dowolna

Działki

64 103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 103 ogłoszenia

2 006 000 zł15 444 m² 129,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Mamy przyjemność zaoferować Państwu magazyn/hale o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł11 000 m² 59,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Pięknie położona, w pełni uzbrojona działka budowlana oznaczona w planie zagospodarowania jako 7mn. Idealne miejsce dla osób poszukujących miejsca pod rezydencję dającą prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

72 240 zł1 032 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zachwycające położenie działki, miejsce pełne uroku, doskonałe do wypoczynku lub stałego zamieszkania, bardzo blisko natury! Lubiaszów Stary - przysiółek wsi Lubiaszów w Polsce, położony.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 716 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna o dużym potencjale inwestycyjnym generującą dochód pasywny. Działka oznaczona numerem 54/9, o powierzchni 2 716 m , położona w miejscowości Jordanów.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 977 m² 77,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u Nas! Nie szukaj dalej! Prosimy o kontakt ws. działki wyłącznie za naszym pośrednictwem :-) Biuro nieruchomości Team4home prezentuje Państwu nietuzinkową działkę, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł900 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana w okolicy Woli Krzysztoporskiej Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w malowniczej okolicy niedaleko Woli Krzysztoporskiej. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł6 500 m² 61,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

<!-startfragment-> Działka inwestycyjna 6500 m | mpzp | Błotnik Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 6500 m , położona w miejscowości Błotnik, w gminie Cedry.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł2 191 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki budowlanej ta oferta powinna Cię zainteresować! Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2191m2 i wymiarach ok.29m x 79m OFERTA WYŁĄCZNIE W TG-BROKERS!.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł500 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o kształcie prostokąta, umiejscowiona wśród pól i lasów. Powierzchnia: 500 m2. W okolicy znajduje się kilka dużych jezior, do najbliższego z nich można.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 563 m² 127,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 15,63 ar, która znajduję się w Chwałowicach (gmina Jelcz-Laskowice, powiat Oławski) Informacje o działce: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł46 160 m² 64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka o pow. 4,6 ha (46160 m2) praktycznie w całości stanowiąca zbiornik wodny znajdująca się przy drodze asfaltowej w centrum Klementowic gm. Kurów pow. puławski woj.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł794 m² 755,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nowa oferta! Działki przy ul. Oceanicznej w Chwaszczynie. W ofercie kolejny etap sprzedaży działek na pięknym, rozwijającym się osiedlu! Aktualnie 4 działki do wyboru. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł5 800 m² 8,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka leśna w miejscowości Grabina Radziwiłłowska gm. Puszcza Mariańska powiat Żyrardowski. Powierzchnia działki wynosi 5800 m2. Działka położona jest na terenie objętym mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł943 m² 168,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka 943 m2/0% prowizji/mpzp/2 jeziora/las/media. Mam przyjemność przedstawić Państwu wspaniałą i przestronną nieruchomość na działce położonej niedaleko 2 jezior, tuż przy ścianie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 600 m² 65,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis Ogromny potencjał rozwojowy, piękne widoki i szerokie możliwości zagospodarowania. To atuty działki zlokalizowanej w miejscowości Zawady. Lokalizacja Zawady, gmina Janowo, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Nagoszyn,podkarpackie

499 000 zł33 600 m² 14,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Poperty przedstawia na sprzedaż nieruchomość rolną położoną w Nagoszynie wśród terenów zabudowanych oraz rolnych. Nieruchomość składa się z 2 działek.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

220 800 zł2 760 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Białobrzegi, gm. Bodzanów - miejsce, w którym liczy się spokój, cisza i odpoczynek. W otoczeniu lasów powstać może dom Twoich marzeń. Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł6 950 m² 99,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki w miejscowości Zaborze w Gminie Żarki w powiecie myszkowskim k/częstochowy. Działka o powierzchni ok 7000.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Serock,kujawsko-pomorskie

100 000 zł1 839 m² 59,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Prezentuję Ci działkę budowlaną o powierzchni 1839m2, wymiary 29x58m. W kształcie prostokąta. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - symbol 2.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 364 m² 197,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę działki budowlanej położonej przy lesie, w miejscowości Falsztyn przy ul. Ogrodowej z widokiem na Jezioro Czorsztyńskie oraz otaczającą naturę. Parametry: nr ewid. :.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gorzyca

Gorzyca,dolnośląskie

155 000 zł1 000 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o pow. 10arów pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne położona w pięknym miejscu w miejscowości - Krzeczyn Mały ul. Kalinowa ( teren m. Gorzyca ).

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 195 m² 192,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Dolaszewie, gm. Szydłowo - idealne miejsce na Twój nowy dom! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł2 300 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana położona w spokojnej okolicy. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, prywatność oraz komfort życia z dala od miejskiego zgiełku. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 925 000 zł9 750 m² 197,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni ok. 9685 m z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowaną w Dębe Wielkie przy ulicy Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

426 000 zł5 006 m² 85,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sporej parceli o powierzchni 5006m2 dla osób poszukujących ciszy i spokoju w bezpiecznym otoczeniu. Działka znajduje się przy drodze asfaltowej, we wsi chętnie wybieranej na.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł997 m² 180,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Czarne Błoto, zlokalizowana przy ulicy Dolnej o pow. 997 m2, położona na terenie nowo powstającego Osiedla. Działka o wymiarach około 23.2.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 500 m² 196,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecam piękną, równą działkę pod zabudowę mieszkaniową, o pow. 1500 m2, w kształcie kwadratu w miejscowości Grzegorzewice, gmina Żabia Wola, powiat grodziski. Grzegorzewice są.

Szczegóły ogłoszenia

91 000 zł3 034 m² 29,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki rolne do zabudowy letniskowej (po uzyskaniu warunków zabudowy). Na sprzedaż 5 działek o wymiarach od 3034m2 do 3452m 2 w cenie 30zł/m 2. W cenie również udział w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

2 115 000 zł14 100 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna położona w pobliżu parku Suntago w okolicy Mszczonowa i Żyrardowa. Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł1 551 m² 611,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

! rezerwacja! Atrakcyjna działka w Zgorzale gm. Lesznowola o powierzchni 1551 m2 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki o statusie Przemysłowo -.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 602 m² 127,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z domkiem letniskowym z możliwością przekształcenia działki w budowlaną. Działka znajduje się w Wilkowie gm. Dalików z dala od zgiełku miasta. Cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 20 arów, zlokalizowana w Jarosławiu, w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy magazynowo-przemysłowej. Dla nieruchomości wydano decyzje.

Szczegóły ogłoszenia

229 900 zł2 107 m² 109,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 2107 m2 położoną w Gostyńcu, około 7 km od Pobierowa. Dla nieruchomości uzyskano decyzję o warunkach zabudowy dla budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Więcław,zachodniopomorskie

149 000 zł5 299 m² 28,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane o powierzchni 5299m2 i druga 6104m2 w tej samej cenie za 1m2 w miejscowości Więcław, gmina Brzeżno, powiat Świdwin. Działki są w połowie (od drogi).

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 021 m² 151,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1022m 2. Działka zlokalizowana jest w Czarnówku gm. Nowa Wieś Lęborska , na rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Nowogard,zachodniopomorskie

188 400 zł1 570 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam Państwu działkę o powierzchni 1570m2, położoną w kompleksie 2 działek w Nowogardzie. Nieruchomość według miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł870 m² 132,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Bierawa. Nieruchomości usytuowane są przy ulicy Ogrodowej, działki.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Taka oferta tylko w Biurze Nieruchomości platinum house! oferuję do sprzedaży działki o powierzchni od 900 m do 1.141 m w Cybince. Odległość do: krosno Odrzańskie 27 km, słubice,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 419 m² 845,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ryszard danielak Agent prowadzący   Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona przy ul. Łowieckiej w jednej z najbardziej cenionych i prestiżowych części.

Szczegóły ogłoszenia

156 462 zł1 758 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży czterech działek budowlanych położonych na obrzeżach miasta Zalewo przy ulicy Zacisze. W tej lokalizacji powstaje nowe kameralne osiedle domów.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij