dowolna

Działki

64 093 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 093 ogłoszenia

79 000 zł9 700 m² 8,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, gdzie poranki pachną lasem, a wieczory przynoszą ciszę, jaką coraz trudniej znaleźć. Właśnie w takim miejscu znajduje się oferowana działka w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 200 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna na Inwestycję. Na sprzedaż działka z nowego podziału w Adamowiźnie, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 448 m² 656,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana zlokalizowana w świetnie skomunikowanej miejscowości Opacz Kolonia przy ul. Grabowej. Kluczowe informacje: działka objęte jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł350 m² 5,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do wynajmu plac o pow. 350 m 2 w centrum miasta. Nieruchomość znajduje się przy głównej ulicy ( wokół obiekty handlowe i inne) Właściciel rozważy również sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lubin

Lubin,dolnośląskie

75 000 zł221 m² 339,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa - lubin pow. 221 M 2 Na sprzedaż działka położona przy ul. Gwarków w Lubinie pod usługi + maksymalnie 4 mieszkania Uzbrojenie terenu: prąd na działce, woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 094 m² 187,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż jedna z 8 dostępnych w naszym biurze działek, położonych w miejscowości Rębiska (3km do Kielna, 2 km do Warzna, 7km do Chwaszczyna, 18km do Gdyni). Szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 087 m² 109,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działki o powierzchni 1087 m2, 1348 m2 (139 tysięcy zł), 1349 m2 (139 tysięcy zł) położone w miejscowości Grębocice, 8km od Głogowa. W miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł270 m² 2 037,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż działka o powierzchni 27 arów w cichej spokojnej okolicy na Osiedlu Biała. Nieruchomość znajduje się w cichej, spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł696 m² 239,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż 4 uzbrojone działki budowlane, położone blisko morza, lasu oraz zatoki Puckiej. Dla każdej z oferowanych działek zostały wydane warunki zabudowy pod budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 830 m² 138 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wystawiamy dużą działkę, idealną pod rezydencję, siedlisko lub gęstszą zabudowę. Działka powstała wskutek podziału długiego paska ziemi, na który oczywiście były wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł11 700 m² 5,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,17 ha w świetnej cenie (cena do negocjacji) położona w malowniczej miejscowości Radłówka. Działka oznaczona w mpzp jako 4r - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł8 328 m² 234,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa (dwie działki) o łącznej powierzchni 0,8328 ha (8328 m ), położona w Warszawie dzielnica Wesoła, rejon Groszówka Północ Spokojna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł6 640 m² 60,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana 6640 m Zalesie, gm. Dobrzyniewo Duże 15 km od Białegostoku Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 6640 m położona w miejscowości Zalesie (gmina Dobrzyniewo.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł2 465 m² 324,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości działka budowlana 2460 m w górach Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną o powierzchni 2460 m , położoną w spokojnej, malowniczej okolicy otoczonej łąkami,.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 500 m² 76,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomośći Quality - Oferuje Państwu na sprzedaż urokliwą działkę o numerze 168/25, położoną w miejscowości Rumiejki. Nieruchomość zlokalizowana jest bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł1 742 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 1742 m , zabudowana funkcjonalnym budynkiem biurowo-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

121 660 zł1 106 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu nieruchomość niezabudowaną położoną w kompleksie 12 działek w Ninikowie, gmina Karnice. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1106 m2, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

94 800 zł1 116 m² 84,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Kopki , gmina Rudnik nad Sanem , powiat niżański. Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż 5.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 135 m² 255,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Starej Łomży przy szosie przy ulicy Pogodnej w odległości około 1,5 km od miasta, pośród zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł6 300 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w okolicach Puszczy Mariańskiej, w gminie Puszcza Mariańska. Duża działka z potencjałem o powierzchni 6300 m2. Wydane Warunki Zabudowy. Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł3 025,76 m² 12,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 30,25 ara, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie. Działka w kształcie prostokąta. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł7 999 m² 46,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność przedstawić wyjątkową działkę na sprzedaż o powierzchni 79,99 ara, położoną w malowniczej i spokojnej okolicy, w sercu Bieszczad, w miejscowości Bukowiec.

Szczegóły ogłoszenia

2 330 000 zł10 549 m² 220,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz terenu pod inwestycję, która ma realny potencjał biznesowy w świetnej lokalizacji, z dużą powierzchnią i przeznaczeniem usługowym? Na sprzedaż działka komercyjna 10 549.

Szczegóły ogłoszenia

1 318 000 zł4 395 m² 299,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Działka budowlana o powierzchni 4395 m2 położona na bydgoskim Fodonie (os. Przylesie) Grunt o pochyłym ukształtowaniu dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 938 000 zł4 845 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż grunt pod zabudowę mieszkaniową i usługową - Wągrowiec, osada Biuro Nieruchomości Tectum prezentuje ofertę sprzedaży atrakcyjnego gruntu inwestycyjnego o łącznej powierzchni 4.

Szczegóły ogłoszenia

422 820 zł3 132 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Nowy kompleks działek w zielonych Pisarzowicach koło Kamiennej Góry! Otoczenie nieruchomości: pisarzowice to wieś w gminie Kamienna Góra,.

Szczegóły ogłoszenia

236 000 zł3 005 m² 78,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Domowo invest Oferta sprzedaży dużej działki pod zabudowę jednorodzinną Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronną działkę budowlaną o łącznej powierzchni 3005 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł2 342 m² 294,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Promocja! Opis projekt inwestycji deweloperskiej klasztor Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna w Legnicy, w województwie dolnośląskim Działka o powierzchni 23 ary zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 770 000 zł21 300 m² 130,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt rolno budowlany o powierzchni 2,13 ha w drugiej linii zabudowy. Nieruchomość składa się z kilku działek ewidencyjnych, w tym 2 x 600m2 oraz drogi dojazdowej. Dla jednej.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł882 m² 260,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sakura Estates ma przyjemność zaprezentować piękną i ustawną działkę budowlaną w Brajnikach. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w miejscowości Brajniki pomiędzy Jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł999 m² 195,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 999 m | mpzp 1pa/mr | Funkcja gospodarcza + mieszkaniowa Na sprzedaż grunt niezabudowany o powierzchni 999 m , objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Cena: 195 000.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł600 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięć działek o podobnej wielkości położonych obok siebie, na skraju osiedla domów jednorodzinnych, około 2 km od centrum miasta, 7 km od morza - ścieżka rowerowa (dziwnówek), uzyskana decyzja.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka o powierzchni 1500 m2 w Ojrzanowie, gmina Żabia Wola. Działka w kształcie czworokąta o bokach 39 m (od drogi), 48 m, 33 m i 37 m. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 112 m² 80,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Chocianów, działka budowlana 1112 m2, sprzedam, cena 90 000 zł. Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo ciekawie ulokowanych działek wzdłuż ulicy Długiej w Chocianowie. Oba grunty.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przepięknie położona nieruchomość w miejscowości Borzęcin Duży- działka rolna na tą chwilę bez prawa zabudowy w studium gminy Stare Babice z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł51 600 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 5,16 ha położona w miejscowości Redlanka, w gminie Żabia Wola, niedaleko z wygodnym dojazdem do Warszawy. To idealne miejsce dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Niwy

Niwy,kujawsko-pomorskie

328 265 zł5 142 m² 63,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcja/usługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 zł/m2 netto Treść ogłoszenia: syndyk masy upadłości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Serock

Serock,kujawsko-pomorskie

320 000 zł23 200 m² 13,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Serock, gmina Pruszcz, powiat świecki, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 2,32 ha. Według.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²