dowolna

Działki

64 105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 105 ogłoszeń

239 000 zł907 m² 263,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ciągle przeszukujesz portale licząc na znalezienie idealnej działki? Zatrzymaj się, możliwe, że ta 907 m2 działka budowlana zlokalizowana w Rybniku-Orzepowicach to teren pod Twój dom. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

5 211 600 zł4 343 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka przy jednej z głównych arterii Wołomina. Na sprzedaż atrakcyjny teren położony tuż przy rondzie na skrzyżowaniu ulic 1 Maja i al. Niepodległości. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 191 m² 66,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż działka budowlana 1191 m | Będzino k. Sarbinowa i Mielna Przedmiotem oferty jest działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

226 000 zł1 000 m² 226 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w niezwykle urokliwym miejscu, na granicy Beskidów. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, przestrzeń oraz bliskość natury, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 050 m² 281 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! ostatnie Dwie działki budowlane o powierzchni 1050 m2 (850m2 + 200m2 udział w drodze prywatnej) każda. Działki posiadają kształt prostokątów o wymiarach ok.: 22,5 x 37,5m.

Szczegóły ogłoszenia

1 291 290 zł3 003 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o pow. całkowej 3003 m2 (oferowwny teren do sprzedaży składa się z 3 działek geodezyjnych), front dzialki to szerokość 28 m, a 107 m to głębokość. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł706 m² 1 912,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż słoneczna działka w Sobieszewie z dostępem do promenady. Nieruchomość jest usytuowana w spokojnej dzielnicy na Wyspie Sobieszewskiej. Dodatkowym atutem jest bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 058 m² 72,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękne działki od 1 958 m2 2 124 m2 Oferowane działki znajdują się w gminie Mrozy, w malowniczej miejscowości gójszcz. Dz. nr 143/34 pow. 1 958 m 170 000 zł wymiary ok. 40.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 014 m² 83,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1014 m2, położonej w Kraśniku Dolnym, gminie Bolesławiec. Działka oddalona jest o ok 7 km od Bolesławca. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł900 m² 327,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Trzciany 9 działek do wyboru pod budowę domu, ul. Paproci Oferujemy na sprzedaż 9 działek budowlanych w miejscowości Trzciany, położonych w spokojnej okolicy, otoczonej lasami i terenami.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł10 700 m² 128,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Magdaleny obejmuje 2 działki gruntu 483/52, 506/44 o łącznej powierzchni 10700 m , zapisane w księdze wieczystej ka1y/00064903/9.

Szczegóły ogłoszenia

105 435 zł1 917 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o numerze ewidencyjnym 1825, zlokalizowaną w malowniczym Jedliczu. Powierzchnia działki wynosi 19,17 ar, a jej przybliżone.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł3 000 m² 198,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Domatówko, gmina Puck, województwo pomorskie. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do pobliskich miejscowości: puck ok. 10 km,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Opis Oferta w biurze prospace Na sprzedaż 30-arowa działka rolna w miejscowości Przytok, niedaleko Zaboru, w bliskości kortu tenisowego oraz pola golfowego. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna

Jędrzejki,warmińsko-mazurskie

83 000 zł593 m² 139,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 593 m , położona w Jędrzejkach , w gminie Kalinowo - w miejscu, które zapewnia ciszę, spokój i bliskość natury. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł6 094 m² 18,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż przestronna, ustawna i niezwykle atrakcyjna działka rolno-budowlana o imponującej powierzchni 6094 m , zlokalizowana w urokliwej i spokojnej miejscowości Drogobycza,.

Szczegóły ogłoszenia

314 900 zł3 149 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***do wyboru 5 dużych kształtnych działek*** 8 km od białegostoku*** Zapraszamy na prezentację, działek położonych w malowniczej okolicy w pobliżu Nowego Aleksandrowa miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura działka budowlana położona w miejscowości Krasiejów o planowanej powierzchni ok 1000 m2. Działka zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł2 288 m² 437,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka Gdynia Wielki Kack o pow. 2280m2 przy Obwodnicy S6 na osiedlu mieszkaniowym Fikakowo. Działka granicy bezpośrednio z drogą ekspresową S6, co może korzystnie wpływać na.

Szczegóły ogłoszenia

158 750 zł1 250 m² 127 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi gminnej - asfaltowej. Kanalizacja - na działce (nie w drodze, nie przy działce - tylko na działce!) Działka objęta aktualnym planem miejscowym. Dobre.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł5 000 m² 219,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w genialnej lokalizacji! Bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej! Tylko 15 min do plaży w Mechelinkach! lokalizacja: działka zlokalizowana na pograniczu Rumi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

172 900 zł1 330 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***piękna okolica***bardzo dobry dojazd Z białegostoku***przestronna działka***media W drodze*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki położonej w miejscowości Iwanówka 15 km.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł1 023 m² 2 834,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie sąsiednie, w pełni uzbrojone działki o łącznej powierzchni 1023m2, zabudowane domami wolnostojącymi. Wydane warunki zabudowy, proejkt i pozwolenie na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł6 000 m² 6,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena nie podlega negocjacji. Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 6000 m2 w Gnieżdżewie w pobliżu ulicy Ks. Bp Konstantego Dominika. Na terenie obowiązuje miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł2 270 m² 149,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lubochnia gmina Gniezno Osiedle Bukowe Twoje miejsce blisko natury i miasta! lokalizacja Działki położone są w atrakcyjnej części gminy Gniezno - Lubochnia, osiedle Bukowe. Spokojna, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

97 999 zł1 155 m² 84,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1155 m , zlokalizowaną w Koziegłówkach przy ul. Warpia. Informacje O nieruchomości: powierzchnia: 1155 m Kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

346 500 zł3 500 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży cztery działki budowlane o łącznej powierzchni około 3500 m2 wraz z udziałem w drodze dojazdowej o powierzchni około 640 m2. Działka: położona.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł15 300 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna Owieczki k/łubowa w pobliżu węzła S5. Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest teren o powierzchni 1,53ha, z przeznaczeniem pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł4 255 m² 96,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z nieruchomością gruntową położoną w miejscowości Solniczki, gm. Juchnowiec Kościelny. Prezentowana nieruchomość ma powierzchnię ~ 4255m2 i wymiary ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł2 081 m² 961,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w Białej Podlaskiej przy ul. Warszawskiej, w bardzo dobrej lokalizacji blisko centrum miasta oraz Parku.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł1 000 m² 248 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana, o powierzchni 1000 m2 położona przy lesie, w prężnie rozwijającej się miejscowości Skrybicze, gmina Zabłudów. W okolicy nowe domy wolno.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł13 700 m² 129,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka usługowa zlokalizowana bezpośrednio przy drodze krajowej nr 11 w Tarnowskich Górach. Ustawna parcela w kształcie zbliżonym do trapezu o wymiarach około 80m x 120m.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł797 m² 30,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kocoń. działka budowlano-leśna w beskidzkim zakątku na sprzedaż. Jeśli szukasz działki budowlanej, która częściowo stanowi las to ta nieruchomość jest dla Ciebie! Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł3 271 m² 397,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dla Dewelopera! Działka z pozwoleniem na budowę 20 mieszkań (w 5 budynkach 4 lokalowych) o łącznej powierzchni użytkowej mieszkalnej wynoszącej 1322 m2. Działka o areale 3271 m2.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł2 107 m² 460,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ta nieruchomość to spełnienie marzeń o własnym miejscu w sercu Bieszczad. Z tarasowo położonej działki rozciąga się centralny widok na Jezioro Solińskie malowniczą taflę wody.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł4 347 m² 154,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o pow. 4347m2 położona na pięknym przyrodniczo półwyspie w odległości około 70 m do plaży z kąpieliskiem jeziora Kośno i nie całe 30 m do rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 300 m² 330,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana o pow. 13 arów zlokalizowana w miejscowości Bolechowice gm. Zabierzów. Działka lekko nachylona w kierunku południowym, położona w I linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

921 219 zł3 081 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Sulmin, tuż obok Otomino, zaledwie kilka minut od Gdańsk. Nieruchomość o powierzchni 3081 m2 to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł6 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Plac utwardzony idealny pod spedycję, centrum ogrodnicze, itp. Okazyjna cena sprawia że oferta dodatkowo jest bardzo interesująca. Możliwość wynajmu większej powierzchni. Cena do negocjacji! Powyższa.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 020 m² 195,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości delta w Słupsku oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1020 m2, pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą wolnostojącą w miejscowości Bydlino.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł1 030 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana z przeznaczeniem budowlanym składająca się z działek ewidencyjnych numer: 1957/6 o powierzchni 0,1070 ha oraz 1957/8.