dowolna

Działki

64 092 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 092 ogłoszenia

245 000 zł1 385 m² 176,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1385m2 położona w Bieszkowicach w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej. Miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł15 800 m² 20,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję działkę z linią brzegową w zakolu rzeki Narew ( 144 m linii brzegowej) o powierzchni 15 800 m2 w miejscowości Nowosiedliny gmina Miastkowo 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł12 400 m² 185,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Strategiczna lokalizacja dla Twojego biznesu widoczność, dostępność, rozwój Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 1,24 ha, położony w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

112 zł300,70 m² 0,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. oferuje do dzierżawy fragment działki nr 344/33, obr. Orzysz zlokalizowanej w Orzyszu przy ul. Kolejowej, o powierzchni 300,70 m . Informacje na temat nieruchomości można znaleźć.

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł29 300 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki nr 174/18 W wielkim wełczu Marzysz o przestronnym terenie w spokojnej i zielonej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

75 025 zł3 001 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Państwa na bezpłatną prezentację działek budowlanych położonych w spokojnej okolicy, niedaleko wsi Kukowo, gmina Bargłów Kościelny. Oferta obejmuje: działka nr 1 powierzchnia 3200.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł11 235 m² 267,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Vestalia Property ma zaszczyt przedstawić wyjątkową ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej, idealnie usytuowanej w Bolesławiu, w bliskiej odległości od Olkusza, bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

59 124 400 zł147 811 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki pod zabudowę przemysłową z miejscowym planem zagospodarowania przy strefie przemysłowej Dunikowo w Szczecinie. Wszystkie działki geodezyjne tworzą jeden obszar o szerokości od.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł1 700 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana oddalona 2 km od morza! Nieruchomość o powierzchni 1700 m2 położona w centrum malowniczej miejscowości Lubiatowo, gmina Choczewo. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł1 451 m² 119,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana 1451m2, położona w Budach Zosinych gm. Jaktorów. Na końcu spokojnej ulicy, tam gdzie kończy się ruch samochodów, znajduje się działka o nr ewid. 682/8.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł1 200 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w gminie Mszczonów, w powiecie żyrardowskim. Kształt działki zbliżony do kwadratu- wymiary ok. szer. 35 m x dł. 34,5 m. Powierzchnia działki: 1200 m2. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł5 999 m² 111,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Sady o pow. 6000m2 przy drodze asfaltowej w kierunku Modlina, nowego Dworu Maz. i Leoncina. Możliwość podziału nieruchomości na 4 działki.

Szczegóły ogłoszenia

267 400 zł1 337 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy Państwa na prezentacje działki zlokalizowanej na Zakanalu w Gorzowie Wielkopolskim. Działka Z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego: zabudowa mieszkalna jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

246 480 zł1 027 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka w Pępowie o powierzchni 1027 m2. Przeznaczenie działki według decyzji o warunkach zabudowy, teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej. Pokrycie działki zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 220 m² 818,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana nr 594/2 o pow. 1220m2 w Lublinie, ul. Tarninowa 20a. W mpzp symbol działki - M4a. M4a - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł13 675 m² 9,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1,3675 ha położona w malowniczej miejscowości Nowy Borek. To doskonałe miejsce dla osób szukających przestrzeni, spokoju i bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

967 380 zł4 206 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Piotr olma Agent prowadzący   Przedstawiam Państwu wyjątkową działkę z wydanymi warunkami zabudowy, usytuowaną w urokliwej miejscowości Bielsko-Biała, przy ulicy Deszczowej,.

Szczegóły ogłoszenia

223 000 zł1 000 m² 223 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 1000 m | pozwolenie na budowę | Szadki k. Serocka | 0% prowizji Na sprzedaż 2 atrakcyjne działki budowlane o powierzchni po 1000 m , położone w miejscowości Szadki.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł993 m² 139,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Słupcy, niedaleko ulicy Kopernika. Działka położona w spokojnej i malowniczej okolicy, idealnej dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

82 505 zł569 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kup działkę pod dom jednorodzinny w Aleksandrowie Kujawskim. Oferta dostępna tylko w Krupiński Nieruchomości. Pokazujemy dokładną lokalizację nieruchomości, zatem właściciele proszą.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 870 m² 68,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 1870 m2 w cichej, spokojnej, pełnej zieleni miejscowości Słowik. Działka znajduje się w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, ma kształt prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł8 100 m² 15,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Urokliwa działka w Grabówce miejsce, które daje wolność wyboru. Jeśli marzysz o domu na wzgórzu, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w rozsądnej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł5 700 m² 203,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż duża atrakcyjna działka w Milanówku o pow. 5700 m2. Działka w kształcie trapezu o wymiarach 29x229 i 28x207 jest częściowo zadrzewiona. Jest położona na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł6 963 m² 84,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni całkowitej 6963 m2 w dzielnicy Szczawienko. Działka zlokalizowana jest na pograniczu Książańskiego Parku Krajobrazowego. W pobliżu las, pola.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł1 514 m² 488,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłączność! _______________________ Nieruchomość zlokalizowana w Szczyrku, składająca się z działki budowlanej o powierzchni 1514 mkw. Działka widokowa, położona na południowym.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł2 069 m² 376,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlane w Gdyni, chwarzno-Wiczlino Spokojna okolica | Blisko natury | Idealne pod dom jednorodzinny     działek.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 400 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną z możliwością zabudowy o łącznej powierzchni 1400 m , położoną w miejscowości Mleczków Kolonia. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł8 815 m² 79,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka przy asfalcie doskonała na inwestycję. Jeżeli szukasz dużej działki inwestycyjnej lub na budowę- ta oferta jest dla Ciebie, jeżeli szukasz działki z bezpośrednim dojazdem drogą.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł15 160 m² 56,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka o powierzchni 15 160 m , położona około 3 km od Łap oraz 25 km od Białegostoku. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł7 700 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę rolną o powierzchni 77 arów , zlokalizowaną w Woli Radziszowskiej gmina Skawina. Działka składa się z numerów 1045/1 i 1045/2 i ma szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł671 m² 236,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka z domkiem do rekreacji 500m od plaży. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach boków ok. 23 x 30 m, o powierzchnia 671 mkw. w odległości 500 m od plaży (w.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł900 m² 108,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaż atrakcyjną działkę rolną z możliwością zabudowy o łącznej powierzchni 900 m , położoną w miejscowości Magierów w gminie Skaryszew. Magierów to.

Szczegóły ogłoszenia

137 000 zł1 516 m² 90,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tarnawa (gm. Łapanów) oferuję do sprzedaży pięć działek budowlanych położonych w urokliwej i cichej okolicy, która zapewni upragniony spokój i bliskość natury. Te malownicze.

Szczegóły ogłoszenia

87 465 zł1 029 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy państwu działki budowlane w Maszewie w gminie Deszczno Nieruchomość położona w atrakcyjnej lokalizacji, w miejscowości oddalonej kilka kilometrów od Gorzowa Wlkp., bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 300 m² 61,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni około 1300m2 wydzielana z większej działki o powierzchni 2667m2 w pobliżu jeziora Kołki i Parlińskie w miejscowości Parlino gm. Stara.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł31 972 m² 25,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 3,19 ha położona w miejscowości Obrytki gmina Szczuczyn w odległości około 250 m (w linii prostej) od drogi ekspresowej, oznaczona numerem.

Szczegóły ogłoszenia

17 300 000 zł110 000 m² 157,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Z bocznicą kolejową złotoryja (obręb wilków) Działka inwestycyjna o powierzchni 11 ha, położona w atrakcyjnej lokalizacji Złotoryja obręb Wilków. Grunt położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł984 m² 161,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gotowa pod budowę! Decyzja o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny! Atrakcyjna cena! Na sprzedaż działka o powierzchni 984 m , położona w spokojnej, zielonej miejscowości Będlewo.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł2 625 m² 567,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 2625 m , położona w prestiżowej części Konstancina-Jeziorny. Objęta mpzp teren mn-8 (zabudowa jednorodzinna wolnostojąca + usługi). Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Piszewo

Piszewo,warmińsko-mazurskie

159 000 zł20 000 m² 7,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna