dowolna

Działki

64 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 064 ogłoszenia

210 000 zł4 570 m² 45,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna z bezterminowymi warunkami zabudowy, z możliwością przepisania wz na nabywcę w formie aktu notarialnego. Podstawowe informacje: powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Gryfice,zachodniopomorskie

157 400 zł1 574 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę przy wylocie z Gryfic niedaleko nowej zabudowy o powierzchni 1574 m2 przy drodze utwardzonej w widokiem na las. Działka jest w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł1 020 m² 119,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne cztery działki budowlane położone w miejscowości Korczyna k. Krosna przy ul. Wierzbowej. Wyjątkowa lokalizacja, położone w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 178 m² 165,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Bardzo ładnie położona działka o powierzchni 1178 m2 bardzo blisko Karwii i Dębek. Idealna pod dom weekendowy całoroczny. Działka numer 130/26.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 010 m² 106,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko w Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 3010 m , położona w miejscowości Letniki, w gminie Dobrzyniewo Duże,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł100 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nowa Oferta w Globalproperty! Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 10 ha - w doskonałej lokalizacji przy S6 - Godętowo Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka przemysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

390 130 zł3 001 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki rolne położone w malowniczej miejscowości Wojcieszyn, w gminie Stare Babice. Działki te znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł900 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Widokowa działka w malowniczej okolicy lasów i pagórków. Działka o powierzchni 9 arów, położona na lekkim wzniesieniu, z którego rozpościera się przepiękny widok na okoliczną.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł7 500 m² 39,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka o pow. 0,7500 ha (7500m2) w miejscowości Blinno w ciągu drogi krajowej nr 10. W sąsiedztwie działki woda gminna oraz przyłącza energetyczne. Potrzebujesz więcej informacji?.

Szczegóły ogłoszenia

136 290 zł1 239 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy na sprzedaż działki w kompleksie 8 działek w Jabłonowie. Jedna z działek została sprzedana. Działki są w trakcie podzialu i uzyskiwania warunków zabudowy na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Góra

Góra,warmińsko-mazurskie

720 000 zł3 999 m² 180,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka o powierzchni 3999 m2., położona w miejscowości Góra powiat Piski nad jeziorem Tyrkło. Nieruchomość położona jest na wzniesieniu oraz przylega do drogi gminnej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

180 420 zł3 007 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki: - w Węgoju, w gminie Biskupiec, - o obszarze około 3.000 m2 każda, - wodociąg w drodze, - w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy! Węgoój to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł10 508 m² 11,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż dużą działkę zlokalizowaną w miejscowości Częstochowa - dzielnica Wyczerpy-Aniołów powierzchni 10508 m . Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna

Rojewice,kujawsko-pomorskie

275 000 zł39 100 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka zalesiona o pow. 3,91 ha przepięknie położona w Puszczy Bydgoskiej w gminie Rojewo w pobliżu Rojewic otoczona lasami państwowymi i polami. Dojazd drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 111 m² 198,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z mediami I warunkami zabudowy chynów - milanów Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Chynów / Milanów w powiecie grójeckim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł10 804 m² 398 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam działkę budowalną, inwestycyjną składającą się z trzech działek.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł961 m² 175,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zabudowa mieszkalna wielorodzinnej - Borne Sulinowo Działka nr 85/6 o pow. 961 m2 znajduje się na rogu ul. Wojska Polskiego i ul. Poprzecznej w Bornem Sulinowie. Doskonałe miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł4 500 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia działkę pow. 45 arów, kształt prostokąta Dojazd drogą asfaltową. Lokalizacja bardzo atrakcyjnym miejscu w Zagórzu przy trasie Wieliczka.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 380 m² 192,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na sprzedaż Zabardowice, gmina Oława Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1380 m , położona w spokojnej miejscowości Zabardowice w gminie Oława. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł882 m² 1 054,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki budowlanej o powierzchni 882 m położonej blisko Zatoki w Gdańsku-Sobieszewie przy ul. Wiosłowej. Lokalizacja: wyspa Sobieszewska jest wyjątkową dzielnicą.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Trzy 13-arowe działki z warunkami zabudowy oraz pełnym uzbrojeniem w widokowej górzystej w otulinie lasu. Wielopole skrzyńskie pow.ropczycko-sędziszowski na sprzedaż 3 działki.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł1 159 m² 543,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży atrakcyjnie położonej nieruchomości gruntowej o powierzchni 1159m 2 , zlokalizowanej na osiedlu Stawki przy ulicy Perłowej. Działka w kształcie ustawnego kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

332 640 zł2 079 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W doskonałej lokalizacji blisko jeziora jeziorak! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, blisko natury, a jednocześnie z wygodnym dostępem do miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 200 m² 2 128,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu nieruchomość przeznaczoną do sprzedaży w miejscowości Medyka (chałupki Medyckie), którą stanowi działka o powierzchni 12 arów zabudowana budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł3 600 m² 222,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 36 arowa działka, zlokalizowana w okolicach Zalewu! Działka o powierzchni 3600 m2. Zgodnie ze wstępną opinią, działka przeznaczona na zabudowę jednorodzinną, wielorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł1 439 m² 56,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wojciech szypuła Agent prowadzący   Powierzchnia działki: 1439 m2 Numer działki: 1190/1 Współrzędne: 49.654018, 19.107603 (np. współrzędne skopiować i wkleić w mapy google).

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł8 100 m² 154,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania wyjątkowa działka położona ok 500 metrów od plaży nad jeziorem Mucharskim. Nieruchomość o nieregularnym kształcie ma powierzchnię ponad 80 arów. Szerokość nieruchomości ok 70.

Szczegóły ogłoszenia

140 850 zł939 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki 939-952m2 do zabudowy pod Lasem! Warunki Zabudowy w trakcie! Oferta sprzedaży działek pod lasem, o powierzchniach 939-952m2 zlokalizowanych w zacisznej części miejscowości Czepino.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł9 700 m² 20,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny kompleks pięciu działek położonych w miejscowości Krościenko, w bezpośrednim sąsiedztwie Ustrzyk Dolnych, w sercu Bieszczad. Nieruchomość o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł4 482 m² 49,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z możliwością zabudowy mieszkaniowej - Bielawy obręb Sokółki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki - 4482 m2 -położonej w Bielawach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 000 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana przy Ul. Saletyńskiej Rzeszowie. Jedna z nielicznych ofert w tej okolicy - zaledwie 6 km od Rzeszowskiego rynku. Działka płaska, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 794 m² 125,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 27,94a , położona w miejscowości Targowisko, gmina Kłaj, w dobrze skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

641 600 zł1 604 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 16,04 ara zlokalizowana w miejscowości Bibice , gm. Zielonki. Działka w kształcie prostokąta o wym.: 19m/ 83m. Nieruchomość zadrzewiona,.

Szczegóły ogłoszenia

150 300 zł1 503 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce z widokiem na spokój- działka w Brudzowie k.Morawicy! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1503m , o numerze ewidencyjnym 304/14, położona.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł761 m² 458,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania rewelacyjnie położona 7,61 arowa działka w miejscowości Wrząsowice, gm. Świątniki Górne. Działka jest przeznaczona w mpzp - tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej D.7MU.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł2 003 m² 97,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W chybiu - frelichów Ulica targowa dogodne wymiary malownicza okolica Powierzchnia: 2003 m2 Odległości od miejscowości: skoczów - ok. 16 km jastrzębie zdrój - ok. 20 km żory -.

Szczegóły ogłoszenia

2 170 000 zł10 154 m² 213,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki gruntu położone są w Gliwicach przy ul. Pszczyńskiej o łącznej powierzchni 10154 m , w skład których wchodzą działki 136, 138, 139, 387, 430 zapisane w księgach.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 814 m² 106,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 2814 m2, z własną linią brzegową Jeziora Dudeckiego, położona w miejscowości Dudki, gmina Świętajno, powiat olecki. Działka zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł2 800 m² 1 071,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

English below Twoja enklawa spokoju tuż przy Lesie Wolskim - Działka 28 arów! Marzysz o domu, w którym rano budzi Cię śpiew ptaków, a popołudniowy spacer po lesie zaczyna się tuż za.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł5 800 m² 14,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w miejscowości Januszkowice, gmina Brzostek, woj. podkarpackie. To doskonała propozycja dla osób ceniących ciszę, spokój i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

84 900 zł400 m² 212,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka letniskowa o powierzchni 400 m2, położona na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim. Graniczy z Poleskim Parkiem Narodowym. Niedalekie sąsiedztwo jeziora Zagłębocze,.