dowolna

Działki

64 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 095 ogłoszeń

6 700 000 zł1 802 m² 3 718,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta dla inwestora , jedna Z ostatnich działek z potencjałem inwestycyjnym w miejscu, jakich w Krakowie nie zostało wiele. Istnieje możliwość dokupienia gruntów sąsiadujących.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lutom

Lutom,wielkopolskie

999 000 zł127 349 m² 7,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Niepowtarzalna okazja inwestycyjna! Marzysz o miejscu, które łączy malownicze widoki, szerokie możliwości rozwoju i spokój natury? Oto propozycja, która spełni Twoje najśmielsze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Redaki

Redaki,warmińsko-mazurskie

100 000 zł5 449 m² 18,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w miejscowości Redaki, gmina Susz, powiat iławski, województwo warmińsko-mazurskie. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią tereny użytkowane rolniczo,.

Szczegóły ogłoszenia

255 930 zł1 347 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana 1347 m Słone, ul. Dębowe Wzgórze (nr 410/2) Marzysz o miejscu, które połączy ciszę, przestrzeń i doskonałą lokalizację? Oto działka w Słonem.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł800 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż gm. Mieścisko piastowice super cena! Przedstawiam ofertę sprzedaży gruntu w malowniczej miejscowości Piastowice ok. 7 km do Mieściska 21km do Wągrowca. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł991 m² 321,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 991 m - Łebcz (granica z Władysławowem). Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną, płaską działkę budowlaną o powierzchni 991 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł976 m² 389,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka położona w czwartej linii zabudowy od ulicy Głównej. Sąsiedztwo nowopowstających domów jednorodzinnych. Teren objęty mpzp. Przy działce woda i prąd. Gaz i kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 480 m² 134,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni około 14,80 a każda, położone w miejscowości Czechówka, gmina Siepraw, powiat myślenicki. Nieruchomości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kobysewo,pomorskie

229 000 zł1 061 m² 215,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane, zabudowa mieszkaniowa, usługowa, mpzp. Lokalizacja: kobysewo położone jest w zacisznej okolicy w gminie Przodkowo, powiat kartuski. To dobrze skomunikowana wieś kaszubska.

Szczegóły ogłoszenia

2 454 205 zł24 153 m² 101,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca na rozwój biznesu, które nie ogranicza Twoich planów? Mamy dla Ciebie wyjątkową nieruchomość w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Przemysłowej! kluczowe parametry: - działka: 24.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł3 000 m² 243 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w pierwszej linii brzegowej bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino / Kamień Pomorski Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 3 000 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł885 m² 428,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Powierzchnia : 885 m2 Cena : 379 000 zł Nr ewid.: 5952/5, 5952/7 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, niezabudowana. Działka o nieregularnym kształcie o wymiarach ok. 29 szer.

Szczegóły ogłoszenia

3 599 000 zł13 665 m² 263,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 13 665 m , położona w miejscowości Szamoty, gmina Nadarzyn. Nieruchomość ma zapewniony dostęp do dwóch dróg dojazdowych od strony ulic Orłów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 030 m² 59,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 3030 m2 położoną na terenie powiatu limanowskiego, gminy Limanowa, obręb wysokie. Działka w kształcie prostokąta o średnich.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 571 m² 152,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Marzysz o budowie własnego domu w miejscu cichym i spokojnym miejscu? Zapraszam Cię na prezentację działek budowlanych - łącznie 2 - położonych w Rybnicy. Działki mają.

Szczegóły ogłoszenia

1 206 000 zł9 279 m² 129,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działek w Brużyczce Małej Działka budowlana o powierzchni 9279m2, nieogrodzona. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 482 m² 131,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana z warunkami zabudowy | Bolmin, gm. Chęciny Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlaną, położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Bolmin, w gminie Chęciny,.

Szczegóły ogłoszenia

215 040 zł1 536 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną pod budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 1.536 m2 w miejscowości Zamość powiat nakielski, gmina Szubin. Sąsiedztwo domu.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 175 m² 93,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną o pow. 1175m2, wym. 27m (szer.) x 44m (dł.) położona w niewielkiej miejscowości Płomieniec ,w gminie Mrozy. Teren częściowo porośnięty.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł2 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży dwie kształtne działki położone w Grodzisku Mazowieckim! Działki budowlane położone w otoczeniu nowo powstających domów jednorodzinnych i zabudowy bliźniaczej. Każda.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł3 357 m² 129,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 3357 m , położonej w miejscowości Porażyn (powiat nowotomyski). Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

2 959 060 zł22 762 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną w wyjątkowej lokalizacji! Aktualnie wydane warunki zabudowy na 14 budynków letniskowych (możliwość wydania warunków zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

164 850 zł1 099 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż działkę budowlaną przy ulicy Słowików (boczna od Dworcowej) w miejscowości Koszęcin, gminie Koszęcin, powiat lubliniecki. Parametry działki:.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł12 936 m² 19,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Msr Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwie działki gruntu położone w miejscowości Kraśnik Górny, powiat bolesławiecki. Działka gruntu zabudowana budynkiem gospodarczym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

740 850 zł1 347 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w Gdańsku dzielnicy Smęgorzyno przy ulicy Barkoczyńskiej o powierzchni 1347 m2. Przeznaczenie działki: mieszkaniowa zawierająca strefy 23 i 33.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Olimpin

Olimpin,kujawsko-pomorskie

103 000 zł860 m² 119,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w miejscowości Olimpin pod zabudowę jednorodzinną. Kształt zbliżony do kwadratu, wjazd od strony wschodniej. Dojazd ulicą utwardzoną. Media: woda i prąd w drodze. Sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

141 600 zł885 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: optymalna powierzchnia pod budowę domu jednorodzinnego rozwijająca się okolica piękna okolica doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

88 200 zł840 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działki budowlane w malowniczym Zabłudowie, przy ulicy Św. Rocha, która idealnie łączy w sobie bliskość do Białegostoku z ciszą i spokojem wiejskiego życia. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gwda Mała

Gwda Mała,zachodniopomorskie

79 000 zł1 693 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży pięknie położoną działkę! gwda mała/ gmina szczecinek o łącznej powierzchni 1693m2. Przedmiotem tej sprzedaży jest działka - 59/4- o powierzchni 1693m , pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł13 000 m² 29,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o wyjątkowej działce, która połączy bliskość natury z komfortem miejskiej infrastruktury? Oto oferta, która spełni Twoje najskrytsze marzenia! Przedstawiamy unikalną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 000 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Michałowicach przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne lub bliźniacze. Jest plan zagospodarowania. bardzo szybko rozwijająca się okolica; buduje się bardzo dużo nowych domów. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł45 800 m² 12,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Smogóry gm. Ośno Lubuskie. Kompleks działek rolnych i budowlanych o łącznej powierzchni 4,58 ha na sprzedaż. Część działek zabudowana budynkami gospodarczymi (do remontu lub wyburzenia).

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł857 m² 113,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam ładnie zlokalizowaną działkę budowlana w Dębnie gmina Ożarów. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu pięknie zlokalizowaną działkę budowlaną o powierzchni 856 m2.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł1 639 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kompleks dwóch działek budowlanych w malowniczej okolicy Działka nr. 1 - powierzchnia ok. 0,2469 ha Wymiary: ok. 43 m x 54 m W cenie działki zawarte są: ważne pozwolenie na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

233 640 zł1 298 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Z przyjemnością przedstawiam do kupienia działkę budowlaną, położoną w miejscowości Karczów, w gm. Dąbrowa. Atutami nieruchomości są: - atrakcyjna cena - powierzchnia działki to: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 407 000 zł2 900 m² 830 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży dwie działki po 1450 m2 każda. Na pierwszej jest aktywny prąd o mocy 100 kw, kanalizacja, woda, (w trakcie odbiorów) W drodze są wszystkie media-do ew podłączenia do działki.

Szczegóły ogłoszenia

231 360 zł1 928 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Zgierzu świetna lokalizacja! Przedstawiamy działkę o powierzchni 1928 m , położoną w Zgierzu przy ul. Kwarcowej. Jest to nieruchomość o prostokątnym.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł666 m² 493,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Opolu przy ulicy Wyspiańskiego , pełne media energia, woda, gaz , kanalizacja w drodze dojazdowej do działki. Dla zdecydowanego.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł200 m² 425 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna Działka Rekreacyjna w Wąsoszu Blisko Jeziora i Przyrody Ta wyjątkowa działka o powierzchni 200 m to doskonała propozycja dla osób szukających miejsca na wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 000 zł20 990 m² 65,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**wyjątkowa oferta tylko w naszym biurze** Na sprzedaż teren o łącznej powierzchni 20 099 m2 w Sośnicowicach - 11 km od Rynku w Gliwicach. Nieruchomość złożona jest z dwóch.