dowolna

Działki

64 092 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 092 ogłoszenia

1 480 000 zł14 800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1,48 ha znajdująca się w miejscowości Otomino gm. Żukowo. Bardzo dobry dojazd drogą utwardzoną z płyt betonowych. W sąsiedztwie domy mieszkalne. Uzbrojenie:.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł27 900 m² 136,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna - Uniszki Cegielnia k. Mławy Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 27 900 m , zlokalizowana na obrzeżach Mławy, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

12 271 488 zł95 871 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę o łącznej powierzchni 9,5871 ha o zwartym kształcie znajdującą się na płaskim, nasłonecznionym terenie przy ul. Sportowej. Świetny teren pod fotowoltaikę, biogazownię,.

Szczegóły ogłoszenia

295 160 zł4 229 m² 69,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę, w Częstochowie, w dzielnicy Gnaszyn, o powierzchni 4229m2. Działka : o pow. 4229m2 wymiary : szer. 29.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł655 m² 343,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż -działka inwestycyjna -w centrum Zabrza położone przy ul Nawrata -boczna Wolności.Działka 500/42 Brak planu zagospodarowania przestrzennego-należy wystąpić o warunki.

Szczegóły ogłoszenia

113 940 zł1 266 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane nad jeziorem Gorzuchowskim w miejscowości Wilkowyja koło Kłecka. Przepiękne jezioro rynnowe z głębokością maksymalną 5 m. Z 16.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł1 063 m² 418,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 29x30 m Węgrzce Wielkie - gmina Wieliczka, działka mn. Powierzchnia działki 10,63 a, kształt działki delikatny trapez z wjazdem z drogi wewnętrznej prywatnej (udział.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł1 500 m² 219,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowalna o powierzchni 15 arów w Witoszowie Dolnym! Działka posiada dojazd drogą gminną! Działka w niedalekim czasie będzie uzbrojona w wodę, kanalizację oraz prąd! -.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 495 m² 234 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dąbrowa Górnicza, działka z przeznaczeniem pod usługi usytuowana blisko trasy S1 w okolicy Ujejsca, w sąsiedztwie stacji paliw i Mc Donaldsa. Powierzchnia działki 1495m2, wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł4 900 m² 3,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

*** działka rolna 4900 M 2 *** Zapraszamy Państwa na prezentację dwóch działek położonych w gminie Gródek woj Podlaskim o łącznej powierzchni 4900 m 2 1.działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł5 160 m² 366,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka o powierzchni 5160metrów, kształtem zbliżona do trapezu wymiary wzdłuż drogi ok 90metrów x 55, położona w Starych Babcach bezpośrednio przy drodze gminnej (w.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 100 m² 108,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana pod budownictwo mieszkaniowe w pieszkowie (pod lubinem) - o powierzchni od 11 arów zlokalizowana w pięknej lokalizacji z doskonałym dojazdem do Lubina. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

198 600 zł1 324 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana wśród natury Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana 1324m2, położona wśród natury oraz domów jednorodzinnych. Miejsce idealne dla osób chcących zamieszkać z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 605 m² 84,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 2605 m2, położona osiedlu na obrzeżach miasta, zlokalizowana w Koninie na osiedlu Wilków, przy ul. Brzozowej. Przeznaczenie działki: działka.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 289 m² 45,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż nieruchomość W dębowcu Dębowiec wieś w Polsce, znajdująca się na Pogórzu Jasielskim, administracyjnie położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim,.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 007 m² 84,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w Dyrdach, przy ulicy Asfaltowej, gmina Woźniki, powiat lubliniecki. Parametry działki: w kształcie prostokąta wymiary 28,8m.

Szczegóły ogłoszenia

1 435 000 zł4 100 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana 4100 m z możliwością podziału Krupia Wólka / Zalesie Górne Na sprzedaż oferujemy wyjątkowo atrakcyjną, dużą działkę budowlaną o powierzchni 4100 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł1 300 m² 375,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mogilany- do sprzedania bardzo ładna działka budowlana o pow. 1300m2 z widokiem na zieloną okolicę. Opis: przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni ok.1300m2 w tym.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 313 m² 83,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy działkę na sprzedaż w miejscowości Jastrzębie - Zdrój / Sołectwo Szeroka. Parcela o pow. 1313m2, niezagospodarowana, nieogrodzona o nieregularnym kształcie. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

693 500 zł7 300 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża widokowa działka położona w Mroczkowicach. Powierzchnia 7300 m (0,73h). Kształt regularny prostokątny. Dojazd droga utwardzoną/szutrową. Na działce znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

59 640 zł994 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 4 działki z potencjałem idealne dla tych, którzy lubią mieć życie pod ręką, a nie tylko ciszę jak na odludziu. Lokalizacja: zielin, gmina Mieszkowice jest ruch, coś się.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 700 m² 184,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży są 4 działki o powierzchni: 2700,5328,2700m.kw.z Miejscowym Planem Zagospodarowanie Przestrzennego o funkcji magazynowo-usługowej i obsługa komunikacji. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł3 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

:link do strony :KONTAKT DO AGENTA Bogusław Zalewski  

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł500 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę rekreacyjną na rod znajdującą się w Mińsku Mazowieckim przy ul. Kołowej. Wymiary 9x60m o powierzchni 500m2,na której znajduje się drewniany, ocieplony domek.

Szczegóły ogłoszenia

3 486 260 zł11 246 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż jest teren podzielony na działki budowlane o łącznej powierzchni 11246 m2, w miejscowości Turów gmina Żórawina. Działki mają powierzchnię od 744m2 do 1624m2 Teren jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł606 m² 198,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - przeznaczenie pod zabudowę letniskową; - bliskość jeziora oraz terenów rekreacyjnych, idealnych do wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

188 200 zł941 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w doskonałej lokalizacji - tylko 1 km od granicy miasta i ul. Energetyków w Stalowej Woli. - powierzchnia działki: 9,41 a (dostępne też większe) - wymiary: podane.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł1 500 m² 225,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej o pow. 1500 m2 (15 ar) w m. Kębło z wydanym pozwoleniem na budowę domu o pow. 100 m2. Lokalizacja: kębło gm. Wąwolnica Powierzchnia: 1500.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 005 m² 148,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki Z widokiem na chełmiec! Do sprzedaży czterdzieści działek położonych na nowo powstającym osiedlu. Działki w kształcie prostokąta, przeważnie płaskie, dobrze nasłonecznione,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł29 846 m² 50,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: działka położona we wsi kaszubskiej Smołdziński Las. Lokalizacja po środku zieleni oraz pięknych jezior tj.: Jezioro Łebskie, jezioro Dołgie Wielkie czy Gardno Smołdziński Las to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Włóki

Włóki,kujawsko-pomorskie

596 000 zł7 187 m² 82,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam dużą działkę o powierzchni 7187 m2 położoną we Włókach, w gminie Dobrcz.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 854 m² 134,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lubin 18,5 ara - działka budowlana Położona w spokojnej okolicy na obrzeżach miasta, z widokiem na pola i sady, w pobliżu nowych domów jednorodzinnych. M edia - woda tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 233 m² 170,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękna działka położona w malowniczej i spokojnej dzielnicy Rzeszowa - Matysówka. Powierzchnia wynosi 12,33 ar. Kształt: zbliżony do prostokąta. Szerokość ok 32.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 502 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca pod budowę domu, ale chcesz uniknąć wielomiesięcznego oczekiwania na urzędnicze decyzje? Ta nieruchomość (dz. nr 166/20) w miejscowości Zagłoba eliminuje największą przeszkodę.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 737 m² 77,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w spokojnej części Międzyborza Dojazd drogą asfaltową. Nieruchomości oznaczone w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako mn8/u,.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł900 m² 108,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane I działka rolna - siedlec, gmina radłów bezterminowe warunki zabudowy! Atrakcyjna oferta gruntów budowlanych w spokojnej części miejscowości Siedlec, gmina Radłów, powiat.