dowolna

Działki

64 093 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 093 ogłoszenia

80 000 zł1 050 m² 76,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1050 m2, w Secyminku gmina Leoncin. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. 26 m x 40 m, położona w drugiej linii zabudowy od drogi numer 575.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 011 m² 54,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działek budowlanych - gogolin, woj. Kujawsko-pomorskie Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko Grudziądza? To idealna oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 086 m² 73,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Kamieniu przysiółku wsi Strzeczona Twoje miejsce na wymarzony dom! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 749 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł3 100 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana Desno, gm. Halinów - Twoje miejsce wśród natury, blisko Warszawy! Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Ta działka w miejscowości Desno to.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 1 000 m2 położoną w Tylewicach obok Wschowy. W otoczeniu nieruchomości znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł4 200 m² 52,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka pod zabudowę mieszkaniowo - usługową w atrakcyjnej lokalizacji w regionie Roztocza Wywłoczka, gm. Zwierzyniec Położenie i okolica: nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

321 750 zł825 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mierzyn. Oferta sprzedaży działki o powierzchni 825 m2 w cenie 390 zł/m2, sąsiadującej z Osiedlem pod Lipami. Obecnie czynne pozwolenie na budowę na dom w zabudowie bliźniaczej -.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł2 357 m² 254,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (mpzp), dla terenów zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z prawem wprowadzenia funkcji usługowej Niniejsza oferta to wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 801 m² 52,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1801 m , położona w miejscowości Pniówno, gmina Wierzbica. To świetna propozycja dla osób szukających spokojnej lokalizacji pod budowę domu lub.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł940 m² 335,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz miejsca, które elastycznie dopasuje się do Twoich planów życiowych i zawodowych? W Słupnie pod Radzyminem (okolice ul. Żeromskiego) czekają na Ciebie idealne warunki do postawienia.

Szczegóły ogłoszenia

679 650 zł4 531 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki położonej w Lipowie w gminie Wiązowna w powiecie otwockim. Piękny teren o powierzchni 4531 m2.

Szczegóły ogłoszenia

18 500 000 zł14 809 m² 1 249,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej W łodzi, dzielnica górna, oś. Ruda pabianicka Nieruchomość przygotowana pod inwestycję deweloperską o chłonności łącznej 16.143,26.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł23 617 m² 63,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą : Działki inwestycyjnej położonej przy drodze krajowej nr 50 w miejscowości Jasiorówka na wyjeździe z Łochowa w kierunku na Ostrów.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł8 585 m² 139,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Kompleks Działek w Nadbieli (gmina Poświętne) dosłownie na granicy z miejscowością Nowe Grabie - 5 km do Wołomina. Dla dewelopera, z Warunkami Zabudowy: teren z przeznaczeniem do.

Szczegóły ogłoszenia

306 000 zł1 000 m² 306 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Firma Derbin Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Kałuszyn, w gminie Wieliszew. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 530 m² 98,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu jeziora Polecamy do sprzedaży urokliwą działkę budowlaną o powierzchni 1530 m2 zlokalizowaną w miejscowości Skoki Duże woj. Kujawsko-pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł160 m² 1,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do wynajęcia Działka 10ar- 1000m2 w centrum Niepołomic Bardzo ruchliwa ulicy oraz prestiżowa lokalizacja Na działce dostępny jest prąd działka płaska ogrodzona Działka Idealnie widoczna.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł1 200 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1200 m 2. Działka zlokalizowana w miejscowości Lubla (gm. Frysztak, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł770 m² 194,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 770 m2 położona w miejscowości Łagówek, w spokojnej i cichej okolicy, idealnej dla osób szukających miejsca na wymarzony dom.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 300 m² 134,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Orzeszu Woszczycach przy ul Gościnnej Działka o powierzchni 1300 mkw. Działka płaska, nieogrodzona, w regularnym kształcie prostokąta W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

86 825 zł755 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie na sprzedaż kompleks działek położonych w spokojnej części Nowogardu. Na działkę przed podziałem zostały wydane warunki zabudowy na zabudowę jednorodzinną. Cena 115 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 792 m² 189,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka z potencjałem - idealna pod dom jednorodzinny z usługami! Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w Lędzinach przy ul. Zawiszy Czarnego , w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł2 616 m² 147,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pragnę Państwu zaprezentować nową ofertę naszego biura jaką jest działka rolno-budowlana, zlokalizowana w sercu Pienin, przy miejscowości Grywałd. Całkowita jej powierzchnia to 2616 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł952 m² 177,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 952 m | Miłocin, gm. Cedry Wielkie Na sprzedaż działka budowlana, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Miłocin, w gminie Cedry Wielkie.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł1 782 m² 150,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka, która stanowi część miasta, a jednocześnie jest oazą ciszy i spokoju. Wośniki - ulica Hodowlana. Ten grunt ma łączną powierzchnię 1897 m2. Działka jest pięknie usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę rod 500 m z domkiem - Chojnice Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 500 m , położona na terenie rod "kolejarz" w Chojnicach. Idealne miejsce na odpoczynek,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł2 200 m² 240,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Inwestycja obejmuje uzbrojoną działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego oraz 2 domki turystyczne w pełni gotowe i przystosowane do wynajmu - istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

32 893 200 zł18 274 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - grunt na sprzedaż, który znajduje się w malowniczej okolicy warszawskiej Białołęki. Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł4 161 m² 108,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Nowym Borku nieopodal Tyczyna. Działka lekko nachylona w kształcie prostokąta o powierzchni 41,6 ara. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi gminnej, do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 105 000 zł1 578 m² 700,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tarnowo podgórne ul. Marianowska 1578 m2 Polecam 2 działki lezące przy ul. Marianowskiej - o powierzchni 1578 i 1572 m2 - szer. frontu 21 m a głębokość 75 m - wszystkie media przed.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 800 m² 53,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka w malowniczej miejscowości Tropie, gm. Gródek nad Dunajcem! Świetna okazja inwestycyjna - idealna pod budowę domu całorocznego lub domku na wynajem! Spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

590 400 zł984 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności nieruchomości o powierzchni 984 m2 , składającej się z działek ewidencyjnych oznaczonych numerami: 52, 54/1, 53, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł8 716 m² 126,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży 2 działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 0,8716 ha ( pow. 0, 2248 ha i 0, 6468 ha0 , położone w strefie gospodarczej w Wołowie przy ul. Polnej. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 100 m² 136,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedaż Kategoria: działki budowlane Lokalizacja: zimna Woda, gm Lubin Powierzchnia: 1100 m2 największe zalety: działka o regularnym kwadratowym kształcie; piękne, zielone otoczenie; świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dębno

Dębno,dolnośląskie

67 850 zł1 150 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane w malowniczej lokalizacji i miejscowości Dębno k. Rawicza woj. dolnośląskie gm. Żmigród. Działka znajduje się w pięknym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

4 550 000 zł7 000 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedamy działkę budowlano - rolną. Krowodrza - ul. Chełmońskiego - Stelmachów. Działka 70 arowa - ok 23 ar budowlana, 47 arów rolna. Działka płaska, prostokątna, uzbrojona, szerokość 28 m.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 800 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Żórawie, w atrakcyjnej i spokojnej okolicy sprzyjającej wypoczynkowi. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

252 890 zł1 331 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki (działka nr 3) położonej przy ul. Krasawna o powierzchni 1331m2, oznaczonej jako działka nr 5583/8. Działka położona nieopodal ul. 1 maja (wjazd od 1 Maja). Działka nie.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 147 m² 121,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka w samym Sercu Kaszub! Wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł318 700 m² 3,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż, duża działka rolna o powierzchni 31,8700 ha, położoną w miejscowości Golczewo. Lokalizacja: zaledwie 1 km od centrum Golczewa i stacji benzynowej, dogodny dojazd -.

Szczegóły ogłoszenia

6 385 050 zł42 567 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zespół działek nad jeziorem Bukowo w pobliżu miejscowości Gleźnowo w gminie Darłowo o powierzchni 4,2567 ha (42.567 m2). Do morza w miejscowości turystycznej Dąbki około 3 km.