dowolna

Działki

64 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 064 ogłoszenia

599 000 zł3 980 m² 150,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy przestronną działkę o powierzchni 3980 m , położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Stare Bielsko. Nieruchomość posiada zapewniony dojazd z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

154 220 zł1 402 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: komfortowy metraż piękne wysokie drzewa na działce spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

119 800 zł1 198 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę z wydanymi Warunkami Zabudowy w miejscowości Mistów gmina Jakubów o powierzchni 1198 m2. WZ obejmują: - budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Chęciny,świętokrzyskie

145 000 zł1 322 m² 109,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1322 m2 zlokalizowana w Tokarni, gm. Chęciny. Działka niezagospodarowana, nieogrodzona, w trzeciej linii, w kształcie prostokąta o wymiarach (w.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 573 m² 108,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

! wszystkie nasze oferty są o% dla Nabywcy! działki w terenach podmiejskich, tylko 3 km od Zamościa Zwódne, działki nr: 1422/1, 1422/3, 1422/4 i 1422/5 Lokalizacja Miejscowość podmiejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Sadowa,mazowieckie

3 293 000 zł8 900 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka przemysłowa położona bezpośrednio przy trasie S-7 o szerokości 47m i głębokości ok. 200m. Uwaga - istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki o pow.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł881 m² 305,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 881 mpołożona przy drodze asfaltowej, w spokojnej okolicy, wśród zabudowy jednorodzinnej. Działka narożna, o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Limża

Limża,warmińsko-mazurskie

999 000 zł133 700 m² 7,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna w Limży powiat Iławski gmina Kisielice o powierzchni 137 000 m , położona w atrakcyjnej lokalizacji. Jeśli szukasz inwestycji w rolnictwo lub marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł2 000 m² 475 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka budowlana w Strzeniówce prestiżowa lokalizacja blisko Warszawy Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w jednej z najbardziej cenionych miejscowości pod.

Szczegóły ogłoszenia

227 000 zł505 m² 449,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana w Chłapowie tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł713 m² 210,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 713m2, położona w miejscowości Aleksandrowo gm. Dobrcz. na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Działka położona w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 371 750 zł5 487 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Prezentowana działka na sprzedaż to unikat w skali łódzkiego rynku nieruchomości. Położona w północnej części miasta, znajduje się w bezpośredniej otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 196 m² 209,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Twoich Marzeń w Nowym Sercu Wszewilek - Nowoczesne Osiedle! Szukasz idealnego miejsca pod budowę nowoczesnego, energooszczędnego domu? Chcesz zamieszkać w prestiżowej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 000 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: atrakcyjne działki - Adamów Drwalewski, gmina Chynów Na sprzedaż kompleks 8 atrakcyjnych działek o powierzchni 3000 m każda, położonych w miejscowości Adamów Drwalewski.

Szczegóły ogłoszenia

722 000 zł1 720 m² 419,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kształtna, widna działka 1720 m2 położona w zielonej i spokojnej części południowego Milanówka. Działka narożna, bezpośrednio przy utwardzonej drodze gminnej. Prąd, woda i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

574 200 zł660 m² 870 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji Na sprzedaż działka budowlano o powierzchni 660 m2, położona we Wrocławiu na osiedlu Brochów. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

375 375 zł1 365 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1365 m2 ( 24m x 59m),położoną w miejscowości Żelechów (gmina Żabia Wola , powiat grodziski). Fantastyczne spokojne miejsce do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł4 046 m² 297 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 4046m2. z lasem i widokiem na Tatry. Nowy Targ, osiedle Marfiana Góra. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na obrzeżach miasta Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł12 080 m² 10,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na terenie gdzie położona jest działka obecnie brak planu zagospodarowania terenu. W okresie obowiązywania planu usytuowana była w jednostkach strukturalnych : D 3 rl a " Tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Medyka

Medyka,podkarpackie

1 690 000 zł12 949 m² 130,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Medyka, granica Państwa - działka o łącznej powierzchni 1,2949 ha, przy największym kolejowym "suchym porcie" - z szerokim i normalnotorowym torze, zabudowana częściowo budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

2 826 000 zł2 881 m² 980,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Marzysz o domu, w którym budzi Cię śpiew ptaków a za oknem rozciąga się zieleń? Chcesz mieć naturę na wyciągnięcie ręki nie rezygnując z szybkiego dostępu do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł903 m² 169,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w Wołowie Działki budowlane sąsiadujące ze sobą przy ul. Szałwiowej w Wołowie. Opis: na sprzedaż 16 działek budowlanych o powierzchniach od 903 m2 do 1189.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł986 m² 101,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność Prezentujemy działkę o powierzchni 986m2 wydanymi Warunkami Zabudowy, pod inwestycje budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z garażem. Działka nieobjęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł1 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia plac ogrodzony, utwardzony szutrem, o powierzchni ok. 10 arów, szeroka brama wjazdowa. Dobrze wyeksponowany przy drodze krajowej Lublin - Rzeszów. Plac z biurem 1500m2, utwardzony,.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 030 m² 270,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** cicha I spokojna okolica *** okolice koplan *** działka budowlana*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki niedaleko miejscowości Koplany. Działka o powierzchni 1030 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł14 421 m² 159,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu wyjątkową ofertę działki inwestycyjnej położonej w malowniczej miejscowości Miłków, w gminie Podgórzyn - nieopodal Parku Handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

497 200 zł1 243 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana 1243m2 w Księżynie gm. Juchnowiec Kościelny. Nieruchomość posiada aktualne Warunki Zabudowy na budowę domu jednorodzinnego. Media : -prąd w drodze przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł531 m² 92,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Sucha Beskidzka w rejonie Zasypnica o powierzchni 531 m2 o wymiarach 13x38m (nr.działki 6048). Idealna na mały rekreacyjny domek na.

Szczegóły ogłoszenia

41 743 zł2 197 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działek budowlanych o powierzchni: 2197 m2 - działka nr 10/189 oraz działka nr 10/188 o pow. 2608 m2; w miejscowości Mokiny. Cena zakupu - 19 zł/m2 brutto. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł8 985 m² 144,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rajec Szlachecki, gm.Jedlnia Letnisko, działka budowlana, na sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż atrakcyjnie ulokowana działka,.

Szczegóły ogłoszenia

341 000 zł743 m² 458,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 743 m , zlokalizowaną w Częstochowie, w dzielnicy Północ. Parametry działki: powierzchnia: 743.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 000 zł3 315 m² 1 794,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Adres, który mówi sam za siebie. W samym sercu najbardziej prestiżowej części Konstancina - w strefie A - znajduje się ta unikalna działka o powierzchni 3315 m . Otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł7 670 m² 162,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka nr 200/4 położona w malowniczych Solniczkach, w gminie Juchnowiec Kościelny zaledwie 15 minut od centrum Białystok. To idealne miejsce dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł985 m² 405 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedania atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 985 m, równą i ustawną (kształt zbliżony do kwadratu). Mpzp zabudowa jednorodzinna 4. linia.

Szczegóły ogłoszenia

47 000 zł701 m² 67,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ekologiczna, typowo turystyczna gmina Dobra zachęca pięknymi krajobrazami, licznymi jeziorami, szlakami turystycznymi oraz cennymi zabytkami. Odbywa się tu corocznie wiele imprez plenerowych. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł3 289 m² 787,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena 2 590 000 zł - promocja do końca pierwszego kwartału 2026 (poprzednia cena 2 890 000 zł) Zapraszam do zapoznania się z propozycją zakupu działki inwestycyjnej dla zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł6 000 m² 358,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dla wszystkich tęskniących za spokojem, zielonym otoczeniem i prestiżową lokalizacją, mam dla Was unikalną ofertę, która na pewno Was zainteresuje. Chciałbym Wam zaprezentować działkę.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł300 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zadbana działka rod z domkiem rekreacyjnym położona przy ul. Wichrowej 7 w Poznaniu. To idealne miejsce dla osób, które chcą mieć własną zieloną przestrzeń do wypoczynku,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł10 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam działkę rolną ,w studium w planach miasta Poznania pod zabudowę jednorodzinną o pow. 10000m2 położona na Morasku. Uzbrojenie w drodze głównej, dojazd wyznaczony na planach.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł39 700 m² 37,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Duża działka rolna nr 225/2 o powierzchni 39 700 m2 (3,97 ha) w otulinie lasu w Obrębie : Bukowina, gmina: cewice W sąsiedztwie łąki i lasy, które gwarantują ciszę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

123 469 zł1 739 m² 71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Na sprzedaż piękna działka w Występie Mam przyjemność zaprezentować państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 1739 m2, położona w Występie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij