dowolna

Działki

64 093 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 093 ogłoszenia

199 000 zł11 444 m² 17,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja - Perze gm. Słupca Cena - 199 000 pln Powierzchnia - 11444 m2 Cena za m2 - 17,39 zł Charakterystyka przeznaczenia - mpzp: 4.P/U* Charakterystyka przeznaczenia - Nieruchomość przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

121 410 zł1 349 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki mieszkaniowe zlokalizowane w miejscowości Zawada, gmina Mstów. To doskonała propozycja dla osób poszukujących dogodnej lokalizacji z szybkim dostępem do kluczowych tras.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane w Pierwoszowie Twoje miejsce blisko natury i Wrocławia! Marzysz o domu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł790 m² 924,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 790 m Pruszków, żbików, okolice Parku Mazowsze Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 790 m, położoną w Pruszkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną w trakcie wydawania warunków zabudowy, położną w Kolbuszowej.Działka o powierzchni 0,10 ha, teren równy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł7 543 m² 331,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Wyjątkowa Działka Inwestycyjna w Wronczynie - Idealna dla Twojego Biznesu! Lokalizacja: zaparcin, gmina Stęszew, powiat poznański, województwo wielkopolskie Powierzchnia: 0,7543 ha Kategoria.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę o minimalnej powierzchni 3000 m2 w miejscowości Adamowice gmina Mszczonów. Działka ma zostać wydzielona z większej powierzchni działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 043 m² 344,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki budowlanej pod lasem na Kaszubach, w miejscowości Lniska. Działka nr 196/83 w obrębie Leźno, gmina Żukowo,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł2 292 m² 85,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana 2292 m2 we wsi Konarzyny, gmina Stara Kiszewa. Konarzyny to wieś na pograniczu Kaszub i Kociewia czyli na obszarze lasów i jezior min. Wdzydzkiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

183 640 zł3 423 m² 53,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Osada Miłomłyn - Twoja Przystań na Szlaku Kanału Elbląskiego Lokalizacja, której nie trzeba przedstawiać Z przyjemnością prezentujemy unikalny kompleks 39 działek budowlanych położonych.

Szczegóły ogłoszenia

246 400 zł1 120 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w otoczeniu przyrody, z szybkim dojazdem do miasta? Ta działka to strzał w dziesiątkę! Lokalizacja: gulczewo, ul. Centralna (gmina Wyszków,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł16 054 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż działkę w Wąsoszu (gmina Koniecpol) o powierzchni 1,6054ha. Działka o wymiarach 155m x 103m zlokalizowana w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Połajewo

Połajewo,kujawsko-pomorskie

225 000 zł1 000 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prestige Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę działki o powierzchni 1000 m , położonej w malowniczym Połajewie (gm. Piotrków Kujawski). Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Madalin, gmina Lisków 28 km do centrum Kalisza, 19 km do Turku, 13 km do Koźminka, 7 km do Liskowa. Bardzo cicha i spokojna okolica w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 326 m² 98,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1326m2 z aktualnymi warunkami zabudowy, położona w miejscowości Drzewianowo, gm. Mrocza, pow. nakielski, woj Kujawsko-Pomorskie. Oferta Wyłącznie w Naszym Biurze Działka.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł900 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kontakt : Nieruchomości, małgorzata Uliasz   . Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00. Nieruchomość położona na małej wsi, ok. 18km od północnych granic Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

139 402 zł1 483 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży uzbrojoną działkę budowlaną o powierzchni 1483 m2 położoną w Żeliszowie k/bolesławca. Działka o kształcie prostokąta położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł2 634 m² 265,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka Kościelec Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Chrzanowie w dzielnicy Kościelec. powierzchnia: 2634m2 kształt: trapez, teren: płaski, niezagospodarowana, media:.

Szczegóły ogłoszenia

904 680 zł10 052 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Informacje o działce Lokalizacja i dostęp: działka o łącznej powierzchni ponad 1 ha (10 000 m), przeznaczona pod zabudowę usługową, położona jest w atrakcyjnej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł3 526 m² 62,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 3526 m na sprzedaż Rogoźniczka, przy trasie E30. Na sprzedaż działka o powierzchni 3526 m , położona w miejscowości Rogoźniczka, tuż przy trasie E30. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł9 200 m² 162,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro gut Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z unikatową ofertą nieruchomości gruntowej zlokalizowanej w urokliwej miejscowości Stękiny. Nieruchomość o powierzchni 0,92 ha.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł3 300 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności do nieruchomości składającej się z (2) dwóch działek ewidencyjnych o numerach 402/11 oraz 402/13 niezabudowanych z potencjałem budowlanym.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł863 m² 243,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka budowlana o powierzchni 863 m2 położona w pięknej okolicy w Jaksonowie z widokiem na Ślężę! Cicha i spokojna okolica, z dala od zgiełku wielkich miast.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł1 000 m² 439 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

! ostatnia działka 1000m2! Działka nr 138 o powierzchni 1000 m2 objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. 1. Możliwość zabudowy jednorodzinnej (w tym dwulokalowej) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł8 497 m² 200,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża, płaska i dobrze nasłoneczniona działka inwestycyjna położona w dynamicznie rozwijającej się części miejscowości Chęciny, bezpośrednio przy istniejącej zabudowie handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł6 400 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Konarzyny, w atrakcyjnej lokalizacji nad jeziorem. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w bliskim sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 600 m² 159,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wieś Lubachów- na trasie Świdnica-Zagórze, łatwy i szybki dojazd zarówno do Świdnicy, jak i do Wałbrzycha. Działka na wzgórzu- otoczenie domki jednorodzinne, tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

809 571 zł2 029 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne działki budowlane nr 53/33 o powierzchni 1028m 2 i 53/34 o powierzchni 1001m 2 , położone w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

345 250 zł822 m² 420,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona