dowolna

Działki

64 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 014 ogłoszeń

120 000 zł458 m² 262,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 458m2, zlokalizowaną w urokliwych Krynkach. Na terenie działki znajduje się młyn z początku XX wieku, który stanowi niezwykłą.

Szczegóły ogłoszenia

205 400 zł4 108 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana na sprzedaż sierosławice, gm. Zwierzyn, pow. Strzelecko-drezdeniecki, woj. Lubuskie Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana położona w miejscowości Sierosławice,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł21 000 m² 14,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Okazja dla osób szukających swojego miejsca do wypoczynku, kochających obcowanie z naturą. Na sprzedaż działka znajdująca się w malowniczej wsi Rozdziele w gminie Żegocina.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł4 560 m² 142,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana nr 1/42b z prywatną plażą nad prywatnym stawem! Wystawiamy fakturę vat. Wakacyjny klimat każdego dnia, własna plaża ze złotym piaskiem i altanką w cenie. Plaża do.

Szczegóły ogłoszenia

231 000 zł3 300 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

- lokalizacja: ptaszkowa (gmina Grybów) - Powierzchnia: 33 ar (3300 m ) - Media: wodociąg na działkach nieopodal , Gaz w granicy, prąd - Teren lekko nachylony - Przeznaczenie: realizacja.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 901 m² 147,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bestwina Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. ok 19ar. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta. Orientacyjne wymiary 122x37x93x8m. Front 122m. Wjazd na działkę od strony.

Szczegóły ogłoszenia

469 500 zł3 178 m² 147,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam dużą uzbrojoną ,działkę o powierzchni 3178 m2 w miejscowości Czapielsk ul. Stokrotki za Kolbudami. Działka ładnie położona na lekkim wzniesieniu ,jest pięknie nasłoneczniona ,.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł16 396 m² 457,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna, duża działka z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego położona przy ulicy Miodowej na Osowie. Nieruchomość położona w centralnym punkcie ul. Miodowej łączącym Osów.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 200 m² 2 083 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Agnieszka Kaczor 4 alternatywy Tel:   Wreszcie jest dostępna do zakupu: DZIAŁKA KOMERCYJNA zlokalizowana tuż obok jednej.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł350 m² 228,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Prezentuję działkę rekreacyjną , usytuowaną na terenie ogrodów działkowych wrzos przy ulicy Słowiczej na toruńskich Wrzosach. Działka zabudowana domkiem murowanym, częściowo z przyłączem.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł3 540 m² 423,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 3540 m , położona przy ul. Żeromskiego, w bardzo dobrej lokalizacji handlowo-usługowej. Nieruchomość znajduje się pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

245 910 zł3 513 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedażdziałki budowlane w Wilkanowie w gminie Świdnica Zgodnie z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego, działkaprzeznaczona jest pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł3 003 m² 26,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z wygodą codziennego życia? W Adamowie czekają na Ciebie trzy wyjątkowe działki położone tuż przy lesie, idealne na budowę domu marzeń. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł5 200 m² 519,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana posiadająca aktualne pozwolenie na budowę - zabudowa usługowa. Lokalizacja obfitująca w tereny naturalne, szereg atrakcji takich jak: - szlaki.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł3 520 m² 298,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3520m2 zlokalizowana wzdłuż ulicy Lawendowej w Solcu w gminie Góra Kalwaria w pobliżu drogi krajowej 79, niedaleko Piaseczna i Konstancina - Jeziorny.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł4 461 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka, wytyczno, jezioro Wytyckie 45 arów, budowlana Działka: - powierzchnia: 45ar - wymiary: 34/31 głębokość x 134 szerokość - kształt: prostokąt - ukształtowanie: płaska - działka.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 004 m² 59,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana (aktualne warunki zabudowy) o powierzchni 3004 m2 w podolsztyńskiej miejscowości Jonkowo. Działka płaska o kształcie regularnego prostokąta, częściowo zadrzewiona.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł800 m² 111,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 800 m położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Czerniejów (gm. Jabłonna). Jeśli szukasz miejsca na ucieczkę od miejskiego zgiełku, ta.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł8 600 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka we wsi Holendry Baranowskie gmina Baranów o powierzchni 0,86 ha która znajduje się około 45 km od Warszawy. W bliskiej odległości szkoła podstawowa , sklepy. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 765 m² 73,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana na przedmieściach kożuchowa! tylko W metrohouse! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1765 m w cenie 130 000 pln, dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł3 778 m² 529,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gotowiec inwestycyjny! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3778 m . Lokalizacja Nieruchomość położona w Szczecinie - Skolwinie vis a vis przystani jachtowej z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

86 600 zł1 154 m² 75,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Nieruchomość: 4 działki z możliwością zabudowy Lokalizacja: zabielne, gmina Biała Piska Położenie: działki położone na skraju miejscowości Zabielne, 7 km od miasta gminnego Biała Piska, 18.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł1 600 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł825 m² 241,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy, zaledwie 3,9km od piaszczystej plaży w Karwi czeka na nowych Nabywców! działka: działka o przeznaczeniu mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1000 m2 Wolica, gm. Nadarzyn Działka o wymiarach 3923 m, położona wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Dojazd drogą gminną. Teren równy, gotowy do zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł4 505 m² 31,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna o powierzchni 0,4505 ha, w cenie 120 000zł, położona w malowniczej miejscowości Okmiany.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł6 401 m² 210,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny w Częstkowie gm. Szemud. Świetna lokalizacja: - działka narożna - dwie możliwości wjazdu na działkę, - tylko 2,3 km do węzła i wjazdu na Trasę Kaszubską S6, - działka.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł8 100 m² 18,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa oferta - prywatny las 81 arów W ostruszy W małopolsce Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość leśna o łącznej powierzchni 81 arów (0,81 ha), położona w niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

2 815 200 zł9 384 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka oznaczona numerem geodezyjnym 30044/2 położona w obrębie nr 0003 Łomża przy ulicy Nowogrodzkiej o powierzchni 0,9384 ha. Działka przylega do ulicy Nowogrodzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 586 m² 125,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow. 1586 mkw o doskonałych parametrach - idealna pod Twój wymarzony dom Rudnik nad Sanem, ul. A Mickiewicza/ B.Prusa Położenie i okolica: Rudnik nad Sanem- miasto.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 053 m² 255,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz działki, która daje swobodę ale nie wymaga walki z urzędami? Oto nieruchomość, która łączy potencjał inwestycyjny z gotowością do realizacji Twoich marzeń Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 156 m² 106,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2500 m2 położoną w miejscowości Gościęcice w powiecie Strzelińskim, usytuowana u zbiegu ulic Dolna i Majerankowa.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł65 200 m² 4,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 65 200 m2 , zlokalizowane w miejscowości Samostrzałów, gm. Kije. W skład nieruchomości wchodzą: - dwie działki o łącznej pow. 2900.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł917 m² 348,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji:   Do sprzedania działka o powierzchni 917 m2 w miejscowości Wólka, gmina Leszno, powiat warszawski zachodni. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł2 394 m² 77,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa 2394 m Puńsk, ul. Norkusa (przy cmentarzu) 13u Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2394 m , położona w miejscowości Puńsk (woj. podlaskie), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

259 280 zł1 852 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż unikalną działkę budowlaną usytuowaną w malowniczej miejscowości Jesionka, w gminie Wiskitki, powiecie Żyrardowskim. To znakomita okazja dla tych, którzy marzą.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 158 m² 259,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wszystkimi mediami , położona w miejscowości Bramki, 4 km od Błonia. Pkp Boża Wola w odległości 2 km. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

9 550 000 zł17 000 m² 561,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1,7 ha pod magazyny i usługi w Gminie Lesznowola Działka położona jest przy drodze krajowej szybkiego ruchu. Zgodnie z miejscowym planem:.

Szczegóły ogłoszenia

167 300 zł1 613 m² 103,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka, idealna pod domek jednorodzinny Kłocko gm. Sieradz Posiadamy do sprzedania działkę z bliskim dostępem do drogi krajowej, jednocześnie w cichej i spokojnej okolicy.