dowolna

Działki

64 103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 103 ogłoszenia

215 000 zł1 775 m² 121,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. użytkowej 1775 m2 znajdująca się w miejscowości Lepaki Wielkie gm. Ełk. Teren częściowo płaski , częściowo nachylony w kształcie prostokąta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł10 315 m² 124,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działki inwestycyjnej W sosnówce. Proponuję Państwu działkę 10315 m2 z dala od miejskiego zgiełku w urokliwej okolicy w Sosnówce. Działka objęta studium.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł2 017 m² 47,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana - wz Powierzchnia: 0,2017 ha cena: 79.000,00 zł NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA O POWIERZCHNI 0,2017 ha. Dla nieruchomości została wydana decyzja O warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł2 000 m² 77,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana usytuowana przy drodze Gryfów - Lwówek Śl. Teren płaski, dobrze nasłoneczniony. W pobliżu niska zabudowa. Dostępny wodociąg i doprowadzona energia elektryczna. Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł2 232 m² 286,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Słoneczna, uporządkowana działka w bezpiecznym, rozwijającym się otoczeniu domów jednorodzinnych. Dużo prywatności, szybki dojazd do Rzeszowa i pełne uzbrojenie idealna baza pod dom.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł3 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka zagrodowa, budowlana z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego. Powierzchnia działki: 3000 m2. Wymiary 110m szerokości na 27m.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł29 300 m² 6,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

MM Nieruchomości prezentuje niezabudowaną działkę o powierzchni 29 300 m2 w niewielkiej miejscowości Powidz w gminie Polanów. Działka oddalona zaledwie 17 km od Polanowa, 23 km od.

Szczegóły ogłoszenia

92 000 zł765 m² 120,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa Działka Budowlana w Sercu Jankowic - Twoja Przestrzeń, twoje Marzenia! Cena: 92 000 pln (120,26 pln/m ) Lokalizacja: jankowice, gmina Świerklany Powierzchnia: 765 m Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł5 312 m² 49,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży teren składający się z czterech funkcjonalnie połączonych ze sobą działek w gminie Nowa Ruda w malowniczej wsi Świerki. Nieruchomość świetnie skomunikowana,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 865 m² 160,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

***świetna lokalizacja przy asfalcie 15 minut od białegostoku cicha okolica*** ***okolice krynic*** Zapraszamy na prezentację nieruchomości o powierzchni 1814 m2 i wymiarach około 68 m na.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 074 m² 232,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Informacje podstawowe: - powierzchnia 1074m2 - numer ewidencyjny: 8308/32 - wymiary: ok. 25 m x 42 m - kształt regularny, zbliżony do prostokąta media: - teren uzbrojony w wodę.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł668 m² 276,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy na prezentację nieruchomości położonej na obrzeżach miasta Wasilków. Nieruchomość w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 566 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność! Działka w trakcie wydzielania. Do sprzedania działka budowlana oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem rm- teren zabudowy zagrodowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna

Jamielnik,warmińsko-mazurskie

219 000 zł1 283 m² 170,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka letniskowa nad jeziorem Studa w Jamielniku w gminie Nowe Miasto Lub. na Mazurach Zach. Mpzp - teren pod zabudowę letniskową i rekreacji ind. - działka o pow. 1283m2 nad rybnym.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 250 m² 256 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana z domkiem rekreacyjnymi z przyłączami uzbrojenia , położona na granicy Szklarskiej Poręby w miejscowości Piechowice - Górzyniec niedaleko od.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł6 000 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu działkę budowlano - usługową z pięknymi widokami w Karpaczu Górnym. Powierzchnia działki wynosi 6000m2. Media znajdują się około 40 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł10 006 m² 28,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam, na sprzedaż nieruchomość gruntową o charakterze rolno-budowlanym zlokalizowaną w miejscowości Łęki w gminie Kotuń. Całą nieruchomość tworzą trzy działki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł7 500 m² 110,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeziorsko pełne możliwości! Nieruchomość inwestycyjna 7500 m2 z magazynem Skęczniew Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

2 225 000 zł7 427 m² 299,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w Radziszowie koło Krakowa województwo małopolskie Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Radziszowie o powierzchni 7427 m 2 , w kształcie kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 002 m² 248,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1002 m z potencjałem Łódź, ul. Gminna. Szukasz miejsca na swój wymarzony dom w spokojnej i zielonej części Łodzi? Mamy do zaoferowania wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

542 500 zł1 550 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania działkę o powierzchni 1550 m2 położoną w Radomiu w obrębie Dzierzków 2. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około szer. 49,5 x 30.

Szczegóły ogłoszenia

3 751 000 zł18 755 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa cena pierwszy prawdziwy kompleks wodny W karkonoszach - dolina pałaców I ogrodów- szklarska Poręba, karpacz, wojanów. Polecamy stworzenie pierwszego kompleksu wodnego w Karkonoszach.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł18 300 m² 147,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka rolna w Chylicach, dojazd drogą gminną ul. Przejazd lub od strony Jastrzębia. Media około 500 m od działki. Opisy nieruchomości nie są ofertami handlowymi w rozumieniu.

Szczegóły ogłoszenia

93 900 zł939 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z Warunkami zabudowy! Przedstawiamy Państwu ofertę działki budowlanej w Jaraczewie- zaledwie 2 km od centrum Szydłowa, 10 minut drogi do centrum Piły. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł30 700 m² 27,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny składający się z dwóch działek ewidencyjnych nr 294/1 oraz 296/1, o łącznej powierzchni 3,07 ha, położonych w miejscowości Barwinek,.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 306 m² 60,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka 1306 m - Rzeszotków, gm. Paprotnia | Na sprzedaż działka o powierzchni 1306 m , położona w miejscowości Rzeszotków, gmina Paprotnia, nr ewidencyjny 602.

Szczegóły ogłoszenia

656 000 zł4 100 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| działka 174/1 ma powierzchnię 8236m2. Oferujemy do sprzedaży całą działkę lub po podziale. Po podziale powierzchnia około 4100m2. Wjazd od ulicy Malinowej lub Agrestowej. Wymiary 28m x 145m.

Szczegóły ogłoszenia

91 125 zł1 215 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nad jeziorem! Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Kowalewo gmina Mieleszyn nad jeziorem Dziadkowskim. Powierzchnia: 1215 m2 Cena :.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 350 m² 88,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Masz dość chaosu potrzebujesz ciszy i spokoju pod swój wymarzony dom. Znajdę dla Ciebie rozwiązanie ,moja oferta to wspaniała okolica dużo zieleni i miejsce w którym w końcu.

Szczegóły ogłoszenia

649 360 zł1 199 m² 541,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 1199 m , przy drodze łączącej ul.Listopadową i ul.Giewont. Nieruchomość to płaski teren bez większych nasadzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 954 m² 66,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 19 ar i 54 m2. Nieruchomość położona w miejscowości tymbark , gmina Tymbark, powiat limanowski. Działka kształtna o średnich wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 000 zł17 000 m² 2 117,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży znakomicie zlokalizowane działki, o łącznej pow. ok. 17 000 m.kw., które zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego nr 0504 mogą być.

Szczegóły ogłoszenia

752 850 zł3 585 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wspaniała nieruchomość! Zapraszamy (również tym razem) do zapoznania się z ofertą sprzedaży większej działki budowlanej. Świetnie położona działka, z łatwym całorocznym dojazdem,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł32 400 m² 5,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na Sprzedaż Kompleks Leśny (3,24 ha) Nienadowa / Dubiecko. Marzysz o własnym kawałku natury, który jest nie tylko miejscem odpoczynku, ale i pewną inwestycją? Oferuję na sprzedaż unikalny.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł4 200 m² 1,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Powiat żywiecki, łodygowice Do dzierżawy nieruchomość gruntowa o powierzchni 4200m 2 położona w Łodygowicach. Działka znajduje się w terenie o przeznaczeniu jako tereny.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł3 595 m² 35,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż pieknie położona działka budowlana - lokalizacja Klewinowo Nowe - 20 km od Białegostoku - pow. 3595 m2 - wymiary około 35/103 m - kształt zbliżony do prostokąta - wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Nowe Warpno,zachodniopomorskie

480 000 zł3 138 m² 152,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka w Miroszewie Opis Teren na którym się znajduje, przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wraz z infrastrukturą sieci wodociągowej, energetycznej.

Szczegóły ogłoszenia

375 550 zł1 295 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu budowlaną działkę w miejscowości - Golkowice Wyobraź sobie poranki przy filiżance kawy, z widokiem na las i śpiewem ptaków w tle. To właśnie tu,.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł5 596 m² 19,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Na sprzedaż działki rolne (z możliwością wystąpienia o warunki zabudowy) położone w miejscowości Nalewajków, gmina Radoszyce, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

135 180 zł3 004 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kompleks działek położonych z daleka od ruchliwej ulicy, w otoczeniu lasów. Atuty: nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 200 m² 165,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt