dowolna

Działki

64 091 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 091 ogłoszeń

100 000 zł2 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową o powierzchni całkowitej ok. 2000m2 , zlokalizowaną w malowniczo położonej i zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 612 m² 91,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka na wzniesieniu. Goleszów Puńców do sprzedaży działki budowlane o łącznej powierzchni 2612m2. Usytuowane na wzniesieniu, nachylone w stronę południową, nieogrodzone. Media.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł887 m² 349,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska , kształtna działka budowlana o pow. 887 m2, położona w miejscowości Ściejowice gm. Liszki. Kształt nieruchomości zbliżony jest do prostokąta o szerokości ok.24m. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł2 983 m² 200,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zwierzewo k/ostródy, ekskluzywne zamknięte kameralne osiedle, ostatnia uzbrojona działka na sprzedaż z prywatym pomostem! Działka o numerze 270/16 z możliwością wyodrębnienia dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł2 267 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz działki z dobrym dojazdem do miasta, a może szukasz pomysłu jak bardzo dobrze zainwestować pieniądze? Przedstawiam nieruchomość znajdującą się w miejscowości Szerokopaś,.

Szczegóły ogłoszenia

236 000 zł1 189 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Mileszkach Twoja oaza spokoju przy ul. Bratkowej Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu? Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę położoną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Dąbrówki niespełna 12 km od Białegostoku! Powierzchnia działki: 1000 m2 Wymiary: około 22 x 46 m. Media: prąd w drodze dojazdowej Droga.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 000 m² 174,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko W platinum house! Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 2000 m w malowniczej miejscowości Buchałów! lokalizacja I otoczenie Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

62 510 zł893 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż działka budowlana W boruchowie (gmina ryczywół) Ta oferta jest dla osób chcących spełnić marzenia o budowie własnego domu! Przedmiotem oferty jest działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

5 206 430 zł171 923 m² 30,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży terenu inwestycyjnego wielbark, obręb 0020 cena:5 206 430 zł netto + vat uwaga! jutro dodamy zdjęcia Z drona oraz video prezentację Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł807 m² 209,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Poszukujesz działki do wybudowania budynku mieszkalno-usługowego w bardzo dobrej lokalizacji? Świetnie się składa! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o pow. 807 m2 zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 360 m² 264,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Kuklówka. Działka jest ogrodzona. na terenie znajduje się budynek mieszkalno-gospodarczy. Wszystkie media miejskie oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 241 m² 240,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura na sprzedaż działka riiia o powierzchni 12,41 ar w Zaczerniu, gmina Trzebownisko. kanalizacja na działce woda na działce sieć telekomunikacyjna na działce zapewniony prąd.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł4 887 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą sprzedaży działki położonej w Opolu w dzielnicy Wróblin. Działka ma powierzchnię 48,87 arów Długość 128m Szerokość 38m Przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł750 m² 233,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa, niezabudowana działka o numerze geodezyjnym 923/12, o powierzchni 750 m (7,5 ara), położona w malowniczej miejscowości Wieleń, gmina Przemęt, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł3 812 m² 28,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Biały Dunajcu, w powiecie tatrzańskim. Jest to działka rolna w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł890 m² 280,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

DO sprzedania działka budowlana w miejscowości Grzybiany o powierzchni 1784 m2, nieruchomość znajduje się przy spokojnej ulicy, blisko drogi Legnica-Ziemnice-Grzybiany. Bezpośrednio na.

Szczegóły ogłoszenia

266 481 zł3 063 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z widokiem na góry - Rogówek, gmina Kłodzko. Zostało tylko 5 dostępnych działek w malowniczej, cichej okolicy idealne miejsce na Twój dom. Lokalizacja: rogówek, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł900 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- nieruchomość dostępna tylko W verano estate - Działka inwestycyjna do wynajęcia centrum Starych Babic idealna pod usługi / handel / paczkomaty / myjnię Do wynajęcia działka nr 238/14.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł857 m² 233,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Biurze Korona Real Estate. Mamy przyjemność zaprezentować piękną działkę w kształcie prostokąta o powierzchni 856 m2. Nieruchomość jest położona w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

532 800 zł1 776 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Uzbrojona, słoneczna działka 5 minut spacerkiem od Jeziora Tuchomskiego - Warzenko Lokalizacja: nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Warzenko, na obrzeżach Trójmiasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 000 zł76 146 m² 216,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Teren ok.8ha | Obszar Przemysłowy, Muchobór Wielki Oferujemy kompleks działek położonych w strategicznej części Wrocławia na Muchoborze Wielkim. To dynamicznie rozwijający się obszar miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 167 m² 102,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Domańscy Nieruchomości polecamy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną położoną blisko centrum Pysznicy przy ul. Podorendy. Jest to pięknie położona działka w malowniczym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 168 m² 158,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku ziemi, na którym możesz zbudować coś wyjątkowego? Coś, co będzie Twoją oazą spokoju, a jednocześnie blisko wszystkiego, czego potrzebujesz? Mam coś dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł5 537 m² 32,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis działki: do sprzedaży dwie działki o powierzchni 5537 m2 i 3100 m2 oznaczone nr. ew. 181/2 oraz 181/5. Wymiary większej działki wynoszą ok. 87.90 m szerokości i ok. 62.9.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 583 m² 44,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana - Chocianowiec, 17 km od Lubina Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 000 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1000m2 na obrzeżach Ożarowa Mazowieckiego. Możliwość dokupienia sąsiednich działek. Dojazd do działek drogą publiczną. Teren objęty miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wronka

Wronka,warmińsko-mazurskie

80 000 zł1 332 m² 60,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednia! Kompleks działek z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni od 1332 do 3462m 2 , położonych we wsi Wronka, województwo warmińsko - mazurskie, powiat giżycki, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł15 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta Wynajmu działki w Gdyni, ul. Chwarznieńska - Idealna dla Twojego Biznesu! Szukasz przestronnej i dobrze zlokalizowanej działki pod działalność gospodarczą w Gdyni? Mamy idealną.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł5 600 m² 42,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka rolnobudowlana w Koszajcu idealna pod dom lub inwestycję. Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 5600 m , położona w malowniczej miejscowości Koszajec,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Łęki Dolne,podkarpackie

45 000 zł1 249 m² 36,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 12,5 ara położoną w Łękach Dolnych.Nieruchomość w ksztalcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

1 098 000 zł6 100 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Głogów Młp. Wola Cicha wz 5 Domów Tylko u nas Oferta na wyłączność Głogów Młp. Wola Cicha ul. Zabajska Warunki zabudowy na 5 domów jednorodzinnych wolnostojących.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł2 028 m² 384,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu do sprzedaży nieruchomość, w skład której wchodzi hala o powierzchni 200m2 z zapleczem socjalnym na działce o powierzchni 2028m2. Budynek ocieplony, dach.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo Polecam! Na sprzedaż dużą i funkcjonalną działkę pod zabudowę o powierzchni 1000 m2, położoną w malowniczej części wypoczynkowo-rekreacyjnej wsi Jelenin usytuowanej nad.

Szczegóły ogłoszenia

60 500 zł1 094 m² 55,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

*** Atrakcyjna działka budowlana! *** ***blisko natury, cicha i spokojna okolica *** *** Regularny kształt prostokąta! *** W sąsiedztwie domy jednorodzinne, pola i lasy! Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 000 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jastrzębia Góra ul. Św. Wojciecha (odległość ok. 900 m w linii prostej do morza, ok. 8 km do Władysławowa, ok. 7 km od Karwi, ok. 250 m od ul. Uzdrowiskowej) idealne miejsce na inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł50 100 m² 85,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Głogów - Ruszowice, grunt przemysłowy, 5,01 ha, sprzedaż 4 300 000 zł nowa cena podlega negocjacji! W ofercie w sprzedaży: grunt przemysłowy o powierzchni 5,01 ha , usytuowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

128 400 zł428 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nad jeziorem - Kozielsko, gm. Damasławek | Jezioro Stępuchowskie Szukasz swojego kawałka natury z dostępem do jeziora? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę - działka rekreacyjna na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł5 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka na wzgórzu. Działka o powierzchni 5000m2 z możliwością powiększenia do 10 000 m2. Teren na wzgórzu, zadrzewiony. Objęty planem miejscowym z możliwością zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł2 900 m² 74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Amg Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlą o powierzchni 2900 m2 oferta na wyłączność Działka budowlana znajduje się w Kiełczynie. Dogodny dojazd do Dzierżoniowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 025 100 zł9 205 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej zlokalizowanej w Tarnowskich Górach przy ulicy Kopalnianej. Ze względu na sąsiedztwo drogi krajowej nr 11 nieruchomości doskonale.