję Państwu do sprzedaży działkę w Gliwicach obręb Bojkowskie Pola o powierzchni 16029 m.kw. Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego symbolami przeznaczenia terenu : -.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł13 280 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 425 m² 123,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka budowlano-rolna w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w rejonie Wadowa. Nieruchomość o powierzchni 24,25 a, z czego około 7 a stanowi teren budowlany,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł102 772 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka ze stawem i lasem (starodrzew i zagajniki). Dygowo ul. Brzozowa (dawniej Lipowa) rejon Lisiej Góry - na sprzedaż działka o pow. 10.2772 ha. Teren niezabudowany, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

645 540 zł2 226 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dla inwestora! Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna budowlano - leśna 2226 m2 przy drodze krajowej dk 46, objęta mpzp mn/u, umożliwiającym realizację zabudowy usługowej lub.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł2 078 m² 54,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży dwie działki pod zabudowę na obrzeżach Zduńskiej Woli, o powierzchni niecałe 3000 m2 każda. Działki w kształcie zbliżonym do prostokąta (szerokość 22,5m),.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 200 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję Państwu działkę pod zabudowę jednorodzinną z dala od miejskiego zgiełku w malowniczej wsi Świecie, nieopodal Świeradowa Zdroju. Metraż działki 1200m2 płaska, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł5 122 m² 585,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż jedyna i wyjątkowa działka w unikatowej i kultowej lokalizacji przy " kaloryferze ' 50m od lasu Łagiewnickiego czyli zielonych płuc Łodzi Powierzchnia działki - 5123,02m2.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 834 m² 68,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

#rezerwacja# Idealna pod budowę domu jednorodzinnego, lub jako lokata kapitału w czasach wysokiej inflacji. Na sprzedaż ładna działka budowlana, położna w miejscowości Dubów, gm. Łomazy,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł7 070 m² 70,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotowe działki nr 88/17, 59 i 68 o łącznej pow. 7070 m2 położone są w obszarze pomiędzy ul. Grunwaldzką i ul. Kolejową, a także zabudowy mieszkaniowej jedno-.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł25 000 m² 8,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka z linią brzegową rzeki Skrwa. Posiadamy do sprzedaży niezwykle atrakcyjną działkę, zlokalizowaną w pobliżu Brudzeńskiego Parku Krajobrazowego, której jedną.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 100 m² 318,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**** oferta W biurze DML-gs-3076 **** Oferujemy do sprzedaży działkę budowlną znajdującą we Włocławku na os. Michelin. Nieruchomosć w rzadko dostępnej lokalizacji (ul. Parkowa). Szkoła -.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł786 m² 1 908,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

TO jest miejsce na twój biznes! Na sprzedaż unikatowa nieruchomość gruntowa przy najpopularniejszych ulicach starówki przemyskiej Kazimierza Wielkiego i Ratuszowej, tuż obok słynnej cukierni.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł1 110 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 1110 m Siadło Dolne blisko Szczecina Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1110 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Siadło.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł2 190 m² 31,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

O ferta na wyłączność. Na Łazach Błędowskich , oferujemy do sprzedaży działkę rekreacyjną w kształcie prostokąta, o wymiarach: 9x 224 metrów i powierzchni 2190 mkw. Parcela leży.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 11 działek budowlanych. Działki od 1000 m2 do 1350 m2 Lokalizacja przy drodze krajowej 708 Helenów. W otoczeniu zabudowania jednorodzinne. Możliwość łączenia działek. Cena netto za.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 592 m² 93,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1592 m , położona w północnej części Koszalina.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 072 m² 69,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki położone przy ulicy Kockiej w Czemiernikach, powiat radzyński. Wszystkie działki o powierzchni 1072m2/ 1074m2, szerokość około 32 m, długość około 33 m. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł943 m² 228 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona na obrzeżach Pucka, w miejscowości Połczyno Bis, przy ul. Rumiankowej. Nieruchomość usytuowana w niezwykle atrakcyjnym miejscu w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł950 m² 88,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gołąbki działka budowlana! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Gołąbki gmina Trzemeszno - oddalona 22 km od centrum Gniezna, tylko 12 km od Trzemeszna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy? Lelechów czeka właśnie na Ciebie! Na sprzedaż działki budowlane w malowniczym Lelechowie! Powierzchnia: od 8 do 12 arów wybierz idealną dla.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 518 m² 99,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla osób poszukujących ciszy i spokoju ale również bezpiecznego otoczenia ; działka znajduje sie we wsi chętnie wybieranej na letnisko (agroturystyka); - ogrodzenie: brak - uporządkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł2 900 m² 25,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

**spokojne miejsce na obrzeżach** Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki w miejscowości Narew. Działka ma kształt trapezu o powierzchni wynoszącej około 2900m2 Wymiary działki to.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł10 271 m² 438,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu działkę na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Puławach przy ulicy Składowej 16 - bezpośrednio przy linii kolejowej łączącej Dorohusk - Lublin - Warszawa - bocznica.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 156 m² 242,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1156 m , zlokalizowaną przy ul. Konwaliowej w malowniczej miejscowości Brzezina, w gminie Miękinia. To doskonała okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 303 m² 275,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż ustawna działka w świetnej lokalizacji, idealna pod dom jednorodzinny lub bliźniaka. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 1300 m Wymiary: ok. 66 m (wzdłuż drogi).

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 009 m² 266,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę na pograniczu Rybnej i Miedar. Ustawna parcela, wymiarami umożliwiająca zabudowę większością typowych projektów. Dojazd do działki utwardzoną droga gminną. W drodze.