dowolna

Działki

64 013 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 013 ogłoszeń

1 399 000 zł890 m² 1 571,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prestiżowa działka inwestycyjna na sprzedaż - Skrzetusko, bydgoszcz. Na sprzedaż działka budowlana w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Bydgoszczy - osiedle Skrzetusko , tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

437 750 zł1 751 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam, na sprzedaż działkę o powierzchni 1751m2 położoną w Murowańcu, gmina Białe Błota. Atrakcyjna lokalizacja - tuż obok Kanału Noteckiego. Kształt: prostokąt Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł5 000 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować działkę inwestycyjną z objętej mpzp w Rzeszowie strefy Dworzysko. Przeznaczenie w mpzp: 3p, u/uc - Tereny przeznaczone pod przemysł, składy.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł11 900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Podkarpacie prezentują Państwu ofertę sprzedaży działki nr 1697, obręb Chmielnik o powierzchni 1,19 ha. Działka została podzielona na 5 mniejszych działek, do których.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł1 339 m² 253,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, które dają coś więcej niż tylko przestrzeń pod budowę domu. Ta działka daje spokój, wygodę i przyszłość. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1339 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

306 320 zł2 188 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Podkarpacie prezentują Państwu ofertę sprzedaży działki nr 1 o powierzchni 21,88 ar w miejscowości Chmielnik. Działka posiada wydane warunki zabudowy (wz) na budynek.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 394 m² 142,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko W platinum house! Działka budowlana 1394 m - idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1394 m , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł129 900 m² 3,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży unikalną nieruchomość gruntową o powierzchni 12,99 ha położoną w malowniczej wiejskiej okolicy, w miejscowości Drzazgowa Wola, gm. Będków, powiat tomaszowski,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Henrykowo,podlaskie

289 000 zł1 113 m² 259,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

199 500 zł950 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości Podkarpacie, prezentuje Państwu na sprzedaż działkę (nr II) o powierzchni 9,20 ar z warunkami zabudowy (wz) na budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący do dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

392 700 zł1 870 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości Podkarpacie, prezentuje Państwu na sprzedaż działkę (nr I) o powierzchni 18,70 ar z warunkami zabudowy (wz) na budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący do dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł4 545 m² 81,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz gruntu, który będzie bezpieczną lokatą kapitału? Ta nieruchomość to nie tylko idealne miejsce pod dom, ale także gotowy projekt inwestycyjny z możliwością podziału na dwie niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

1 446 000 zł9 711 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka inwestycyjna przy dk 91 w miejscowości Kruszów, gm. Tuszyn k/łodzi. Przedstawiamy nieruchomość gruntową nr dz. 258/8 z przeznaczeniem na usługi, przemysł, działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Pędzewo

Pędzewo,kujawsko-pomorskie

210 070 zł3 001 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

**działka z Warunkami Zabudowy - Idealna Lokalizacja pod Budowę Domów Jednorodzinnych** Oferujemy na sprzedaż dwie przyległe działki o powierzchni po 1500 m każda, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł20 002 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna przy dk 91 w miejscowości Kruszów, gm. Tuszyn k/łodzi. Przedstawiamy nieruchomość gruntową nr dz. 258/6 z przeznaczeniem na usługi, przemysł, działalność.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł7 967 m² 111,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż, oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną, o powierzchni 7967 m , położoną w samym sercu Gubina, przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 143 m² 381,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta dla wymagających osób doceniających piękno natury.

Szczegóły ogłoszenia

151 620 zł798 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W cichej spokojnej zielonej okolicy - Miasteczko Śląskie! Do sprzedania atrakcyjna działka w malowniczej okolicy - Miasteczko Śląskie. Działka o powierzchni 798 m2.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł1 295 m² 98,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż jedna z pięciu działek budowlanych (nr 347/9), z decyzją o warunkach zabudowy, położona w Jarogniewicach -.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 032 m² 123,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Z projektem domu jednorodzinnego I prawomocnym pozwoleniem na budowę parametry podstawowe Adres: rabka-Zdrój Słone, ul. Zgody Dz. ewid nr: 608/2 Powierzchnia działki: 2032m Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

822 750 zł5 485 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Czosnów, po stronie puszczy. W sąsiedztwie nie zabudowane jeszcze grunty, kilka budynków mieszkalnych i firm. Media: wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł7 070 m² 1 414,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w Lipie Wrocławskiej zaledwie kilka minut od wjazdu na aow. Nieruchomość idealna pod działalność usługową, magazynową, produkcyjną lub.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł1 007 m² 366,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1007 m , położona w Kobierzycach w cichej, zielonej okolicy, idealnej pod budowę domu jednorodzinnego. Najważniejsze atuty: lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł78 900 m² 10,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlano-leśna 7,89 ha - Zmyślona Ligocka, gm. Kobyla Góra. Na sprzedaż atrakcyjny teren budowlano-leśny o powierzchni całkowitej 7,89 ha , położony w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

174 500 zł1 090 m² 160,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 1.090 m , na nowym osiedlu Ochla, ul. Łąkowa, zielona Góra. Działka budowlana nr.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł1 498 m² 514,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Żórawina Piękna działka bud.Media/Kanalizacja! Działka budowlana z pełnymi mediami , kanalizacja na osiedlu willowym w Żórawinie. Teren w pełni uzbrojony. Mpzp - budowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 049 m² 190,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Widokowa w Karkonoszach Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej w miejscowości Łomnica, koło Jeleniej Góry. Oferta znajduje się z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

1 882 400 zł4 706 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 4706 m | toruń - ul. Polna Gotowy koncept inwestycyjny w strategicznej lokalizacji. Biuro nieruchomości Blue-Home prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł2 143 m² 298,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odpocząć od miasta, hałasu i pośpiechu? Ta nieruchomość położona w zielonej części miejscowości Adamów-Wieś to propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł779 m² 1 925,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o pow. 779 m2, położona w Pruszkowie z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę handlowo-usługową. Powierzchnia zabudowy 40% ( ok. 311 m2 ),.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 506 m² 232,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 237 m² 201,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 585 m² 334,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rzeszów ul.Leśne Wzgorze 35,85ar WZ 12 szeregówek Tylko u nas Oferta na wyłączność WZ ( w trakcie realizacji ) na 12 szeregówek w zabudowie bliźniaczej Działka.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł4 500 m² 199,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka usługowa znajdująca się w Istebnej bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej dw943! Powierzchnia działki wynosi około 4500 m2 ( w trakcie podziału.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł925 m² 59,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest pięknie położona działka rolna z warunkami zabudowy położona w Nieżynie. Dostępne działki na sprzedaż : działka nr 957 - 0,0925 ha - aktualna działka - 0,0927.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 084 m² 109,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej lokalizacji, ale z szybkim dojazdem do miasta? Działka w Ruszajnach, to propozycja dla osób, które chcą połączyć ciszę, sąsiedztwo natury.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł5 254 m² 47,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna z zabudowaniami o powierzchni 5254 m2 - budynki do rozbiórki. Teren pochyły, porośnięty drzewami oraz licznymi samosiejkami. Dojazd drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł962 m² 395,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki na swój wymarzony dom blisko Krakowa, w pięknej, cichej, rekreacyjnej, zielonej okolicy z łatwym dostępem do drogi szybkiego ruchu i mediami? Biuro rama Home oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 689 m² 295,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 17 arów (w tym ok. 1,5 ara drogi dojazdowej z drogi gminnej). Lokalizacja Działka znajduje się w miejscowości Łuczyce w gminie Kocmyrzów -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł802 m² 372,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży bardzo atrakcyjna działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. W sąsiedztwie już istniejąca zabudowa jednorodzinna, wolnostojąca. Powierzchnia działki 802 m2. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Jemna,dolnośląskie

500 000 zł4 100 m² 121,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy na realizację dwóch wolno stojącyh budynków jednorodzinnych. Lokalizacja - Jemna - wieś położona w gmine.