dowolna

Działki

64 102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 102 ogłoszenia

Działka Jatki

Jatki,zachodniopomorskie

127 875 zł1 023 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka budowalna w sąsiedztwie lasów i rzeczki przepływającej bezpośrednio przy działce. Dojazd droga asfaltową ( Kamień Pom. - świerzno ) do kompleksu działek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł3 240 m² 44,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka o świetnym potencjale, położona w spokojnej i zielonej okolicy. Teren równy, uprawiany rolniczo, z dobrym dojazdem, idealny pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 110 m² 315,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Duża działka budowlana 1110 M Z warunkami zabudowy | mierzyn | blisko szczecina I cena do negocjacji! Wyjątkowa działka budowlana 1110 m w Mierzynie idealna pod dom jednorodzinny lub.

Szczegóły ogłoszenia

500 200 zł5 002 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Okazja inwestycyjna: 0,5 ha z widokiem na pradolinę - Wicko, 10 km od morza Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości gruntowej o powierzchni 5002 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 038 m² 72,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Z warunkami zabudowy. Bezpieczny zakup działki budowlanej. Bezpieczna inwestycja. Działka budowlana w Starych Bielicach w drugiej linii zabudowy od ulicy Platanowej. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł2 220 m² 202 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnej działki, która łączy spokój z potencjałem rozwoju? Mamy coś wyjątkowego! Kupujący zwolniony z pcc! Cena brutto. Kupujesz na fakturę vat to oznacza dla Ciebie konkretne.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 935 m² 196,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam na prezentacje działki budowlanej położonej bezpośrednio nad jeziorem Orle w Płaskiej. Działka o powierzchni 1760m2 w kształcie trapezu idealna pod budowę domu rodzinnego ale.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł2 520 m² 194,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna nieruchomość gruntowa - Jastków okolice ulicy , Na wzgórzu" Działka położona jest około 12-14 km od centrum Lublin, co oznacza około 15-20 minut jazdy samochodem. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł24 269 m² 98,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ofertą sprzedaży jest działka budowlano-przemysłowa w Nowej Szarlejce, ul. Wręczycka - obok Częstochowy i autostrady. Łączna powierzchnia to 24269m 2 możliwość podzielenia na 2 działki!.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł4 932 m² 200,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Urokliwie połozona działka na Zielonym Wzgórzu w Wilkszynie. Z pięknym widokiem na Wzgórza Trzebnickie Brak mpzp , ale w Studium przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową. Grunty klasy IV.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 698 m² 48,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3698m2. Położona w miejscowości Jawidz, gmina Spiczyn - Bardzo urokliwa okolica. *** działka W kształcie zbliżonym do kwadratu**** Działka oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł6 501 m² 37,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka Nr 515 położona w Ciechowie zgodnie z miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego położona jest na terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oznaczonej 14mn, lasów 1zl.

Szczegóły ogłoszenia

323 000 zł1 057 m² 305,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1057 m atrakcyjna lokalizacja, kobylanka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1057 m , położona w spokojnej i rozwijającej się części miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł30 605 m² 9,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania rekreacyjna działka rolna na terenie Zgierza - w rejonie ul. Wiosny Ludów. Grunt posiada powierzchnię ponad 3 ha (30 605 m 2 ) i tworzy zwarty obszar przylegający do.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 101 m² 118,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku jednorodzinnego z garażem i infrastrukturą o pow. 1101 m2. Nieruchomość położona w Mrozach Wielkich gm. Ełk.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Osetno

Osetno,warmińsko-mazurskie

861 400 zł11 800 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek w Osetnie - idealne miejsce pod budowę Twojego wymarzonego domu! Tylko w naszym biurze! Na sprzedaż - 9 działek budowlanych | Osetno, gm. Biskupiec Proponujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Koszalin,zachodniopomorskie

110 000 zł877 m² 125,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana O powierzchni 877 M2 na osiedlu rokosowo W koszalinie. Działka w ewidencji gruntów pod nr 559/1. Parcela znajduje się między ulicami Zwycięstwa, serwacego.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł5 000 m² 3,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy atrakcyjny teren 17 000m pod wynajem długoterminowy, idealny dla firm z sektora usługowego, komercyjnego, logistycznego, budowlanego oraz produkcyjnego. Lokalizacja: bukowiec zaledwie 15 km.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 355 m² 50,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z aktualnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego, położona w miejscowości Nowa Wieś Wielka, w gminie Lidzbark Warmiński, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł24 123 m² 21,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoja Prywatna Oaza w Dolinie Baryczy wśród pól i lasów - Bukowice Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Szukasz miejsca na relaks, własny sad, pasiekę lub po prostu lokatę.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł2 589 m² 984,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania, ładna, duża działka leśna z prawem zabudowy jednorodzinnej. W miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona symbolem ML. - maksymalny wskaźnik zabudowy - 15% -.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł5 500 m² 68,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz dużej, widokowej działki w spokojnej, zielonej okolicy, ale wciąż blisko miasta? Ta oferta w Kielanówce, zaledwie 200 m od granic Rzeszowa, to połączenie natury, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 001 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 piękne działki rekreacyjne o powierzchni 3001mkw. i 3645mkw. Działki bezpośrednio przylegają do bardzo czystego jeziora Wolskiego, które ma powierzchnię około 180ha. Linia.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 000 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana Z warunkami zabudowy woj. kujawsko-pomorskie , powiat świecki , gmina Dragacz , nr działki 169/3 , powierzchnia 1000 m Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł558 m² 465,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka z wydanymi warunkami zabudowy pod budownictwo jednorodzinne. Dostępne media: woda (studnia), prąd, gaz. Brak kanalizacji (zbiornik szczelny lub eko). Działka o szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł47 925 m² 31,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel:   Na sprzedaż kilka atrakcyjnych działek budowlanych położonych w świetnej lokalizacji. Teren o dużym potencjale zarówno inwestycyjnym, jak.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł4 700 m² 13,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna | Janów, ul. Słowackiego 4700 m asfaltowy dojazd i media w drodze Na sprzedaż działka o powierzchni 4700 m , położona w Janowie przy ul. Słowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 000 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: monika Krzysiek sdp Nieruchomości tel.   Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 93/17, niezabudowanej o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

116 500 zł1 165 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Stronnie, koło Zalewu Koronowskiego. Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w miejscowości Stronno, około 24km od Bydgoszczy. Działka jest płaska, prostokątna.

Szczegóły ogłoszenia

4 198 000 zł11 995 m² 349,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy sąsiadujące ze sobą, bardzo ciche, działki budowlane w Borowinie, tuż pod Konstancinem-Jeziorną, o powierzchni 12 000 m2. Cisza i spokój pozwolą odpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł745 m² 429,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 745 m2 w Bieniewicach koło Błonia. Działka przy utwardzonej drodze prywatnej z udziałami w cenie. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł812 m² 923,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 812 m Józefów, powiat Otwocki Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 812 m , położona w Józefowie (powiat Otwock). Lokalizacja: 800.

Szczegóły ogłoszenia

1 905 800 zł73 300 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna w Chrząstawie Wielkiej. Grunty dzierżawione, można przejąć umowę dzierżawy. RIV - rv. Możliwość zalesienia. To sell agricultural land in the United Chrząstawa.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł16 410 m² 11,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy działkę w Starych Siołkowicach, woj. Opolskie. Działka ma 1,640 h. Składa się na nią: - około 21,5 ar gruntów oznaczonych mu - zabudowa mieszkaniowo - usługowa - około 9,9 ar.

Szczegóły ogłoszenia

3 060 000 zł17 228 m² 177,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 52.474139, 20.881417 Topolina, ul. Szlachecka Numery Ewidencyjne 399/5, 399/6 i 399/7 Media Prąd - przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł6 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta inwestycyjna - działka Z warunkami zabudowy | łódź bałuty Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Łodzi, dzielnica Bałuty - idealna pod inwestycję komercyjną! Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Polecam atrakcyjną działkę budowlaną, położoną w spokojnym, bajkowym miejscu - Grzybowszczyzna Stara, gm. Krynki w bliskim sąsiedztwie Puszczy Knyszynskiej. Panuje tu.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł1 298 m² 120,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 23 atrakcyjnych działek budowlanych, położonych nad Jeziorem Mieruńskim Wielkim w miejscowości Garbas Drugi, gmina Filipów, powiat suwalski. Powierzchnie działek wynoszą od.

Szczegóły ogłoszenia

849 900 zł998 m² 851,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna , atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 998m2 położona w Łomiankach - Kiełpinie. Idealna działka pod zabudowę jednorodzinna lub bliźniaczą. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł25 000 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka narożna z dostępem do drogi gminnej. Na działce własny transformator zasilający inne obiekty z możliwością przyłączenia nowo wybudowanych bez konieczności czekania na decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka w Kątnie - Gotowa do budowy - Niedaleko od jeziora Szeląg Wielki. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej położonej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij