dowolna

Działki

64 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 095 ogłoszeń

220 000 zł1 246 m² 176,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej o pow.od 1246 m , w atrakcyjnej lokalizacji. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dostępne media : prąd- jest,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł800 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą: zadzwoń i dowiedz się więcej: magdalena Mularczyk 603 ___ 033 __ 473 Do sprzedania działka budowlana (wydane przez Urząd Gminy warunki zabudowy).

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł1 037 m² 349,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni ok 1062 m2 położoną w Hałcnowie w rejonie ul. Wyzwolenia w Bielsku-Białej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

135 563 zł4 373 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kąkolówka Błażowa 43,73ar wz tylko U nas oferta na wyłączność Miejscowość Kąkolówka gmina Błażowa woj. podkarpackie opis nieruchomości : - wymiar działki 56m 85m -.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 700 m² 44,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka z wydanymi warunkami zabudowy - Zelniewo, gm. Kaczory Powierzchnia: 1700 m Na sprzedaż działka oznaczona jako grunty orne, położona w spokojnej miejscowości Zelgniewo,.

Szczegóły ogłoszenia

65 500 zł862 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest sześć (6) urokliwe położonych działek budowlanych oznaczonych numerami ewidencyjnymi: 2130/7, 2130/8, 2130/9, 2130/10, 2130/12, 2130/13 o powierzchni 0,0862 ha - 0,1454.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 258 m² 103,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 12,58 a położona w Niewodnikach gmina Dąbrowa. Teren płaski, suchy, w kształcie prostokąta o wymiarach 17x74 m. Na działce stoi murowany, kryty.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł593 m² 1 500,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Lesznie przy ul. Maksymiliana Jackowskiego o powierzchni 593 m , objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczonym symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł14 999 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna 1,49 ha - Miączyn, gm. Czerwińsk nad Wisłą Lokalizacja: miączyn, gmina Czerwińsk nad Wisłą, woj. mazowieckie Powierzchnia: 14 999 m (1,49 ha) Wymiary: 40.

Szczegóły ogłoszenia

178 500 zł714 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania kompleks działek budowlanych zlokalizowanych na osiedlu domów jednorodzinnych w Dobrej. Proponujemy działki o następujących metrażach : 900m, 1026m, 769m , 714m. Wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł1 063 m² 84,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowo atrakcyjne działki budowlane w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Ostrowy (zagospodarowany turystycznie zbiornik wodny), w otoczeniu lasów, z komfortowym dojazdem do Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł2 942 m² 475,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam działki na sprzedaż, puszczykowo ul. Podgórna 24a i 22 , przy bezpośrednim zjeździe z głównej drogi na Mosinę. Na przeciwko znajduje się szkoła. Łączna powierzchnia wynosi 2.942.

Szczegóły ogłoszenia

371 800 zł3 718 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 176/1, o powierzchni 3718 m , idealne miejsce na Twój dom! Szukasz przestronnej działki w spokojnej, zielonej okolicy, gotowej do zabudowy? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy dwie działki o powierzchniach:1038m oraz 1097 m . Działki znajdują się przy ul. Konwaliowej w spokojnej i cichej dzielnicy Kawodrza Górna. Działki objęte są.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł6 351 m² 25,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż działka rolno-budowlana o łącznej powierzchni 6351m we wsi Śmiertny Dąb (gmina Janów), na terenie Jury.

Szczegóły ogłoszenia

227 920 zł1 232 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w obrębie Torunia, pomimo to w cichym i spokojnym miejscu. W około pełno zieleni z jednej strony ściana lasu z drugiej zabudowania. Według planu miejscowego na.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 004 m² 986,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

9 777 300 zł7 521 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano - usługowa 7521 m/2 tuż przy trasie Warszawa Berlin - A2. Obok istnieje możliwość dokupienia około 4 ha. przylegające do działki. Co razem dało by około 5ha tworząc wspaniały.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł5 800 m² 71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo duża kształtna działka w Radzikowie na granicy z miejscowością Białuty na przedpolach miasta Błonia. Działka ma 5800 m2 i kształt prostokąta o wymiarach 25m.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 249 m² 79,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki letniskowe Brzóze Małe Powierzchnia każdej: 1249 m Oferuję na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w miejscowości Brzóze Małe, w otoczeniu natury, lasów.

Szczegóły ogłoszenia

300 400 zł3 004 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o nr 176/2, pow. 3004 m , z warunkami zabudowy i prądem idealne miejsce na Twój dom! Szukasz przestronnej działki w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł722 m² 552,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę w super cenie o powierzchni 722 m2, położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Bezrzecze. Enklawa domów która tu.

Szczegóły ogłoszenia

13 900 zł1 134 m² 12,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący Tel:   Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1134 m2 położona blisko drogi numer 781 Chrzanów-Zator. Działka ze sposobem korzystania R -.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł630 m² 109,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6,3 ara, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie. Działka w kształcie prostokąta. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

176 800 zł884 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opole-Czarnowąsy - Działka mn - 8,84a front ok. 22m ( mpzp wg udzielonej informacji najprawdopodobnie już do kwietnia 2026 ma obowiązywać ). Został zrobiony projekt uzbrojenia ( wody, kanalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 279 m² 171,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną, o nr 322/15 i powierzchni 1.279 m , położoną w miejscowości Jeleniów,.

Szczegóły ogłoszenia

419 900 zł2 282 m² 184,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piotr olma Agent prowadzący   Zapraszam do odkrycia wyjątkowej działki budowlanej w samym sercu malowniczych terenów Bielska-Białej, zlokalizowanej w spokojnym sąsiedztwie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł4 593 m² 206,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Soplicowo - część miasta Otwocka, położona w jego południowej części. Dawniej kolonia urzędnicza założona jako miasto-ogród z porozrzucanymi wśród otwockich sosen okazałymi.

Szczegóły ogłoszenia

3 936 000 zł7 137 m² 551 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 7 137 m/kw, objęta mpzp - oznaczona symbolem mw - teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej wraz z niezbędną infrastrukturą. Wysokość budynków: do czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tanowo

Tanowo,zachodniopomorskie

700 000 zł3 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tanowo - w ofercie do sprzedaży działka o powierzchni 3500 mkw w planie zagospodarowania przeznaczona pod usługi rzemieślnicze z możliwością dodatkowej funkcji mieszkalnej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

799 000 zł587 m² 1 361,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę wielorodzinną do czterech kondygnacji. Gratka dla dewelopera na kameralny blok. Oferta tylko w Naszym Biurze! Na przedmiotowa działkę obowiązuje mpzp z oznaczeniem terenu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł7 523 m² 106,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę rolną położoną nad Jeziorem Białym. Nieruchomość zlokalizowana we wsi Romoty, 21 km od Ełku, w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 925 m² 187,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy wyjątkową działkę pod lasem z pozwoleniem na budowę harmonia natury i bliskość Wągrowca. Największy atut: działka o niepowtarzalnym charakterze, położona bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł795 m² 249,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnej przestrzeni w sielskiej okolicy z bliskim dostępem do natury i wygodnego dojazdu do takich miast jak Poznań czy Kościan? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 719 m² 90,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednia koszty pośrednictwa pokrywa sprzedający! Z przyjemnością prezentuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,1719 ha, położoną w miejscowości Warszkowo,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł12 700 m² 22,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z potencjałem (1km w linii prostej od jeziora Niesłysz ) Nieopodal Niesulic. Oferujemy Państwu działkę numer 31 o powierzchni 12700m2 zlokalizowaną bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 100 m² 523,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkaniową porośnięta lasem. Nieruchomość wg obowiązującego mpzp przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową. Nieruchomość położona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł6 811 m² 262,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: gmina Długołęka - Piecowice opis: oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o łącznej powierzchni 6811 mkw. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

352 500 zł1 175 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Tarnowskie Góry, rybna - 1175 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1175 m , położona w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 574 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - bliskość atrakcji turystycznych, takich jak Kaszubski Park Krajobrazowy, jeziora, czy szlaki rowerowe. - działka znajduje się w spokojnej i malowniczej miejscowości, idealnej dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

324 240 zł2 702 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są atrakcyjne działki budowlane (warunki zabudowy w trakcie wydawania) w miejscowości Kunowo: - 490 o powierzchni 3001 m2, - 491 o powierzchni 3001 m2, - 492.