dowolna

Działki

64 099 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 099 ogłoszeń

58 000 zł650 m² 89,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowość! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch widokowo położonych działek budowlanych o powierzchniach 817 i około 650 m2. Działki te usytuowane są na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł7 885 m² 95,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W pełni uzbrojona z płytą fundamentową, ogrodzona,działka w cichej i spokojnej lokalizacji. Bezpośredni dostęp do strumyka Wola Struga. 300 m do Jeziora Przybiernowskiego Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

10 058 300 zł100 583 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

0% prowizji! klient kupujący nie ponosi kosztów biura nieruchomości! Przedstawiam na sprzedaż bardzo duży teren inwestycyjny położony w Jastrzębiu-Zdrój (w bardzo dogodnym miejscu) przeznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł503 m² 1 530,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zdjęcia należą do własciciela oferty. Na sprzedaż - atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna w Krakowie, ul. Monterska Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

329 730 zł30 900 m² 10,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy wyjątkowe działki w miejscowości Wielki Wełcz, gm. Grudziądz Oferujemy na sprzedaż malowniczo położone działki w miejscowości Wielki Wełcz, gmina Grudziądz, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł2 900 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

- rezerwacja - Trąbki, gmina Biskupice, powiat wielicki. Szybki i bezproblemowy dojazd do Wieliczki, krakowa, także autobusem podmiejskim. W pobliżu sklep, przystanek, kościół. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł1 300 m² 64,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

>Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 13 arów, położona w miejscowości Besko. Teren płaski i bardzo dobrze nasłoneczniony,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł4 500 m² 37,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 45 arów, położona w miejscowości Białobrzegi. Nieruchomość ma płaskie ukształtowanie terenu i posiada wydane warunki zabudowy na dwa domy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł22 200 m² 17,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dwie działki rolne o łącznej pow. 22 200 m2 we Włodarce w województwie #zachodniopomorskim , w powiecie gryfickim, w gminie #trzebiatów. Idealne miejsce do prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Wojcieszyn,zachodniopomorskie

4 062 500 zł32 500 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

32 500 m2 powierzchni inwestycyjnej na sprzedaż! Jedna z ostatnich działek usługowych przy węźle Nowogard Zachód, na autostradzie S6. Położona w miejscowości Wojcieszyn, 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

54 120 zł902 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ostatnia taka mała działka W kompleksie! Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę działki budowlanej położonej w miejscowości Kościuszki, gm Osina. Kościuszki to niewielka miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 198 m² 183,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana mieszkaniowo-usługowa o powierzchni 0,1198 ha, zlokalizowana w Koninie, przy ul. Kolskiej. Przeznaczenie i nr działki: działka nr 686 położona.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł17 800 m² 5,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w Kamieniu, gmina Łaziska, powiat Opole Lubelskie, przy trasie Lublin-Opole-most w Kamieniu. Bardzo dobry dojazd szeroką, solidnie utwardzoną drogą. Działka jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

899 800 zł4 090 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż o metrażu 4090m znajdującej się tuż obok Szczecina - w Dobrej. Działka z dużym potencjałem inwestycyjnym! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł3 399 m² 11,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka rolna w Lewicach, 7,5 kilometrów od Trzebiatowa. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł1 980 m² 315,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do zaoferowania działka budowlana z przepięknym widokiem na Karkonosze w świetnej lokalizacji w Jagniątkowie. Działka o pow. 1980 m2 objęta mpzp - zabudowa jednorodzinna -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Imno

Imno,zachodniopomorskie

112 000 zł1 400 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1400 m w malowniczej miejscowości Imno Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie istniejącej zabudowy jednorodzinnej oraz nowoczesnych domów, co.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 475 m² 94,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 202/7 położona w miejscowości Jurki, gmina Morąg, w malowniczym otoczeniu Mazur Zachodnich. Jurki - Styl życia nie tylko lokalizacja W cenie koncepcja domu Dom.

Szczegóły ogłoszenia

539 300 zł5 393 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: spokojna okolica, piękny widok, blisko miasta Lokalizacja: sucumin, wieś kociewska na Pojezierzu.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł18 200 m² 7,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży duża działka z wydanymi warunkami zabudowy, położona w miejscowości Podlubień, gmina Sulejów. Teren rolno - budowlany, położony w spokojnej wsi Podlubień, bliska.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł42 700 m² 88,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka Gruntowa w Świetnej Lokalizacji - zobacz film Zobacz Film Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę gruntową o powierzchni 42 700 m2 położoną w świetnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

544 500 zł3 025 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** duża działka W karakulach *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki położonej w Karakulach. Powierzchnia działki wynosi 3025 m2, a wymiary działki to ok 46 m x 65 m.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł4 252 m² 75,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana, o powierzchni ok. 42,5 ar, położona w miejscowości Myczkowce, w gminie Solina, w powiecie leskim. Grunt położony bezpośrednio nad rzeką.

Szczegóły ogłoszenia

138 425 zł5 537 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki W stojkowie blisko lasu I jeziora Lokalizacja: stojkowo, gmina Dygowo Powierzchnia działki: 5.537 m Numer działki: 89/5 Opis nieruchomości Przestronna działka.

Szczegóły ogłoszenia

766 500 zł18 250 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kup bez prowizji! Działki o szerokości 67,70 mb z warunkami zabudowy dla inwestycji handlowo - usługowo - mieszkaniowej. Dojazd drogą asfaltową. Media w drodze. Centrum Miasta, przy.

Szczegóły ogłoszenia

43 749 zł4 861 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kup bez prowizji! Sprzedam dwie działki o pow. jedna 4861 m2 i druga 4972 m2, grunty zadrzewione, pastwiska trwałe, grunty orne, położne w miejscowości Młodocin Większy gmina Wolanów.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł400 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gotowa działka pod budowę - rodo Sawanna - media na miejscu! Na sprzedaż wyjątkowa działka w rodo Sawanna Rodzinne Ogrody Działkowe - miejscu, gdzie natura spotyka się z wygodą,.

Szczegóły ogłoszenia

51 600 zł450 m² 114,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o nieregularnym kształcie. Część działki jest zabudowana budynkiem garażowym, pozostała część działki zagospodarowana jest jako ogród, obsadzony różnymi drzewami i krzewami.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Rynarcicach z mediami - 8 ar. Atrakcyjna lokalizacja: blisko lasu i zabudowy jednorodzinnej, dojazd drogą asfaltową. Media: woda, kanalizacja, prąd i gaz -bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł1 000 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w świetnej lokalizacji miasta na pograniczu z Komorowem, 900 m do wkd. Wymiary szer. 52 mx 19 m. Ogrodzona z małym domkiem ok. 30 m2. Wszystkie media w drodze przed.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł24 535 m² 6,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł7 600 m² 59,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolno-budowlana w Luboszycach - idealna pod Twoją inwestycję! Na sprzedaż atrakcyjna działka o przeznaczeniu rolno-budowlanym położona w centralnej części miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

146 000 zł723 m² 201,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnie 2 działki do wyboru. Na sprzedaż działka budowlana - 723 m2, z przeznaczeniem pod dom jednorodzinny lub w zabudowie bliźniaczej! W bezpośrednim sąsiedztwie są nowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Wolin

Wolin,zachodniopomorskie

300 000 zł5 030 m² 59,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę położoną w okolicach Wolina. Nieruchomość o powierzchni 5030 m2. Działka rolna jest o klasie gruntu łv. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł2 500 m² 398 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

60-003 Poznań (grunwald - Junikowo) ul. Wołczyńska, gm. Poznań, pow. poznański, woj. wielkopolskie. Media: prąd, woda, gaz, w ulicy. Brak planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Gruszczyn,wielkopolskie

240 000 zł3 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka Gruszczyn, ul. Torfowa - 3200 m2 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnej działki o powierzchni 3200 m2, położonej w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł19 892 m² 11,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania duża, blisko 2 ha działka rolna w zielonogórskiej Zawadzie. Oferta tylko W metrohouse! Całość nieruchomości stanowi obecnie 3 mniejsze działki o powierzchniach.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Proponuję Państwu działkę pod zabudowę jednorodzinną z dala od miejskiego zgiełku w malowniczej miejscowości Komarno, nieopodal Jeleniej Góry. Metraż działki 1000 m2 płaska, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż piękna działka budowlana w Bronowie! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2510 m , położoną w spokojnej i zielonej okolicy Bronowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł20 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości next ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę inwestycyjną na sprzedaż. Idealna działka inwestycyjna w Ładnej gm Skrzyszów. Działka z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

167 400 zł3 348 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż 3 działki rolne położone w Karwieńskich Błotach, około 1,5 km od plaży. Działka nr 578 - 2 629 m2 - cena 30 złotych/m2. Działka nr 598/1 - 3 348 m2 - 50 złotych m2.