dowolna

Działki

63 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 997 ogłoszeń

189 000 zł1 200 m² 157,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1200 m , położona w miejscowości Drewnica (gmina Stegna), w spokojnej i rozwijającej się okolicy o charakterze mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł5 625 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna - Nowa Sucha ? Powierzchnia: 5 625 m | Spokojna okolica | Dojazd drogą asfaltową Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 5 625 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł5 272 m² 625,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 5 272 m położona w Wilanowie - Powsinie. Dostępne media: woda, prąd, gaz, szambo. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, co oznacza konieczność.

Szczegóły ogłoszenia

167 745 zł1 055 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek położonych na obrzeżach malowniczej w miejscowości Pawłów Trzebnicki w gminie Prusice. Jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 000 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka inwestycyjna W mikołowie Na sprzedaż 7 działek inwestycyjnych w centrum Mikołowa każda o powierzchni 1000 m2. Działka idealna pod inwestycje, w granicy działki.

Szczegóły ogłoszenia

345 528 zł3 455,28 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! drbroker Nieruchomości prezentuje działkę budowlaną w Pasynkach, która daje wiele sposobów na realizację budowy domu. Działka posiada warunki zabudowy na trzy domy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł2 327 m² 236,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w zielonym Milanówku! Stwórz swój własny azyl pod Warszawą. Szukasz idealnego miejsca na dom, gdzie rano wita Cię śpiew ptaków, a dojazd do stolicy zajmuje chwilę? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł2 700 m² 440,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2.700m2, która znacząco skraca proces inwestycyjny. To gotowa inwestycyjna posiadająca w pełni uzgodnioną koncepcję architektoniczną (projekt.

Szczegóły ogłoszenia

101 322 zł1 299 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 1299m położonej w miejscowości Ciechanowiec. To wyjątkowe miejsce dla osób szukających miejsca na wymarzony dom.

Szczegóły ogłoszenia

161 655 zł10 777 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka rolna w malowniczej okolicy Agent prowadzący : Monika Roczyna tel.   Dobrogoszczyce, województwo śląskie Powierzchnia 1.0777 ha 161 655 zł Oferujemy na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł3 055 m² 109,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo słoneczna działka z możliwością podziału na 2-ie mniesze, blisko lasu- 20km od Gdańska! Skrzeszewo gm.Żukowo. Lokalzizacja: przedmiotowy grunt znajduje się przy ul.Łąkowej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł19 118 m² 13,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 19 118 m stanowiąca wyjątkową okazję inwestycyjną i pod przyszłe zagospodarowanie. Działka nie jest objęta obowiązującym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Modlimowo

Modlimowo,zachodniopomorskie

43 000 zł1 709 m² 25,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam Państwu nieruchomość rolną położoną w miejscowości Modlimowo gmina Płoty o powierzchni 1709 m2. Działka rolna położona bezpośrednio przy zabudowie mieszkaniowej idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł2 520 m² 118,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o pow 25,2a posadowionej w urokliwej miejscowości Szydłów.Działka nr 293/3. Woda,kanalizacja, prąd 20 m od.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł9 078 m² 13,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży trzy działki ewidencyjne położone w miejscowości Bratkowice, gmina Świlcza, powiat rzeszowski, woj. podkarpackie. Działki mają charakter rolny bez możliwości zabudowy, co.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działek z linią brzegową i częścią prywatnego jeziora w okolicach Wojnicza w powiecie tarnowskim. Na sprzedaż zostały już tylko działki: 1x działka 10 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Tereszewo

Tereszewo,warmińsko-mazurskie

330 000 zł37 600 m² 8,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż 3 działki rolne. Działki zlokalizowane są w miejscowości Tereszewo, gmina Kurzętnik. 254/1, 259/2, 259/1. Działki 245/1, 259/2 rola V, VI klasy, 259/1 las. Dojazd bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 909 m² 131 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nieruchomość składająca się z działki o powierzchni ok. 1909 mkw, położonej w Szczyrku. Działka bezpośrednio dolega do drogi gminnej, asfaltowej. Jednostka zi ok. 1190 powierzchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Rościęcino,zachodniopomorskie

1 100 000 zł47 854 m² 22,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży są działki rolne położone przy drodze ekspresowej S6, 5 km od Kołobrzegu, woj. zachodniopomorskie. Na sprzedaż jest 13 działek - 10/69, 10/70, 10/71, 10/84, 10/85, 10/98, 10/99,.

Szczegóły ogłoszenia

115 120 zł1 439 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowe działki budowlane na sprzedaż - Grochowa, gmina Bardo Cisza. Widoki. Inwestycja z potencjałem. Lokalizacja: grochowa, gmina Bardo, powiat ząbkowicki Powierzchnie działek: od ~13 do 15.

Szczegóły ogłoszenia

106 200 zł1 180 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Tatarach Jest łąka, są wysokie drzewa, las, ptaki, świeże powietrze i piękne widoki. Czy nie tego właśnie nam potrzeba w codziennej gonitwie ? Przyroda daje.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 711 m² 40,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1711 m2, znajdująca się w Strzelcach, gmina Nałęczów. Idealna do celów wypoczynkowych. Działka położona jest przy granicy administracyjnej Nałęczowa,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł802 m² 286,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Bardzo ładna działka w dobrej lokalizacji w Łochowie -o powierzchni ok 802m2! Działka położona w cichej, spokojnej dzielnicy w sąsiedztwie nowo powstających domów.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł7 908 m² 74,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: atrakcyjny teren z potencjałem inwestycyjnym - Klebark Wielki k. Olsztyna Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 7 908 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 900 m² 178,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

biuro nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w poszukiwanej lokalizacji na przedmieściach Lublina, zaledwie 13km od centrum miasta. W sąsiedztwie nowa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

82 900 zł851 m² 97,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prywatna enklawa zaledwie 11 min od Kołobrzegu! Odkryj idealną lokalizację pod budowę wymarzonego domu lub prestiżowego second-home. Poczuj bliskość bałtyckich fal i energię Kołobrzegu -.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł35 000 m² 9,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

- lokalizacja: trzetrzewina (gmina Chełmiec) - Powierzchnia: 3,5 ha (35 0000 m ) Działka leśna o powierzchni 1.1 ha, działka rolna 2.4 ha - Media: Wodociąg gminny w granicy, prąd, obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

341 550 zł1 035 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na własny dom, w którym spokój i bliskość natury będą w idealnej harmonii z Twoimi potrzebami? Oto nieruchomość zlokalizowana w Kościnie , gmina Dobra,.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł3 000 m² 21,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka rolna na sprzedaż wielka szansa na inwestycję! Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3 000 m . Nieruchomość położona jest w Gromotach, w spokojnym, zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

1 959 000 zł2 258 m² 867,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Dwie działki w prestiżowej części Trójmiasta -gdynia, ul. Wagnera Są miejsca, które od pierwszej chwili zostają w pamięci. Takie, do których chce się wracać nie tylko myślami. Ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jarużyn

Jarużyn,kujawsko-pomorskie

222 750 zł891 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno - prawnym. Działka pod budownictwo jednorodzinne w spokojnej okolicy w Jarużynie. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł82 100 m² 5,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka rolna o powierzchni 8,21 ha położona.

Szczegóły ogłoszenia

136 000 zł3 000 m² 45,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana nieruchomość to działka 0,3010h położona w spokojnej i malowniczej okolicy Zawady gmina Rzeczyca w powiecie tomaszowskim, wokół której znajduje się zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł19 300 m² 129,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Stare Ratowo, gmina Śniadowo. Na gruncie znajdują się 10 budynków oraz: plac składowy, parking tir oraz plac manewrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

242 640 zł4 044 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o numerze ewidencyjnym 203/8 z wydanymi warunkami zabudowy. Działka o powierzchni 4044 m2, zlokalizowana w podolsztyńskiej miejscowości Jonkowo, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

248 380 zł1 129 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł2 073 m² 60,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna parcela w spokojnej zielonej okolicy! Piece, gmina Gaszowice, ul. Żytnia (dostęp również od ul. Krzywej) Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 2073 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł300 m² 283,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rod z domkiem murowanym o powierzchni 35 m 2 z zadaszonym tarasem i pomieszczeniem gospodarczym wielkości 8 m 2. Domek po gruntownym remoncie, ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł4 620 m² 196,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Atrakcyjny teren inwestycyjny z widokiem na góry. Na sprzedaż wyjątkowy teren o powierzchni 4620m2, stanowiący idealną propozycję zarówno dla inwestora poszukującego gruntu pod zabudowę,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 500 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Dobra oferta! duża działka W kowalewie blisko szubina blisko trasy S 5. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 2500m2. Działka budowlana z warunkami zabudowy: - dopuszcza.

Szczegóły ogłoszenia

4 955 000 zł27 500 m² 179,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej przedsiębiorców! Działka od strony rzeczki Piwonia jest terenem usługowo-produkcyjnym wpisanym w plan zagospodarowania.