dowolna

Działki

64 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 095 ogłoszeń

90 000 zł5 300 m² 16,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy w sielskiej okolicy. Na sprzedaż przedstawiam działkę położoną w miejscowości Machowa, gmina Pilzno, powiat dębicki, woj. podkarpackie. Działka o nr.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł120 000 m² 6,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: las 12 ha z linią brzegową jeziora - Niewierz Wyjątkowa nieruchomość dla miłośników natury, inwestorów oraz osób szukających spokojnego miejsca do życia lub prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł450 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana przy granicy Grabowa i Pyr. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Możliwa budowa w granicy działki. Na działce są.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł998 m² 200,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka budowlana w Machowinku, blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

878 600 zł8 786 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna o powierzchni 8 786 m, zlokalizowana w Elblągu przy ul. Nizinnej. Teren ma dogodny, prostokątny kształt, który pozwala na swobodną realizację.

Szczegóły ogłoszenia

593 500 zł1 187 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rzeszów Słocina 11,87ar Pozwolenie na budowę Tylko u nas Oferta na wyłączność Rzeszów oś. Słocina ul. Betańskiego Działka z pozwoleniem na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 280 m² 85,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka przy ulicy Kieleckiej nad Zalewem Pasternik. Działka o powierzchni 1280 m2 szerokości od frontu 15,20m i długości 86m. Media: prąd, woda, kanalizacja i gaz po.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł2 000 m² 52,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dom do rozbiórki Płaza Dolna Do sprzedania działka w Płazie dolnej, przy ulicy Lipowieckiej, z domem przeznaczonym do rozbiórki. Nieruchomość ma powierzchnię około 20 arów, kształt.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł655 m² 106,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność Sprzedam działkę budowlaną w wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Dobra. Działka ma kształt prostokąta. Dojazd do działki bezpośredni z asfaltowej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

15 900 000 zł14 300 m² 1 111,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana przeznaczona dla inwestora w pobierowie/pustkowie o pow. 1,43ha położona 260m od plaży z ważnym pozwoleniem na budowę 6 budynków apartamentowych z 236.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł1 040 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Wancerzów, na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Wancerzów , Podstawowe informacje: powierzchnia: ok. 1040 m Wymiary: ok. 29 m x 36.

Szczegóły ogłoszenia

368 999 zł1 454 m² 253,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Kozerki gmina Grodzisk Mazowiecki. Nieruchomość o powierzchni 1454 m . Objęta mpzp - przeznaczenie podstawowe: mn teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł19 791 m² 101,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka pod zabudowę rezydencjonalną z własnym lasem i stawem - kolbudy/nowiny! lokalizacja: działka znajduję się w miejscowości Nowiny, jest to wieś przylegająca do Kolbud.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł23 200 m² 17,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę numer 135/2 o powierzchni 2,32 ha położoną w miejscowości Łaz (7km od Zielonej Góry). Jest to działka rolna, w ewidencji gruntów oznaczona jako rivb,.

Szczegóły ogłoszenia

460 350 zł837 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży działka budowlana o pow. 837 mkw przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową, położona w dzielnicy Mąkołowiec. Atutem nieruchomości jest lokalizacja, działka z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 539 m² 103,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca z widokiem na góry? Te działki w Łopusznej to propozycja dla osób, które pragną własnej przestrzeni w sąsiedztwie lasów. Parametry działki Numery ewidencyjne: 3819/1,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Pilec

Pilec,warmińsko-mazurskie

174 300 zł58 100 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ziemia rolna Pilec 3zł/m2 Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 58100 m2 (nr 160/5) w miejscowości Pilec. Bardzo dobry dojazd. Więcej ofert nieruchomości z okolic i na mazurach na.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł9 885 m² 17,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki o powierzchni ok 5000 m2 znajdujące się w miejscowości Daniszewice. Bliskość natury, możliwość zabudowy oraz sąsiedztwo zalewu sprawią, że te działki będą.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł4 331 m² 73,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę położoną w płotach. Nieruchomość usadowiona jest pomiędzy nieruchomościami zabudowanymi budynkami magazynowymi, wiatami itp. Teren nadający się typowo pod.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 438 m² 452,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki położonej w Legionowie przy ul. Grudzie. Działka idealnie nadaje się pod budowę domu jednorodzinnego z uwagi na jej dogodne położenie.

Szczegóły ogłoszenia

178 260 zł1 209 m² 147,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

36 parceli - różne metraże 649 - 1209 m - Ty wybierasz! - Szerokość każdej to min. 20 m Unikalna oferta 36 działek budowlanych, z których możesz wybrać dokładnie tę, która.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł13 927 m² 18,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka leśno-rolna o powierzchni około 1,40 ha w Nowym Targu (działki nr 7773/1 oraz 7772). Nieruchomość stanowi unikatowe połączenie naturalnego lasu i gruntu rolnego-.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 249 m² 640,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.347917, 21.068292 Białołęka, ul. Olesin numer ewidencyjny 173, obręb 4-16-14 Media: prąd - w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł2 721 m² 249,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dream Homes Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży działki pod inwestycje o powierzchni 2721m2 znajdującej się w granicach miasta Inowrocławia w okolicach ul. Szymborskiej.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł1 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Robert .nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania działka budowlana zlokalizowana we Wrocławskich Bielanach na wynajem długoterminowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł25 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 2,5 ha, położoną w miejscowości Dąbrówka, zaledwie 30 km od granic Warszawy, w pobliżu trasy ekspresowej S8 Warszawa Białystok.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł5 100 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża piękna działka w miejscowości Michałówek. Gmina Wiązowna Działka jest zadrzewiona, porośnięta samosiejkami. Duża działka w drugiej linii zabudowy,oddalona około 150.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł645 m² 232,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ogrodzona, atrakcyjna działka budowlana, położona w Goryczkach przy ul. Wiejskiej z dostępem do wszystkim mediów oraz garażem blaszanym i przyczepką campingową.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł676 m² 229,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości w gminie Bakałarzewo. Działka nad jeziorem Sumowo, wśród zabudowy domków całorocznych i letniskowych. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

407 640 zł3 397 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka przy ścianie lasu. Spokojna okolica z dobrym dojazdem do drogi Inowrocław -bydgoszcz.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł1 252 m² 3,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia plac składowy w Jankowie Gdańskim lokalizacja: jankowo Gdańskie - dzięki bliskości Trójmiasta, lokalizacja ta oferuje doskonałe połączenia komunikacyjne umożliwiające.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 030 m² 281,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka Z pozwoleniem na budowę lokalizacja: małkowo to niewielka urokliwa miejscowość, położona w gminie Żukowo, tuż przy trasie Gdynia - Kościerzyna. Stąd zarówno do Gdyni jak.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł778 m² 199,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sucha Górna, gmina Polkowice, działka z gotowym projektem, 778 m2, sprzedaż, 155000 zł. Na sprzedaż grunt budowlany: działki 331/7; 331/6; 331/5; 331/4 w miejscowości Sucha Górna, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł3 009 m² 24,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki budowlano - rolne o powierzchni 3009m2 na obrzeżach Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej.

Szczegóły ogłoszenia

46 200 zł2 100 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane - Wielopole | gm. Olesno | powiat dąbrowski | Małopolska Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Wielopole, gmina Olesno, powiat dąbrowski,.

Szczegóły ogłoszenia

19 320 879 zł39 511 m² 489 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę usługowo-komercyjną położoną zaledwie 3 km od granic Wrocławia. To atrakcyjna lokalizacja o wysokim potencjale inwestycyjnym i rozwojowym, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

17 800 000 zł64 947 m² 274,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mierzyn, przy granicy Szczecina Atrakcyjny teren (60 działek budowlanych) pod budowę osiedla domów jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej oraz szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł841 m² 297,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlanej! Lokalizacja: teren położony w cichej i spokojnej dzielnicy Żor- osinach. Tylko kilka minut od głównej drogi, co zapewnia doskonałą, darmową.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł946 m² 86,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Edyta Sidło Nieruchomości Prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę Z przestrzenią na twój wymarzony dom Działka budowlana z warunkami zabudowy - 946 m | Maleszowa, gm. Pierzchnica Na.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł2 800 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Oleśniki, gmina Trawniki (woj. lubelskie). Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp) jako teren.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł3 557 m² 82,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 3557 m - Kraina 100 Jezior - Kurnatowice, gm. Kwilcz Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 3557 m , położona w miejscowości Kurnatowice (gmina.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij