dowolna

Działki

64 056 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 056 ogłoszeń

200 400 zł1 002 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości perfect prezentuje państwu atrakcyjne działki budowlane Z widokiem na karkonosze - wojcieszyce ceny I powierzchnie działek Działka nr 1 - 1002 m2 - 200 zł/m2 - Cena: 200.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 500 m² 113,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem na morze Działka budowlana w kształcie prostokąta o długościach boków 43 x 35 m, położona w odległości 2 km od morza. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł4 222 m² 146 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Kornatka - działka budowlana - pierwsza linia zabudowy - plan zagospodarowania przestrzennego! Do zaoferowania mamy przepiękna działkę budowlaną o powierzchni 44,22 ar położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł34 242 m² 33,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nieruchomość komercyjna położona w Bogatyni przy ul. Zgorzeleckiej. Działka będąca przedmiotem użytkowania wieczystego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

123 750 zł1 375 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana, znajduje się w okolicy miejscowości Pałubin, gmina Stara Kiszewa, w odległości 60 km od Gdańska. Wokół malownicze tereny, lasek, łąka i bardzo czysta.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł2 450 m² 257,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży działkę w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Działka położona na lekkim wzniesieniu. Nieregularny kształt ale pozwala na atrakcyjne posadowienie budynku. Do działki.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł969 m² 91,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

My mamy ofertę na wyłączność, ale kupujący może mieć wyłączność po zakupie działki na: świetną lokalizację, ciszę, spokój, las, niedaleko jezioro, dobry dojazd do miasta. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł862,50 m² 330,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka o powierzchni 862,5 m2 w Piekarach Śląskich (dzielnica Kozłowa Góra), o wymiarach ok. 36 m x 24,5 m. Szerokość i długość działki pozwalają.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł9 870 m² 42,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

| na sprzedaż działka budowlano-rolna położona w Skrajnicy w gminie Olsztyn na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Opis działki: powierzchnia: 9870 m Szerokość: 28 metrów Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

150 900 zł1 200 m² 125,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Piekna atrakcyjna działka budowlana. 1200 m z fundamentem widok na las Ogrodzisko 12 min od drogi S3 / Lubin Cena 150 900 zł Na sprzedaż działka budowlana 12 arów (1200 m ).

Szczegóły ogłoszenia

1 497 000 zł1 361 m² 1 099,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1361 m2 w bardzo dobrym punkcie na warszawskiej Białołęce. Ul. Kołacińska znajduje się blisko Urzędu Dzielnicy Białołęka, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł2 921 m² 23,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2921 m położona w miejscowości Słoncz, w powiecie bydgoskim. Nieruchomość ma charakter niezabudowany i obecnie nie posiada wydanych warunków.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł5 344 m² 748,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka pod budownictwo wielorodzinne - pozwolenie na budowę opis: na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5344 m2, położona w atrakcyjnej lokalizacji. Teren idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 000 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 1000 m (10 arów) w miejscowości Gruszów (gm. Marcinowice). Działki położone są w wyjątkowym punkcie widokowym,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł3 200 m² 43,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż wyjątkowa działka budowlana Lokalizacja: paleśnica przy skręcie na górę Jamna, gmina Zakliczyn, powiat tarnowski Powierzchnia działki: 0,3200 ha (3200 m ) Przeznaczenie: działka.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł6 267 m² 877,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna, idealna pod inwestycje komercyjne lub mieszkaniowe, o powierzchni 6.267 m , położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł10 800 m² 10,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje własne siedlisko 1,58 ha przestrzeni i spokoju w Ostrownicy Wieś! Szukasz miejsca, gdzie oddech staje się głębszy, a poranna kawa smakuje najlepiej w otoczeniu natury? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł750 m² 332 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pilna sprzedaż cena O 20 000 W dół! Działka o pięknym położeniu w Dobrej z widokiem na las, w otoczeniu nowych domów wolnostojących z świetnym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł9 300 m² 344,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kady piękna działka inwestycyjna o powierzchni 9300 m2 - na sprzedaż. Działka 9300 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 50 x 196. Działka nie jest objęta mpzg, posiada warunki.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł991 m² 479,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 991 m2 na nowo budowanym osiedlu domów jednorodzinnych w poznańskiej części Kiekrza. W ulicy dostęp do mediów: wody i prądu.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł9 300 m² 107,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Koszycach Wielkich przy ul. Kryształowej o powierzchni 93 ary. Zabudowana niewielkim budynkiem gospodarczym o złym stanie technicznym. Dojazd do działki z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 968 m² 104,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu. To doskonała okazja dla osób poszukujących spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł10 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana Z mpzp | gotowa pod twoją inwestycję mieszkaniową Przeznaczenie mn | Zabudowa jednorodzinna | Brak konieczności wz | Spokojna okolica ***** rozkład / zabudowa: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 434 m² 160,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu: działkę budowlaną niedaleko rzeki Wierzyca o powierzchni 1.434 m2, położona w miejscowości Żabno (gmina Starogard.

Szczegóły ogłoszenia

487 500 zł6 500 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę Daniel Zawadzak   Biuro Nieruchomości Millennium prezentuje: działka rekreacyjna, położona w bardzo malowniczej okolicy lasów oraz jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł4 328 m² 300,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Marulewy, gmina Inowrocław Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4328 m , położona w malowniczej miejscowości Marulewy w gminie Inowrocław.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł2 829 m² 282,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działkę budowlano - usługową w brodnicy przy ulicy promykowej / podgórnej. 0,2829 ha. Działka w bardzo spokojnej okolicy mimo jej.

Szczegóły ogłoszenia

1 105 000 zł890 m² 1 241,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Hel działka inwestycyjna tuż przy wydmach pod apartamenty na wynajem! Działka położona tuż przy wydmach, w jednej z najbardziej klimatycznych części Helu. To miejsca już praktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

992 250 zł2 835 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 2835 m położona w miejscowości Święcice w gminie Ożarowa Mazowieckiego. Teren w Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczony Symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł10 000 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Deficytowa nieruchomość-unikalna lokalizacja-ostatnia taka powierzchnia W mieście! Nieruchomość, którą nie trzeba reklamować, teren bezkonkurencyjny. Działka komercyjna z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł13 000 m² 13,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,3 ha, położona w malowniczej wsi Bakaniuk. Nieruchomość jest doskonale usytuowana w spokojnej okolicy, otoczonej przyrodą, co czyni ją idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 178 m² 105,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki w Miłocicach Małych 113/5 cena 230000 zł - wolna (1997 m2 z prywatnym stawem) 113/10 cena 230000 zł - wolna (2178 m2 z dwoma domkami letniskowymi) 113/3 cena 150000.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł1 511 m² 1 257,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość na sprzedaż w nadmorskiej miescowości Chłapowo, niedaleko Władysławowa, o powierzchni 1511m2. Cechuje się cichą i spokojną okolicą, a odległość do plaży wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł499 m² 270,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W ofercie mamy działkę w pogorzelicy/konarzewo, w niedalekiej odległości do jeziora ok. 300 m oraz morza ok. 13 min samochodem. Działka o powierzchni 499 m2, posiadająca mpzp,.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 935 m² 33,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy działkę leśną o powierzchni 1935 m2, położoną w malowniczej okolicy Rudnika nad Sanem, przy ulicy Głowackiego - z bezpośrednim dojazdem drogą gminną, utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

317 160 zł1 762 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

NA sprzedaż atrakcyjna działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 1762 m , położona w miejscowości Gniewomierz (powiat legnicki, gmina Legnickie Pole).

Szczegóły ogłoszenia

1 226 800 zł6 134 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Robercin, na sprzedaż działka Z warunkami zabudowy pod zabudowę mieszkaniową I usługową. Lokalizacja: działka znajduje się w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł10 200 m² 5,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej zlokalizowanej w Siemkowicach w województwie łódzkim blisko Działoszyna. Nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

249 560 zł734 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane przy lesie - Sosnowiec, kolonia Cieśle (obręb Maczki) Idealne miejsce na Twój dom wśród zieleni i spokoju Na sprzedaż trzy sąsiadujące ze sobą działki budowlane położone.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł982 m² 213,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, cicha i spokojna okolica, woda i prąd na działce,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł808 m² 705,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży bardzo ładną działkę o powierzchni 808m2 położoną w Otwocku w okolicy ulicy Tysiąclecia. Działka znajduje się na terenie nie objętym miejscowym.